Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2019

1. SUPERPRESTIGE Brno, 25. 5. 2019
2. CZECHMAN Kid's Triatlon, 2. 6. 2019
3. Příbramský triatlon, 8. 6. 2019
4. CITY TRIATHLON Sokolov, 13. 7. 2019
5. TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019
6. Velká cena Tábora v triatlonu 2019, 4. 8. 2019
7. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019, 24. 8. 2019
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Zahálka Štěpán (2006 | CZE) BTT Libochovice --- 1. 0:05:29.3 (22.) 0:09:28.9 (1.) 0:07:22.1 (1.) 0:22:20.5 0:00:00.0 »
1. Kozojed Ondřej (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 2. 0:04:34.6 (5.) 0:10:11.8 (3.) 0:07:51.0 (3.) 0:22:37.6 0:00:17.0 »
1. Odehnal Jakub (2006 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 3. 0:04:40.0 (6.) 0:10:37.0 (10.) 0:07:49.0 (2.) 0:23:06.0 0:00:45.4 »
1. Kotopulos Mikis (2006 | CZE) TITAN TRILIFE --- 4. 0:04:19.5 (2.) 0:10:35.4 (8.) 0:08:12.4 (7.) 0:23:07.4 0:00:46.8 »
1. Gröschl Vojtěch (2007 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 5. 0:04:44.2 (7.) 0:10:25.4 (5.) 0:07:58.5 (4.) 0:23:08.3 0:00:47.7 »
1. Švarc Michal (2007 | CZE) TRI KLUB Příbram --- 6. 0:05:00.7 (13.) 0:10:18.4 (4.) 0:08:05.3 (5.) 0:23:24.4 0:01:03.9 »
1. Štolba Tomáš (2006 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 7. 0:05:08.4 (15.) 0:10:35.6 (9.) 0:08:16.7 (9.) 0:24:00.8 0:01:40.3 »
1. Duba Lucas (2006 | CZE) Triatlon Plzeň --- 8. 0:04:50.0 (9.) 0:10:30.0 (6.) 0:08:41.0 (20.) 0:24:01.0 0:01:40.4 »
1. Toul Filip (2007 | CZE) --- --- 9. 0:04:53.2 (11.) 0:10:46.7 (14.) 0:08:30.6 (15.) 0:24:10.5 0:01:50.0 »
1. Plic Lukáš (2006 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 10. 0:04:59.6 (12.) 0:10:42.9 (13.) 0:08:31.6 (16.) 0:24:14.3 0:01:53.8 »
1. Holka Matěj (2006 | CZE) Lokomotiva Teplice --- 11. 0:04:25.9 (3.) 0:10:48.6 (15.) 0:09:00.7 (23.) 0:24:15.2 0:01:54.7 »
1. Šafránek Jáchym (2007 | CZE) Elite Sport Boskovice --- 12. 0:05:15.0 (17.) 0:10:42.0 (12.) 0:08:24.2 (11.) 0:24:21.3 0:02:00.7 »
1. Mittner Jakub (2006 | CZE) SCP --- 13. 0:04:32.6 (4.) 0:11:20.6 (21.) 0:08:28.5 (14.) 0:24:21.9 0:02:01.3 »
2. Harakaľ František (2007 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 14. 0:05:03.4 (14.) 0:10:31.6 (7.) 0:09:06.5 (25.) 0:24:41.5 0:02:21.0 »
2. Ryšávka Jáchym (2007 | CZE) 4SPORTS TEAM --- 15. 0:04:12.5 (1.) 0:11:30.9 (24.) 0:09:02.7 (24.) 0:24:46.2 0:02:25.7 »
2. Bíba Mikuláš (2007 | CZE) Triatlon Plzeň --- 16. 0:05:39.6 (26.) 0:10:51.4 (17.) 0:08:21.2 (10.) 0:24:52.3 0:02:31.7 »
2. Procházka Matěj (2007 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 17. 0:05:17.3 (18.) 0:11:26.1 (22.) 0:08:09.9 (6.) 0:24:53.4 0:02:32.8 »
2. Simbartl Eduard (2006 | CZE) --- --- 18. 0:05:37.7 (25.) 0:09:56.8 (2.) 0:09:22.9 (27.) 0:24:57.5 0:02:37.0 »
