Competition rating TUFO Moraviaman triatlon, 21. 6. 2014

Hodnocení závodníků

Šubr Petr , 24. 6. 2014
Dobrý den, v Otrokovicích jsem byl poprvé, na místě startu jsem tábořil od středy a pomáhal svým kamarádům Rudolfu Coganovi s přípravou a koučováním a Petrovi Vabrouškovi(masáž a info na trase) Někteří jste po závodě využili i mé masérské služby. Velké uznání všem milým usměvavým pořadatelům, hlavně velká poklona před profesonalitou ředitele jirky-vše se mu podařilo dotáhnout téměř do dokonalosti.Druhý den v poledne vše perfektně uklizeno!!!! Závod jsem si moc užil a závodníkům záviděl nadšení a radost z dokončení tak těžkého závodu,jako MORAVIAMAN. No a vtipný komentář spíkrů Standy a Pepy-to byl koncert. Bohužel závod měl i stinnou stránku-výkon rozhodčích. Můj svěřenec Ruda Cogan je pravidelně slovně napadán starším strejdou. Rudu bohužel tyto narážky vyvádějí z koncentrace. Divný strejda se při závodě postavil k plotu u Rudova kola v depu a opět začal urážet, Ruda to nevydržel a odpověděl ve stetné ráži jako napadající. Bohužel to znamenalo penalizaci v prvním kole (cca 35 vteřin) což asi znamenalo v cíli nemožnost bojovat o stupně. Já jsem se při běhu pohyboval na trase na in- linech a všem borcům v popředí podával info z krajnice silnice (dle pravidel).I přesto jsem byl uklizen rozhodčím, respektoval jsem mladého začínajícího rozhodčího, in-line sundal a sedl si na krajnici za občerstvovačkou a dál podával závodníkům info o pořadí. Petr to měl již v kapse a Ruda bojoval sám se sebou. Bohužel jsem zažil šok v cílové rovince- mladý sudí uděluje za mne Rudovi červenou. Křikl jsem na Rudu atˇdoběhne a podá protest. Naštěstí hlavní rozhodčí byla rozumná a nesmyslnnou červenou okamžitě zrušila-Dík.Proto touto zprávou žádám divného strejdu-prosím chodťe raději na fotbal tam krásně zapadnete a mladý hochu v pruhovaném nech závodníky závodit-atˇo pořadí v cíly určuje výkon sportovce a ne Tvoje rudá kartička a zakomplexovannost!!!!
Kurečka Radomír, 23. 6. 2014
Myslím si, že byl závod výborně zorganizován. Rozhodčí měli více hlídat drafting, občas bylo vidět celé skupiny... Dobrovolníci? Úžasní, skvělí, ochotní. Atmosféra super. Jídlo po závodě skvělé jak výběrem, tak kvalitou! Snad jedinou připomínku mám k uzavření silnice při běhu. Nepamatuji se, že by tam loni jezdila nějaká auta. Letos jsem měl pocit, že jsme se připletli do trasy Barum rally. A co mě doslova šokovalo - kolikrát tam projížděla auta pořadatelů. Pokud neřešila problémy v běžeckém úseku, myslím si, že bylo rozumnější jezdit přes Tovačov, což je stejně daleko. Takže za toto bohužel musím srazit body.
Januška Jiří, 22. 6. 2014
Pokud se týká draftování, tak si bohužel značná část závodníků popletla závod, protože takovým způsobem jako se hákovalo na trase Otrokovice - Hulín, zejména při změně povětrnostních podmínek, tak to jsem ještě neviděl. Jeden balík vedle druhého:( Nicméně jestli si hodlají někteří takto nalhávat do kapsy a potom si pišnit výsledkem, je to jejich věc. Doufám, že z toho mají dobrý pocit. Jinak závod, dle mého opět velmi dobře organizován. Uvítal jsem zejména řadu dobrovolníků na trase Otrokovice - Trávník, kde byli u bočních silnic (výjezdů). Nicméně měl jsem pocit, že i přes uzávěru běžeckého úseku, tak zde byl značný pohyb vozidel (proti předchozím ročníkům) - ale to se bohužel asi nedalo zcela ovlivnit. Občerstvení tradičně dostačující, pouze mě trochu rozhodilo, když jsem dostal do ruku studený párek v rohlíku s hořticí:). Nicméně musím přiznat, že po té spoustě gelů mi to popravilo žaludek. Akorát pro nějakého vegetariána či vegana by to mohlo být nepříjemné překvapení:). Oceňuji finisherskou medaily a také letošní tričko. Organizátorům a zejména všem dobrovolníkům díky. Jako vždy super, že čekáte na posledního závodníka!