Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2019

1. SUPERPRESTIGE Brno, 25. 5. 2019
2. CZECHMAN Kid's Triatlon, 2. 6. 2019
3. Příbramský triatlon, 8. 6. 2019
4. CITY TRIATHLON Sokolov, 13. 7. 2019
5. TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019
6. Velká cena Tábora v triatlonu 2019, 4. 8. 2019
7. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019, 24. 8. 2019
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Šiška Adam (2011 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 1. 0:01:16.4 (3.) 0:05:15.5 (1.) 0:02:45.4 (1.) 0:09:17.4 0:00:00.0 »
1. Lukeš Šimon (2010 | CZE) Triatlon Plzeň --- 2. 0:01:15.9 (2.) 0:05:25.1 (2.) 0:03:12.1 (5.) 0:09:53.2 0:00:35.8 »
2. Rusnák Matej (2010 | CZE) --- --- 3. 0:01:19.9 (4.) 0:05:43.3 (6.) 0:03:21.0 (8.) 0:10:24.3 0:01:06.8 »
2. Chmielowski Tymek (2010 | POL) --- --- 4. 0:01:29.7 (8.) 0:05:51.6 (10.) 0:03:03.7 (3.) 0:10:25.0 0:01:07.6 »
2. Kotopulos Nikos (2010 | CZE) TITAN TRILIFE --- 5. 0:01:20.9 (5.) 0:05:39.0 (3.) 0:03:25.7 (10.) 0:10:25.7 0:01:08.3 »
2. Ihn Šimon (2010 | CZE) --- --- 6. 0:01:26.5 (6.) 0:05:51.5 (9.) 0:03:20.5 (7.) 0:10:38.5 0:01:21.1 »
2. Osak Kacper (2010 | CZE) --- --- 7. 0:01:05.5 (1.) 0:05:59.2 (15.) 0:03:35.1 (15.) 0:10:39.8 0:01:22.4 »
2. Minařík Tomáš (2011 | CZE) ZŠ T.G.M. Rokycany --- 8. 0:01:30.3 (11.) 0:06:06.8 (18.) 0:03:03.2 (2.) 0:10:40.4 0:01:23.0 »
2. Bludský Matěj (2010 | CZE) TITAN TRILIFE --- 9. 0:01:29.0 (7.) 0:05:43.0 (5.) 0:03:32.0 (12.) 0:10:44.0 0:01:26.5 »
2. ALFOLDI Denis (2010 | CZE) --- --- 10. 0:01:56.7 (22.) 0:05:42.2 (4.) 0:03:13.3 (6.) 0:10:52.2 0:01:34.8 »
2. Zón Jakub (2010 | CZE) --- --- 11. 0:01:44.0 (14.) 0:06:13.0 (19.) 0:03:07.0 (4.) 0:11:04.0 0:01:46.5 »
2. Kovář Antonín (2011 | CZE) --- --- 12. 0:01:43.1 (13.) 0:05:59.0 (14.) 0:03:22.0 (9.) 0:11:04.3 0:01:46.8 »
3. Petr Pavel (2010 | CZE) --- --- 13. 0:01:30.0 (9.) 0:05:51.0 (8.) 0:03:51.0 (20.) 0:11:12.0 0:01:54.5 »
3. Kučera Martin (2010 | CZE) --- --- 14. 0:01:44.3 (15.) 0:05:52.9 (11.) 0:03:42.3 (16.) 0:11:19.6 0:02:02.1 »
3. Žampach Jakub (2011 | CZE) --- --- 15. 0:01:54.0 (20.) 0:06:00.0 (16.) 0:03:35.0 (14.) 0:11:29.0 0:02:11.5 »
3. Vašíř Jan (2011 | CZE) TITAN TRILIFE --- 16. 0:01:46.2 (16.) 0:05:57.2 (12.) 0:03:47.1 (17.) 0:11:30.6 0:02:13.1 »
3. Benda Vladimír (2011 | CZE) --- --- 17. 0:01:40.4 (12.) 0:05:43.8 (7.) 0:04:15.0 (27.) 0:11:39.3 0:02:21.8 »
3. Dedek Jakub (2011 | CZE) --- --- 18. 0:01:59.0 (24.) 0:06:02.0 (17.) 0:03:50.0 (19.) 0:11:51.0 0:02:33.5 »
JANÁČEK Tomáš (2011 | CZE) --- --- 19. 0:01:52.0 (19.) 0:05:59.0 (13.) 0:04:15.0 (26.) 0:12:06.0 0:02:48.5 »
Kropáček Štěpán (2011 | CZE) WOLFNET.CZ --- 20. 0:02:07.8 (25.) 0:06:30.4 (20.) 0:03:48.5 (18.) 0:12:26.9 0:03:09.4 »
Houška Matyáš (2011 | CZE) --- --- 21. 0:01:50.0 (18.) 0:06:45.0 (21.) 0:03:56.0 (22.) 0:12:31.0 0:03:13.5 »
Brožík Viktor (2010 | CZE) --- --- 22. 0:01:30.3 (10.) 0:07:34.5 (26.) 0:04:01.3 (23.) 0:13:06.2 0:03:48.8 »
Sedlmaier Tobiáš (2011 | CZE) --- --- 23. 0:01:48.5 (17.) 0:07:06.1 (22.) 0:04:13.7 (25.) 0:13:08.4 0:03:50.9 »
Pňovský Sebastian (2011 | CZE) --- --- 24. 0:02:30.0 (27.) 0:07:06.5 (23.) 0:03:33.7 (13.) 0:13:10.4 0:03:52.9 »
Stočes Antonín (2011 | CZE) TRI KLUB Příbram --- 25. 0:02:10.6 (26.) 0:07:12.0 (24.) 0:03:54.2 (21.) 0:13:16.9 0:03:59.5 »
Korellus Jakub (2011 | CZE) --- --- 26. 0:02:36.2 (28.) 0:07:19.1 (25.) 0:03:30.5 (11.) 0:13:25.9 0:04:08.5 »
Venzara Jan (2010 | CZE) --- --- 27. 0:01:55.0 (21.) 0:08:06.0 (28.) 0:04:05.0 (24.) 0:14:06.0 0:04:48.5 »
Šimůnek Petr (2011 | CZE) --- --- 28. 0:01:57.0 (23.) 0:07:51.0 (27.) 0:04:57.0 (28.) 0:14:45.0 0:05:27.5 »
>