Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Grebik Radim (2001 | CZE) TITAN TRILIFE --- 1. 0:09:07.2 (4.) 0:31:01.7 (1.) 0:17:05.0 (1.) 0:57:14.0 0:00:00.0 »
1. Tlamka Filip (2002 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 2. 0:09:28.5 (8.) 0:31:30.8 (5.) 0:18:42.4 (3.) 0:59:41.8 0:02:27.8 »
1. Juránek Lukáš (2002 | CZE) X-team BaNo TRIATLONOVÁ AKADEMIE PLZEŇ 3. 0:09:30.5 (9.) 0:31:19.4 (3.) 0:19:15.5 (4.) 1:00:05.5 0:02:51.5 »
1. Michálek Filip (2001 | CZE) PK JH --- 4. 0:09:04.3 (1.) 0:32:21.4 (8.) 0:18:40.2 (2.) 1:00:05.9 0:02:51.9 »
1. Hrdlička Jakub (2002 | CZE) PK JH TRIATLONOVÁ AKADEMIE PLZEŇ 5. 0:09:06.2 (2.) 0:31:03.8 (2.) 0:20:47.1 (13.) 1:00:57.2 0:03:43.2 »
1. Lukeš Matěj (2002 | CZE) Triatlon Plzeň --- 6. 0:09:30.5 (10.) 0:31:22.5 (4.) 0:20:21.8 (11.) 1:01:14.9 0:04:00.8 »
1. Matějovič Filip (2002 | CZE) Triatlon Plzeň --- 7. 0:09:59.6 (15.) 0:32:01.0 (7.) 0:19:15.8 (5.) 1:01:16.5 0:04:02.5 »
1. Stuchlík Jiří (2001 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 8. 0:09:48.7 (11.) 0:32:00.0 (6.) 0:19:46.8 (8.) 1:01:35.7 0:04:21.6 »
1. Mielke Dawid (2002 | POL) --- --- 9. 0:10:27.3 (18.) 0:32:39.7 (10.) 0:19:19.0 (6.) 1:02:26.2 0:05:12.1 »
2. Bednarský Václav (2001 | CZE) TJ Šumperk --- 10. 0:11:14.4 (29.) 0:32:30.2 (9.) 0:19:21.9 (7.) 1:03:06.6 0:05:52.6 »
2. Horák Vilém (2001 | CZE) Diana Sport --- 11. 0:09:51.7 (12.) 0:33:36.7 (12.) 0:20:38.4 (12.) 1:04:06.9 0:06:52.9 »
2. Hladík Oldřich (2002 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 12. 0:09:18.3 (6.) 0:33:28.4 (11.) 0:21:31.0 (14.) 1:04:17.8 0:07:03.8 »
2. Strejc Michal (2002 | CZE) Triatlon Plzeň --- 13. 0:11:02.0 (27.) 0:34:01.0 (13.) 0:20:18.0 (10.) 1:05:21.0 0:08:06.9 »
2. Macháček Michal (2002 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 14. 0:11:01.7 (26.) 0:35:18.8 (20.) 0:20:17.9 (9.) 1:06:38.4 0:09:24.4 »
2. Škoda Václav (2002 | CZE) AD team --- 15. 0:10:41.0 (22.) 0:34:21.0 (15.) 0:21:44.0 (16.) 1:06:46.0 0:09:31.9 »
2. Provod Petr (2002 | CZE) Triatlon Plzeň --- 16. 0:09:59.8 (16.) 0:35:18.7 (19.) 0:21:56.3 (19.) 1:07:14.9 0:10:00.9 »
2. Marek Matěj (2002 | CZE) Triatlon Plzeň --- 17. 0:09:07.1 (3.) 0:35:45.5 (23.) 0:22:28.1 (22.) 1:07:20.8 0:10:06.8 »
2. Koreň Matúš Jakub (2002 | SVK) Realiz sport team --- 18. 0:10:39.0 (21.) 0:34:13.0 (14.) 0:22:43.0 (24.) 1:07:35.0 0:10:20.9 »
2. Pagáč Ondřej (2001 | CZE) TITAN TRILIFE --- 19. 0:12:05.5 (32.) 0:34:26.3 (16.) 0:21:40.1 (15.) 1:08:11.9 0:10:57.9 »
