Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Volár Jan (1992 | CZE) Etriatlon Team --- 1. 0:18:06.2 (2.) 0:59:46.6 (1.) 0:36:48.7 (4.) 1:54:41.6 0:00:00.0 »
1. Čelůstka Jan (1982 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 2. 0:18:15.0 (6.) 1:03:50.0 (3.) 0:33:39.0 (1.) 1:55:44.0 0:01:02.3 »
1. Linduška František (1994 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 3. 0:18:10.6 (4.) 1:03:58.0 (4.) 0:35:11.7 (2.) 1:57:20.5 0:02:38.9 »
1. Olšar Ondřej (1997 | CZE) Kerberos TRIATLONOVÁ AKADEMIE PLZEŇ 4. 0:18:07.1 (3.) 1:04:12.8 (5.) 0:36:42.1 (3.) 1:59:02.1 0:04:20.5 »
1. Švarc Přemysl (1985 | CZE) TTK Slavia VŠ Plzeň --- 5. 0:19:00.4 (11.) 1:04:25.1 (7.) 0:37:44.6 (8.) 2:01:10.2 0:06:28.6 »
1. Kalus Jiří (1993 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 6. 0:18:24.6 (8.) 1:05:14.5 (13.) 0:37:42.8 (7.) 2:01:22.0 0:06:40.4 »
1. Červenka Lukáš (1995 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 7. 0:17:52.0 (1.) 1:04:13.0 (6.) 0:39:40.0 (17.) 2:01:45.0 0:07:03.3 »
1. Kočař Lukáš (1992 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 8. 0:19:44.0 (15.) 1:03:41.0 (2.) 0:38:34.0 (11.) 2:01:59.0 0:07:17.3 »
1. Krátký Štěpán (1995 | CZE) SK Slavia Praha --- 9. 0:19:45.7 (18.) 1:04:28.1 (9.) 0:38:01.3 (9.) 2:02:15.2 0:07:33.6 »
1. Powada Jakub (1993 | CZE) Kerberos TRIATLONOVÁ AKADEMIE PLZEŇ 10. 0:18:14.3 (5.) 1:05:21.1 (14.) 0:38:42.0 (12.) 2:02:17.5 0:07:35.9 »
1. Václavík Filip (1995 | CZE) TITAN TRILIFE --- 11. 0:18:18.5 (7.) 1:05:07.9 (12.) 0:39:05.7 (14.) 2:02:32.3 0:07:50.7 »
1. Dušek Karel (1996 | CZE) X-team BaNo --- 12. 0:19:43.0 (14.) 1:06:12.2 (18.) 0:37:19.5 (5.) 2:03:14.7 0:08:33.1 »
1. Kubíček Jan (1980 | CZE) Individuální --- 13. 0:19:53.5 (19.) 1:04:26.3 (8.) 0:39:17.4 (16.) 2:03:37.2 0:08:55.6 »
1. Orlický Andrej (1977 | SVK) TRIATLON TEAM TRNAVA --- 14. 0:19:45.0 (17.) 1:06:16.0 (19.) 0:38:51.0 (13.) 2:04:52.0 0:10:10.3 »
1. Wohl Pavel (1997 | CZE) Elab --- 15. 0:20:03.1 (22.) 1:04:34.8 (10.) 0:40:27.1 (21.) 2:05:05.1 0:10:23.5 »
2. Hradecký Jan (1983 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 16. 0:20:00.6 (21.) 1:06:04.0 (17.) 0:40:13.1 (19.) 2:06:17.9 0:11:36.3 »
2. Sommer Vojtěch (1996 | CZE) SK Slavia Praha --- 17. 0:19:44.7 (16.) 1:05:28.9 (15.) 0:42:02.6 (27.) 2:07:16.3 0:12:34.7 »
2. Plojhar Tomáš (1998 | CZE) TTK Slavia VŠ Plzeň --- 18. 0:20:11.0 (23.) 1:05:53.0 (16.) 0:41:31.0 (24.) 2:07:35.0 0:12:53.3 »
2. Ploc Jaroslav (1984 | CZE) SK Kola Víšek --- 19. 0:19:55.4 (20.) 1:06:48.1 (21.) 0:42:08.3 (29.) 2:08:51.9 0:14:10.3 »
2. Ottenschläger Oto (1995 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 20. 0:21:48.6 (29.) 1:08:13.6 (23.) 0:39:13.8 (15.) 2:09:16.0 0:14:34.4 »
2. Smetana Marek (1997 | SVK) 3NT Triathlon Team Bratislava --- 21. 0:18:30.0 (9.) 1:07:34.0 (22.) 0:43:33.0 (35.) 2:09:37.0 0:14:55.3 »
