Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Korous Martin (1974 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 1. 0:24:44.4 (17.) 1:08:22.7 (1.) 0:40:51.5 (2.) 2:13:58.6 0:00:00.0 »
1. Cogan Rudolf (1971 | CZE) TJ Nová Paka --- 2. 0:23:31.3 (8.) 1:09:58.9 (6.) 0:40:55.6 (3.) 2:14:25.9 0:00:27.3 »
1. Hraše Zbyněk (1974 | CZE) Elab --- 3. 0:20:23.9 (2.) 1:08:50.3 (3.) 0:45:24.1 (12.) 2:14:38.4 0:00:39.7 »
1. Bartoš Petr (1978 | CZE) TTK Slavia VŠ Plzeň --- 4. 0:19:44.7 (1.) 1:09:32.4 (5.) 0:46:08.7 (14.) 2:15:25.9 0:01:27.2 »
1. Teplý Ondřej (1978 | CZE) HISPORT Team --- 5. 0:24:13.9 (12.) 1:09:15.2 (4.) 0:43:00.1 (6.) 2:16:29.3 0:02:30.6 »
1. Gerych David (1977 | CZE) Individuální --- 6. 0:28:21.4 (31.) 1:11:52.9 (13.) 0:36:32.2 (1.) 2:16:46.6 0:02:47.9 »
1. Matějovič Martin (1969 | CZE) Triatlon Plzeň --- 7. 0:24:32.2 (16.) 1:08:44.5 (2.) 0:44:14.8 (10.) 2:17:31.6 0:03:32.9 »
1. Jaroš Zbyšek (1974 | CZE) "ENERGY TEAM" --- 8. 0:26:14.1 (22.) 1:10:24.6 (7.) 0:42:33.7 (5.) 2:19:12.4 0:05:13.7 »
1. Dočkálek Libor (1973 | CZE) Individuální --- 9. 0:24:48.2 (18.) 1:12:49.0 (16.) 0:43:34.2 (8.) 2:21:11.5 0:07:12.9 »
1. Hašlar Přemysl (1975 | CZE) VOKOLOPOLE --- 10. 0:22:58.8 (7.) 1:11:00.2 (10.) 0:47:29.7 (24.) 2:21:28.8 0:07:30.1 »
1. Vrobel Lukáš (1977 | CZE) Kerberos --- 11. 0:21:47.8 (4.) 1:15:31.1 (28.) 0:45:12.8 (11.) 2:22:31.7 0:08:33.1 »
1. Bacon Corey (1973 | CZE) --- --- 12. 0:21:48.3 (5.) 1:10:45.8 (8.) 0:50:14.8 (38.) 2:22:49.0 0:08:50.3 »
1. Knejzlík Marek (1976 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 13. 0:22:50.0 (6.) 1:14:07.5 (22.) 0:46:20.1 (15.) 2:23:17.8 0:09:19.1 »
1. Fic Martin (1974 | CZE) STS Chvojkovice Brod "B" --- 14. 0:28:29.8 (32.) 1:13:05.3 (18.) 0:42:20.6 (4.) 2:23:55.8 0:09:57.1 »
1. Nový Lukáš (1976 | CZE) B&H Triatlon České Budějovice --- 15. 0:24:06.4 (11.) 1:16:40.5 (32.) 0:43:52.9 (9.) 2:24:39.9 0:10:41.2 »
1. Foukal Libor (1977 | CZE) Individuální --- 16. 0:26:03.6 (20.) 1:12:05.9 (14.) 0:46:50.3 (18.) 2:24:59.8 0:11:01.1 »
1. Kroupa Štěpán (1975 | CZE) Café racers --- 17. 0:23:37.3 (9.) 1:14:45.6 (25.) 0:47:15.2 (20.) 2:25:38.2 0:11:39.6 »
1. Matějovský Jan (1978 | CZE) USK Akademik Cheb --- 18. 0:26:01.8 (19.) 1:11:30.4 (12.) 0:48:12.2 (27.) 2:25:44.5 0:11:45.9 »
1. Kindl Robert (1972 | CZE) IRON STARS BEROUN --- 19. 0:24:15.9 (13.) 1:13:29.0 (20.) 0:48:15.4 (28.) 2:26:00.4 0:12:01.7 »
1. Matějka Jiří (1975 | CZE) SK Profisport --- 20. 0:23:51.8 (10.) 1:13:03.6 (17.) 0:49:27.0 (31.) 2:26:22.4 0:12:23.7 »
1. Vojtěchovský Tomáš (1974 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 21. 0:24:20.0 (14.) 1:16:13.1 (31.) 0:46:33.7 (16.) 2:27:06.9 0:13:08.2 »
