Competition rating Levné Tisky-MORAVIAMAN Aquatlon , 15. 3. 2014

Hodnocení závodníků

Schoval František, 26. 3. 2014
Drobné problémy organizátoři napravili vstřícností. Celkově spokojenost!
Polan Lukáš, 18. 3. 2014
no comment
Hejtíková Gabriela, 17. 3. 2014
zavod vyborne organizovany,plavani bez problemu, beh hned u bazenu, zazemi, teple jidlo - velke podekovani poradajicim - Silve a Jirkovi ! snad jen delsi cekani na vyhlaseni samozrejme v nevlidnem pocasi o to neprijemnejsi, ale jinak oproti jinym aquatlonum rozhodne velka pochvala, dekujeme !
Horák Jaromír, 16. 3. 2014
dobrý den všem, rád bych se jménem vedení ČTA, resp. jménem našich dodavatelů a pořadatele omluvil všem oceňovaným, že se pro mě ze zatím neznámých důvodů nerozdaly mistrovské diplomy, které jsem viděl vypsané a připravené (rozešleme je v odpovědnosti sekretariátu ČTA obratem) a také za prodlevu před vyhlašováním výsledků. Je to škoda, takto pěkně obsazený závod, věřím, že technický delegát všechny nedostatky, kterých bylo více zaznamenal a v dalším uplatní. J.horák, předseda čta
Hrdličková Anna, 16. 3. 2014
Závod byl dobře organizovaný. Plavání v bazénu bylo výborné, organizace běhu byla také dobrá. Vadilo mi dlouhé čekání na vyhlášení výsledků, na které navíc zůstalo jen málo účastníků. Ceny pro nejlepší byly v dětských kategoriích velmi slabé. Na mistrovství ČR by mohla být lepší cena než medaile, která je navíc už třetí rok stále stejná. Děti by si za svou snahu zasloužily aspoň nějakou malou věcnou cenu, např. bidon nebo klíčenku.
Komín Bohuslav, 16. 3. 2014
Výborně zvládnutá plavecká,část, starty rozplaveb bez prodlev. Dobře zorganizovaná i běžecká část - zejména tabule s ukazatelem kolik kol do konce. Šatny byly vytopené, v deštivém a hodně chladném počasí super! Přimlouval bych se za lepší informovanost o časech startů, rozplavby byly vyvěšeny nad schody a nebylo jasné, kdy asi rozplavba bude. škoda, že na atletickém stadionu nefungovalo ozvučení jako na plaveckém, aby zejména děti věděly, kdy půjdou na rozběh. Pochvala pro rozhodčí závodu, osobní zkušenost při setkání s nimi pro mě byla velmi užitečná. Děkuji všem pořadatelům, zejména jednomu kterými nestačil přestřihnout tkaničku ;-). I když na závěr závodu bylo hodně chladno a pršelo, měli pořadatelé dobrou náladu.
Harabiš Zbyněk, 15. 3. 2014
Pochvala: plavání v 50 - ti metrovém bazénu, bez zbytečných prodlev. Časomíra s odpočtem kol. Kritika: malá informovanost o pořadí startu závodníků jak v plavání, tak běhu. Přes avizované chladné počasí chyběl na běhu teplý čaj, a pro děti nebyly diplomy. Dlouhé čekání na vyhlášení nejlepších.