Competition rating Triatlon Plzeň 2018, 2. 6. 2018

Hodnocení závodníků

Řehula Jan, 11. 6. 2018
Pane Duchek, zřejmě neznáte pravidla triatlonu. Jen připomínám " ...je povinností každého závodníka si počítat okruhy tratí dané disciplíny". Takže z Vámi popsané situace vyplývá, že Vaši závodníci neumí počítat do 3. Máte li seriózní problém musíte podat protest(y) a ten se bude řešit oficiální cestou.
Řehula Jan, 11. 6. 2018
Vážený pane Duchek, Vaše tvrzení je slabé, tam kde Vaši závodníci zapomněli zatočit bylo na zemi naspreyováno 6 šipek !!! Na rozpravě jsem říkal, že za technickou pasáží je otočka o 270stupňů. Vaše tvrzení, že jsem naháněl své závodníky je totální blbost, jelikož jsem před startem dělal rozpravu a neměl čas se se svými závodníky bavit. Chcete li tvrdit, že závodníci TAP si záměrně zkracovali trať musíte doložit důkaz ! Spíše vidím Vaši stížnost jako inkompetentnost Vašich závodníků v technické oblasti MTB a proto padali a nebyli konkurenceschopní. Měli by jste se v přípravě více zaměřit na techniku. Trať byla vyznačená 3 dni před závodem. Přijedete li příští rok zase tak s Vaší skupinou rád projedu kompletní trať den před závodem ! Přeji Vám hezký den a doufám, že příští rok budete patřit k těm 548 spokojeným účastníkům našeho sportovního festivalu.
Řehula Jan, 11. 6. 2018
Vážený pane Blecha, máte li výhrady k práci rozhodčích ČTA tak si stěžujte na sekretariát.
Duchek Martin, 3. 6. 2018
Nezajištěný MTB okruh pořadateli a rozhodčími vedl k tomu že trasa s mnoho dalšími možnými odbočkami vedla k neregulérnosti závodu...okruh se nedal projet předem, protože nikdo z organizátorů nebyl schopen říci kudy trasa vede a jaká kategorie. Máme potvrzené případy, kdy závodníci TAP Plzeň si zkracovali tratě svoji znalostí...+ pořadatel nám pošle závodnici do cíle o jeden běžecký okruh dříve a nechtěl ji poslat do dalšího, ta se následně musí...+ závodníci TAP Plzeň nerespektovali startovní "lano" na startu plavání a předbíhali do první lajny pod dohledem svého trenéra pana Řehuly...Totálně nezvládnutý závod MČR ze strany TAP Plzeň a ČTA!!! Cestujeme 200km a pak tohle divadlo ze strany TAP Plzeň a rozhodčích ČTA. Jak máme poté učit děti férovosti a mít sport respektive triatlon rádi..?
Blecha Martin, 3. 6. 2018
Kvůli špatně značené trati cyklistické části kategorií mladších a starších žáků byl závod naprosto neregulérní. Netuším, k čemu tam byly rozhodčí? Plzeňáci na pořádání pohárových a mistrovských závodů prostě nemají dostatečné pořadatelské schopnosti.