Competition rating CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017, 2. 9. 2017

Hodnocení závodníků

Matula Robert, 3. 9. 2017
Dovolte, abych se touto cestou obrátil na kohokoli, kdo má zkušenosti s řešením ztrát triatlonového vybavení, v našem případě neoprenu a plaveckých brýlí. Stala se nám totiž taková nepříjemnost, že pořadatel při dovozu věcí z depa1 do depa2, buď nepřivezl nebo předal naše věci jiné osobě. Přišli jsem tak o vybavení v hodnotě několika tisíc korun a nevíme, jak v takové věci máme dále postupovat. Samozřejmě bychom byli nejradši, kdyby se našel nálezce tašky (startovní číslo 51), ale pokud takové štěstí mít nebudeme, jak bychom měli dále postupovat? Předem děkuji za rady.
Franěk Jan, 3. 9. 2017
Velmi špatně technicky zvládnutý závod. Na to, že pořadatelé v den závodu téměř nic neví, jsem si během triatlonové sezony už zvykl. Ale že po oficiálním otevření 2. depa, tz. u hotelu Thermal, nebude depo dostavěno, to už chápu méně. Dále je potřeba říci, že po tomto oficiálním otevření druhého depa, nebyla nakreslena čára na sesedání z kola, což způsobilo při průběhu závodu nejeden pád (mimo jiné i můj). Samostatná kapitola, je pak slavnostní vyhlášení výsledků. Jednalo se o MČR, a tak nechápu, jak je možné, že v naší kategorii tz. kategorii juniorů, byl na třetím místě vyhlášen reprezentant Kazachstánu. Pořadatelé, kteří pořádají i světový pohár by se měli podobných chyb vyvarovat. V opačném případě skončí další vyhlašování výsledků fraškou, jako tomu bylo bohužel i letos. V Táboře také v rámci MČR zvítězila cizinka, jmenovitě Romana Gajdošová, a vyhlašování výsledků proběhlo v pořádku, proto podobný zkrat nechápu. Nutno dodat, že situaci se téměř podařilo zachránit paní předsedkyni české triatlonové asociace paní Mgr. Lence Kovářové, za což ji moc děkuji. Nakonec se jí podařilo Kazachovi vysvětlit, že medaile není jeho a získat ji zpět. Nakonec mi sehnala i ceny, za což jsem opravdu velmi rád. Velké dík patří i mnoha rodičům a mým kamarádům, kteří mě vehementně podpořili (extra dík patří Elišce.. :)). Sumo sumárum jsem ale velmi rád, že tento závod vůbec proběhl. Letos bylo závodů rekordně málo, pouze 4. , a nejednou se jednalo o velkou improvizaci. Jako triatleti jsme velmi rádi, že má někdo vůbec chuť triatlonové závody pořádat. Toto hodnocení píšu hlavně proto, aby se podobným chybám v budoucnu předešlo.. Jan Franěk Tri klub Příbram
Franěk Karel, 3. 9. 2017
Velmi špatně technicky zvládnutý závod. Na to, že pořadatelé v den závodu téměř nic neví, jsem si během triatlonové sezony už zvykl. Ale že po oficiálním otevření 2. depa, tz. u hotelu Thermal, nebude depo dostavěno, to už chápu méně. Dále je potřeba říci, že po tomto oficiálním otevření druhého depa, nebyla nakreslena čára na sesedání z kola, což způsobilo při průběhu závodu nejeden pád (mimo jiné i můj). Samostatná kapitola, je pak slavnostní vyhlášení výsledků. Jednalo se o MČR, a tak nechápu, jak je možné, že v naší kategorii tz. kategorii juniorů, byl na třetím místě vyhlášen reprezentant Kazachstánu. Pořadatelé, kteří pořádají i světový pohár by se měli podobných chyb vyvarovat. V opačném případě skončí další vyhlašování výsledků fraškou, jako tomu bylo bohužel i letos. V Táboře také v rámci MČR zvítězila cizinka, jmenovitě Romana Gajdošová, a vyhlašování výsledků proběhlo v pořádku, proto podobný zkrat nechápu. Nutno dodat, že situaci se téměř podařilo zachránit paní předsedkyni české triatlonové asociace paní Mgr. Lence Kovářové, za což ji moc děkuji. Nakonec se jí podařilo Kazachovi vysvětlit, že medaile není jeho a získat ji zpět. Nakonec mi sehnala i ceny, za což jsem opravdu velmi rád. Velké dík patří i mnoha rodičům a mým kamarádům, kteří mě vehementně podpořili (extra dík patří Elišce.. :)). Sumo sumárum jsem ale velmi rád, že tento závod vůbec proběhl. Letos bylo závodů rekordně málo, pouze 4. , a nejednou se jednalo o velkou improvizaci. Jako triatleti jsme velmi rádi, že má někdo vůbec chuť triatlonové závody pořádat. Toto hodnocení píšu hlavně proto, aby se podobným chybám v budoucnu předešlo..