3. Ryšavý Philip (2001 | CZE) Triatlon Plzeň --- 20. 0:10:33.0 (19.) 0:34:35.0 (17.) 0:23:34.0 (28.) 1:08:42.0 0:11:27.9 »
3. Barto Aurel (2001 | SVK) --- --- 21. 0:09:52.0 (13.) 0:34:59.0 (18.) 0:23:57.0 (31.) 1:08:48.0 0:11:33.9 »
3. Vilnai Tal (2002 | CZE) --- --- 22. 0:09:52.0 (14.) 0:37:02.8 (26.) 0:22:31.4 (23.) 1:09:26.3 0:12:12.2 »
3. Marek Jakub (2002 | CZE) Triatlon Plzeň --- 23. 0:09:08.1 (5.) 0:35:40.8 (22.) 0:24:39.5 (35.) 1:09:28.5 0:12:14.5 »
3. Grulich Ondřej (2001 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 24. 0:11:20.8 (30.) 0:36:50.3 (25.) 0:21:48.5 (17.) 1:09:59.7 0:12:45.6 »
3. Rabařík Marek (2001 | CZE) --- --- 25. 0:12:40.7 (36.) 0:35:38.5 (21.) 0:22:10.9 (20.) 1:10:30.2 0:13:16.2 »
3. Papež Michal (2001 | CZE) Loko Trutnov --- 26. 0:10:57.5 (24.) 0:38:10.4 (28.) 0:21:54.4 (18.) 1:11:02.4 0:13:48.3 »
3. Marek Samuel (2002 | CZE) Elite Sport Boskovice --- 27. 0:10:58.1 (25.) 0:38:28.6 (29.) 0:22:46.5 (26.) 1:12:13.3 0:14:59.2 »
3. Kesler Etay (2001 | ISR) --- --- 28. 0:10:44.0 (23.) 0:38:47.7 (31.) 0:23:04.5 (27.) 1:12:36.4 0:15:22.3 »
3. Novotný Jindřich (2001 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 29. 0:11:47.6 (31.) 0:36:33.2 (24.) 0:24:32.4 (34.) 1:12:53.3 0:15:39.2 »
3. Coufal Lukáš (2001 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 30. 0:11:11.0 (28.) 0:40:17.0 (34.) 0:22:12.0 (21.) 1:13:40.0 0:16:25.9 »
Avisar Adi (2001 | ISR) ASA RUPPIN --- 31. 0:10:38.7 (20.) 0:40:26.9 (36.) 0:23:51.3 (30.) 1:14:57.1 0:17:43.0 »
Rybařík Marek (2001 | CZE) TITAN TRILIFE --- 32. 0:13:00.0 (37.) 0:38:42.9 (30.) 0:23:39.7 (29.) 1:15:22.7 0:18:08.7 »
Günther Jan (2002 | CZE) Loko Trutnov --- 33. 0:12:22.8 (35.) 0:38:54.2 (32.) 0:24:19.6 (33.) 1:15:36.8 0:18:22.7 »
JAVORSKÝ Ondřej (2002 | CZE) --- --- 34. 0:09:28.2 (7.) 0:38:00.0 (27.) 0:28:32.1 (38.) 1:16:00.4 0:18:46.3 »
Bílek Matěj (2001 | CZE) Elab --- 35. 0:12:08.3 (33.) 0:41:24.8 (37.) 0:22:43.3 (25.) 1:16:16.5 0:19:02.4 »
Beary Nadav (2001 | ISR) --- --- 36. 0:10:00.8 (17.) 0:40:26.0 (35.) 0:26:15.1 (37.) 1:16:42.0 0:19:28.0 »
Kirsch Radomír (2002 | CZE) Loko Trutnov --- 37. 0:13:07.9 (38.) 0:41:27.1 (38.) 0:24:09.6 (32.) 1:18:44.7 0:21:30.7 »
Cogan Jan (2003 | CZE) --- --- 38. 0:14:46.0 (39.) 0:39:59.4 (33.) 0:25:23.3 (36.) 1:20:08.8 0:22:54.8 »
Pražák Tobiáš (2002 | CZE) Loko Trutnov --- 39. 0:12:09.4 (34.) 0:46:01.7 (39.) 0:30:38.5 (39.) 1:28:49.7 0:31:35.7 »
>