1. Káňa Pavel (1974 | CZE) Loko Trutnov --- 22. 0:21:11.1 (3.) 1:15:53.4 (29.) 0:50:03.2 (35.) 2:27:07.9 0:13:09.2 »
1. Petratur Radim (1977 | CZE) Praha --- 23. 0:28:21.1 (30.) 1:11:06.7 (11.) 0:47:41.2 (25.) 2:27:09.1 0:13:10.4 »
1. Šilhan Jiří (1976 | CZE) WITTE bike team --- 24. 0:26:11.3 (21.) 1:14:08.7 (23.) 0:46:49.5 (17.) 2:27:09.6 0:13:10.9 »
2. Marek Daniel (1971 | CZE) Triatlon Plzeň --- 25. 0:27:14.6 (28.) 1:11:00.2 (9.) 0:50:38.5 (41.) 2:28:53.4 0:14:54.7 »
2. Javornický Tomáš (1977 | CZE) --- --- 26. 0:29:36.8 (37.) 1:16:45.9 (33.) 0:43:00.1 (7.) 2:29:22.9 0:15:24.2 »
2. Štěpán Vladimír (1971 | CZE) --- --- 27. 0:31:42.5 (49.) 1:12:47.6 (15.) 0:46:01.5 (13.) 2:30:31.7 0:16:33.1 »
2. Procházka Dušan (1972 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 28. 0:26:48.2 (25.) 1:13:42.1 (21.) 0:50:03.2 (34.) 2:30:33.7 0:16:35.0 »
2. Langšádl Jan (1971 | CZE) HISPORT Team --- 29. 0:26:55.8 (27.) 1:15:20.0 (27.) 0:50:09.8 (37.) 2:32:25.6 0:18:27.0 »
2. Bláha Jiří (1976 | CZE) Elab --- 30. 0:24:28.9 (15.) 1:19:41.1 (38.) 0:49:03.1 (29.) 2:33:13.2 0:19:14.5 »
2. Michálek Martin (1975 | CZE) TRI KLUB Příbram --- 31. 0:32:18.7 (54.) 1:14:26.9 (24.) 0:47:04.1 (19.) 2:33:49.8 0:19:51.2 »
2. Urban Miroslav (1969 | CZE) Hopman Team Žatec --- 32. 0:26:23.9 (23.) 1:20:51.0 (43.) 0:47:27.6 (23.) 2:34:42.6 0:20:43.9 »
2. Langhammer Tomáš (1971 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 33. 0:31:16.3 (46.) 1:17:12.2 (36.) 0:48:05.0 (26.) 2:36:33.5 0:22:34.9 »
2. Kočíb Pavel (1975 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 34. 0:31:49.9 (50.) 1:14:49.3 (26.) 0:50:24.3 (39.) 2:37:03.7 0:23:05.0 »
2. Kalný Jiří (1975 | CZE) Individuální --- 35. 0:31:24.4 (48.) 1:16:50.3 (34.) 0:49:46.6 (32.) 2:38:01.4 0:24:02.7 »
2. Dobiáš David (1977 | CZE) CSG TRI TEAM --- 36. 0:28:40.0 (33.) 1:16:03.8 (30.) 0:53:35.3 (50.) 2:38:19.2 0:24:20.6 »
2. Peškař Petr (1973 | CZE) TRI KLUB Příbram --- 37. 0:33:50.9 (59.) 1:13:14.5 (19.) 0:52:10.7 (44.) 2:39:16.2 0:25:17.5 »
2. Kratochvíl Ladislav (1970 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 38. 0:28:43.5 (34.) 1:19:10.2 (37.) 0:52:14.2 (46.) 2:40:08.1 0:26:09.4 »
2. Vokurka Pavel (1975 | CZE) VOKOLOPOLE --- 39. 0:32:07.0 (52.) 1:17:05.6 (35.) 0:51:13.7 (42.) 2:40:26.5 0:26:27.8 »
3. Stuchl Jindřich (1974 | CZE) --- --- 40. 0:31:13.0 (45.) 1:22:31.2 (47.) 0:47:25.1 (22.) 2:41:09.5 0:27:10.8 »
3. Stuchlík Jiří (1975 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 41. 0:29:03.7 (36.) 1:19:45.9 (39.) 0:52:56.2 (49.) 2:41:45.9 0:27:47.2 »