2. Kratochvíl Marek (2006 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 19. 0:05:31.2 (23.) 0:11:16.5 (20.) 0:08:35.6 (17.) 0:25:23.4 0:03:02.9 »
2. Gončaruk Kyrill (2006 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 20. 0:04:51.2 (10.) 0:11:49.9 (28.) 0:08:47.7 (21.) 0:25:28.8 0:03:08.3 »
2. Böse Adam (2007 | CZE) LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 21. 0:06:12.0 (33.) 0:10:50.0 (16.) 0:08:28.2 (13.) 0:25:30.3 0:03:09.8 »
2. Tabulka Štěpán (2007 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 22. 0:06:19.5 (35.) 0:10:58.7 (18.) 0:08:13.0 (8.) 0:25:31.4 0:03:10.8 »
2. Homola Matěj (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 23. 0:05:42.6 (28.) 0:11:41.3 (27.) 0:08:27.5 (12.) 0:25:51.6 0:03:31.0 »
2. Brož Martin (2006 | CZE) LAP --- 24. 0:04:47.2 (8.) 0:11:10.6 (19.) 0:10:00.3 (32.) 0:25:58.3 0:03:37.7 »
2. Adam Petr (2007 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 25. 0:05:22.3 (20.) 0:11:59.7 (31.) 0:08:58.7 (22.) 0:26:20.8 0:04:00.3 »
2. Gröschl Václav (2007 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 26. 0:05:14.0 (16.) 0:11:51.0 (29.) 0:09:16.0 (26.) 0:26:21.0 0:04:00.4 »
2. Marek Lukáš (2007 | CZE) 4SPORTS TEAM --- 27. 0:05:19.8 (19.) 0:11:35.7 (25.) 0:09:31.1 (29.) 0:26:26.7 0:04:06.2 »
2. Mach Miroslav (2006 | CZE) --- --- 28. 0:05:41.4 (27.) 0:10:41.2 (11.) 0:10:15.8 (34.) 0:26:38.5 0:04:18.0 »
3. Zadražil Jan (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 29. 0:05:50.3 (31.) 0:11:37.3 (26.) 0:09:24.4 (28.) 0:26:52.0 0:04:31.5 »
3. Hrubý David (2007 | CZE) TriSK ČB --- 30. 0:05:44.5 (29.) 0:11:58.8 (30.) 0:09:40.1 (31.) 0:27:23.5 0:05:03.0 »
3. Hašlar Přemysl (2007 | CZE) VOKOLOPOLE --- 31. 0:06:53.0 (37.) 0:12:13.5 (33.) 0:08:40.6 (19.) 0:27:47.2 0:05:26.7 »
3. Všetička Jan (2007 | CZE) TC DOBRUŠKA --- 32. 0:06:53.8 (38.) 0:11:30.5 (23.) 0:09:36.6 (30.) 0:28:01.0 0:05:40.5 »
3. Voda Jan (2007 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 33. 0:07:08.7 (39.) 0:12:21.4 (35.) 0:08:37.1 (18.) 0:28:07.4 0:05:46.9 »
3. Trnka Tomáš (2006 | CZE) --- --- 34. 0:06:15.6 (34.) 0:12:10.9 (32.) 0:10:11.7 (33.) 0:28:38.4 0:06:17.9 »
Horák Radek (2007 | CZE) --- --- 35. 0:05:46.7 (30.) 0:13:26.4 (38.) 0:11:02.3 (38.) 0:30:15.4 0:07:54.9 »
Špalek Jan (2007 | CZE) --- --- 36. 0:06:36.0 (36.) 0:13:27.0 (39.) 0:10:21.0 (35.) 0:30:24.0 0:08:03.4 »
Muška Matěj (2006 | CZE) --- --- 37. 0:07:47.2 (40.) 0:12:19.3 (34.) 0:10:23.1 (36.) 0:30:29.8 0:08:09.2 »
Götz Oliver (2007 | CZE) --- --- 38. 0:05:32.0 (24.) 0:12:55.0 (36.) 0:12:13.0 (40.) 0:30:40.0 0:08:19.4 »
Nesnídal Oliver (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 39. 0:06:06.8 (32.) 0:14:15.0 (40.) 0:10:34.8 (37.) 0:30:56.6 0:08:36.1 »
Musil Giulio (2006 | CZE) --- --- 40. 0:05:27.4 (21.) 0:13:01.4 (37.) 0:12:40.6 (41.) 0:31:09.5 0:08:49.0 »
PLATIL Lukáš (2006 | CZE) --- --- 41. 0:08:31.0 (41.) 0:15:48.0 (41.) 0:11:58.0 (39.) 0:36:17.0 0:13:56.4 »
>