2. Bednarský Vojtěch (1997 | CZE) Individuální --- 22. 0:24:53.0 (47.) 1:06:32.0 (20.) 0:38:17.0 (10.) 2:09:42.0 0:15:00.3 »
2. Fencl Marek (1997 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 23. 0:21:53.9 (30.) 1:09:28.5 (28.) 0:39:56.0 (18.) 2:11:18.5 0:16:36.9 »
2. Jurica Josef (1998 | CZE) CzechTRI K. Team --- 24. 0:18:59.2 (10.) 1:10:20.7 (31.) 0:42:28.6 (32.) 2:11:48.6 0:17:07.0 »
2. Schoval František (1988 | CZE) TRIEXPERT MILT racing team --- 25. 0:22:31.0 (34.) 1:11:52.0 (36.) 0:37:42.0 (6.) 2:12:05.0 0:17:23.3 »
2. Kynický Lukáš (1997 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 26. 0:23:59.3 (41.) 1:08:20.9 (25.) 0:40:24.7 (20.) 2:12:45.0 0:18:03.4 »
2. Kubo Ondrej (1993 | SVK) --- --- 27. 0:21:46.0 (26.) 1:04:58.0 (11.) 0:47:01.0 (48.) 2:13:45.0 0:19:03.3 »
2. Kučera Jan (1981 | CZE) Individuální --- 28. 0:21:46.0 (27.) 1:09:41.0 (29.) 0:42:40.0 (33.) 2:14:07.0 0:19:25.3 »
2. Hradil Pavel (1998 | CZE) TITAN TRILIFE --- 29. 0:19:41.8 (13.) 1:10:28.4 (33.) 0:44:16.5 (38.) 2:14:26.9 0:19:45.3 »
2. Černohorský Tomáš (1997 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 30. 0:21:47.7 (28.) 1:08:49.3 (27.) 0:44:58.8 (40.) 2:15:35.9 0:20:54.3 »
2. Mach František (1986 | CZE) Individuální --- 31. 0:22:42.5 (35.) 1:11:04.6 (34.) 0:41:59.9 (26.) 2:15:47.2 0:21:05.5 »
2. Ehrlich Tomáš (1988 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 32. 0:24:11.9 (43.) 1:09:52.4 (30.) 0:42:10.3 (30.) 2:16:14.7 0:21:33.1 »
3. Pejsar Martin (1981 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 33. 0:21:57.5 (32.) 1:11:20.1 (35.) 0:44:34.5 (39.) 2:17:52.2 0:23:10.6 »
3. Cibulka Stanislav (1981 | CZE) IRON STARS BEROUN --- 34. 0:25:28.3 (51.) 1:08:44.2 (26.) 0:43:59.5 (36.) 2:18:12.0 0:23:30.4 »
3. Šimeček Michal (1997 | CZE) Kerberos --- 35. 0:19:22.5 (12.) 1:08:16.2 (24.) 0:50:54.7 (61.) 2:18:33.4 0:23:51.8 »
3. Čížek Jan (1996 | CZE) --- --- 36. 0:21:12.0 (24.) 1:13:26.0 (39.) 0:45:12.0 (43.) 2:19:50.0 0:25:08.3 »
3. Procházka Tomáš (1989 | CZE) PS Kroměříž --- 37. 0:24:12.9 (44.) 1:13:39.0 (40.) 0:42:04.1 (28.) 2:19:56.0 0:25:14.4 »
3. Walter Jan (1992 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 38. 0:23:47.9 (39.) 1:14:16.4 (42.) 0:42:17.3 (31.) 2:20:21.7 0:25:40.1 »
3. Nekoranec Matěj (1997 | CZE) TITAN TRILIFE --- 39. 0:24:33.4 (45.) 1:15:05.7 (44.) 0:43:03.4 (34.) 2:22:42.6 0:28:01.0 »
3. Thoma Jiří (1983 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 40. 0:31:20.4 (73.) 1:10:24.6 (32.) 0:41:29.2 (23.) 2:23:14.2 0:28:32.6 »
3. Konrad Filip (1986 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 41. 0:25:17.0 (50.) 1:12:57.8 (38.) 0:46:09.0 (45.) 2:24:24.0 0:29:42.4 »
3. Palider Jan (1991 | CZE) Triatlon klub Ostrava --- 42. 0:23:58.9 (40.) 1:19:28.9 (62.) 0:41:32.2 (25.) 2:25:00.1 0:30:18.5 »
3. Štěrba Jiří (1992 | CZE) --- --- 43. 0:23:11.1 (38.) 1:16:38.2 (51.) 0:45:15.0 (44.) 2:25:04.4 0:30:22.8 »