3. Brožek František (1973 | CZE) --- --- 42. 0:31:54.2 (51.) 1:22:55.6 (50.) 0:47:23.2 (21.) 2:42:13.1 0:28:14.5 »
3. Brožík Valdemar (1976 | CZE) --- --- 43. 0:31:08.2 (44.) 1:21:28.2 (45.) 0:49:48.7 (33.) 2:42:25.1 0:28:26.5 »
3. DOHNAL Petr (1977 | CZE) --- --- 44. 0:26:54.7 (26.) 1:19:52.7 (41.) 0:55:44.4 (53.) 2:42:31.9 0:28:33.2 »
3. Otáhal Jakub (1977 | CZE) --- --- 45. 0:30:06.6 (39.) 1:22:45.7 (49.) 0:50:31.8 (40.) 2:43:24.2 0:29:25.5 »
3. Opletal Robert (1970 | CZE) Individuální --- 46. 0:27:37.0 (29.) 1:20:26.9 (42.) 0:57:29.1 (57.) 2:45:33.1 0:31:34.4 »
3. Ginzel Petr (1972 | CZE) CykloVAPE --- 47. 0:33:25.3 (56.) 1:21:10.2 (44.) 0:52:06.7 (43.) 2:46:42.3 0:32:43.6 »
3. Červenka Ctibor (1975 | CZE) Hopman Team Žatec --- 48. 0:31:18.3 (47.) 1:22:57.9 (51.) 0:52:47.1 (48.) 2:47:03.4 0:33:04.7 »
3. Macek Tomáš (1971 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 49. 0:31:05.6 (43.) 1:19:46.9 (40.) 0:56:41.8 (56.) 2:47:34.4 0:33:35.7 »
3. ČÍP Roman (1970 | CZE) --- --- 50. 0:32:59.7 (55.) 1:22:38.6 (48.) 0:52:47.0 (47.) 2:48:25.3 0:34:26.7 »
3. Průcha Jan (1976 | CZE) --- --- 51. 0:26:25.0 (24.) 1:27:48.7 (56.) 0:55:47.2 (54.) 2:50:01.0 0:36:02.3 »
3. Havlík Milan (1978 | CZE) Koruna Pralines --- 52. 0:29:56.0 (38.) 1:21:52.4 (46.) 0:58:53.8 (59.) 2:50:42.3 0:36:43.6 »
3. Kučera Robert (1971 | CZE) --- --- 53. 0:30:11.5 (40.) 1:23:14.8 (52.) 0:58:35.8 (58.) 2:52:02.2 0:38:03.5 »
3. Hruška Tomáš (1976 | CZE) --- --- 54. 0:30:25.2 (41.) 1:27:08.9 (54.) 0:56:16.8 (55.) 2:53:51.0 0:39:52.4 »
Macháček Marek (1976 | CZE) --- --- 55. 0:30:52.2 (42.) 1:34:02.3 (63.) 0:50:07.5 (36.) 2:55:02.1 0:41:03.4 »
Šindelář Karel (1977 | CZE) Žižkovský tygři --- 56. 0:38:20.8 (62.) 1:27:56.9 (57.) 0:49:14.9 (30.) 2:55:32.6 0:41:34.0 »
Novák Boleslav (1970 | CZE) Individuální --- 57. 0:33:48.6 (58.) 1:27:40.2 (55.) 0:54:18.3 (51.) 2:55:47.2 0:41:48.5 »
Ševčík Alfred (1969 | CZE) Praha 15 --- 58. 0:36:52.6 (61.) 1:26:09.1 (53.) 0:55:06.6 (52.) 2:58:08.4 0:44:09.7 »
Furgoł Michał (1978 | CZE) --- --- 59. 0:32:11.1 (53.) 1:28:54.6 (59.) 0:59:31.5 (60.) 3:00:37.3 0:46:38.6 »
Taflík Miroslav (1977 | CZE) --- --- 60. 0:33:36.9 (57.) 1:30:00.3 (60.) 0:59:55.5 (61.) 3:03:32.8 0:49:34.2 »
Prokop Jan (1970 | CZE) Pupkani KV --- 61. 0:28:50.1 (35.) 1:31:48.2 (62.) 1:03:32.8 (63.) 3:04:11.2 0:50:12.5 »
Stibor Petr (1973 | CZE) Pupkani KV --- 62. 0:38:27.5 (63.) 1:31:09.9 (61.) 1:01:49.3 (62.) 3:11:26.8 0:57:28.1 »
Nosek Pavel (1975 | CZE) Triatlon Plzeň --- 63. 0:35:48.6 (60.) 1:35:45.8 (64.) 1:04:35.7 (64.) 3:16:10.3 1:02:11.6 »
Lukeš Miroslav (1970 | CZE) Individuální --- 64. 0:57:19.9 (64.) 1:28:45.8 (58.) 0:52:11.8 (45.) 3:18:17.6 1:04:18.9 »
>