3. Slabý Jan (1987 | CZE) --- --- 44. 0:27:15.2 (58.) 1:15:10.0 (45.) 0:45:01.5 (42.) 2:27:26.9 0:32:45.3 »
3. Zadražil Filip (1998 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 45. 0:24:07.3 (42.) 1:16:43.9 (52.) 0:47:27.7 (51.) 2:28:19.0 0:33:37.4 »
3. Altman Petr (1979 | CZE) TriSK ČB --- 46. 0:27:09.4 (57.) 1:13:45.5 (41.) 0:47:29.9 (52.) 2:28:25.0 0:33:43.4 »
3. Flak David (1979 | CZE) CSG TRI TEAM --- 47. 0:28:03.6 (61.) 1:15:36.9 (49.) 0:44:59.3 (41.) 2:28:39.9 0:33:58.3 »
3. Tejkal Šimon (1988 | CZE) --- --- 48. 0:29:17.2 (66.) 1:15:10.8 (46.) 0:44:12.7 (37.) 2:28:40.8 0:33:59.2 »
Váňa Jan (1996 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 49. 0:22:16.0 (33.) 1:12:39.8 (37.) 0:54:35.2 (74.) 2:29:31.1 0:34:49.5 »
Růžička Pavel (1982 | CZE) --- --- 50. 0:28:51.2 (64.) 1:14:41.2 (43.) 0:46:31.1 (46.) 2:30:03.6 0:35:22.0 »
Šůcha Jan (1981 | CZE) Individuální --- 51. 0:25:47.8 (53.) 1:16:57.9 (53.) 0:47:39.3 (53.) 2:30:25.1 0:35:43.5 »
Bezyk Serhiy (1980 | CZE) --- --- 52. 0:26:50.0 (56.) 1:17:49.1 (58.) 0:47:03.0 (49.) 2:31:42.2 0:37:00.6 »
Rut Ondřej (1992 | CZE) Triatlon klub Ostrava --- 53. 0:24:34.3 (46.) 1:19:15.6 (61.) 0:48:33.1 (55.) 2:32:23.1 0:37:41.5 »
Kolář Lukáš (1984 | CZE) --- --- 54. 0:35:33.3 (85.) 1:18:28.7 (60.) 0:41:10.3 (22.) 2:35:12.3 0:40:30.7 »
Pilc Daniel (1998 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 55. 0:25:33.1 (52.) 1:20:55.4 (67.) 0:48:44.4 (56.) 2:35:13.0 0:40:31.4 »
Tilcer Daniel (1990 | CZE) TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 56. 0:23:02.8 (36.) 1:23:04.5 (74.) 0:49:46.6 (58.) 2:35:54.0 0:41:12.4 »
Filippov David (1989 | CZE) --- --- 57. 0:21:55.5 (31.) 1:21:23.6 (68.) 0:52:38.2 (65.) 2:35:57.4 0:41:15.8 »
JIŘÍ Cipra (1981 | CZE) --- --- 58. 0:27:16.2 (59.) 1:17:23.4 (56.) 0:51:45.4 (63.) 2:36:25.1 0:41:43.5 »
Kumšta Pavel (1991 | CZE) --- --- 59. 0:28:19.5 (62.) 1:15:35.7 (48.) 0:53:04.4 (69.) 2:36:59.7 0:42:18.1 »
Bauer Ondřej (1984 | CZE) --- --- 60. 0:28:32.7 (63.) 1:17:05.0 (54.) 0:52:04.4 (64.) 2:37:42.2 0:43:00.6 »
Nevyhoštěný Vladimír (1995 | CZE) ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 61. 0:26:17.6 (55.) 1:17:37.7 (57.) 0:54:21.5 (73.) 2:38:16.8 0:43:35.2 »
Havránek Jan (1998 | CZE) --- --- 62. 0:24:58.4 (48.) 1:16:16.3 (50.) 0:58:53.2 (86.) 2:40:07.9 0:45:26.3 »
Hylák Jakub (1991 | CZE) Vyškov --- 63. 0:30:25.5 (72.) 1:17:07.8 (55.) 0:53:07.8 (70.) 2:40:41.2 0:45:59.6 »
Fraňo Michal (1981 | CZE) RACE SPACE --- 64. 0:29:48.3 (67.) 1:15:13.9 (47.) 0:55:42.6 (78.) 2:40:44.8 0:46:03.2 »
Karhan Michal (1981 | CZE) Elab --- 65. 0:25:13.1 (49.) 1:26:39.8 (79.) 0:50:11.9 (59.) 2:42:05.0 0:47:23.3 »
Kopřiva Jiří (1988 | CZE) --- --- 66. 0:34:38.9 (84.) 1:20:30.0 (64.) 0:47:23.2 (50.) 2:42:32.2 0:47:50.6 »
Kokeš Richard (1987 | CZE) --- --- 67. 0:27:17.1 (60.) 1:18:10.1 (59.) 0:58:13.3 (85.) 2:43:40.7 0:48:59.1 »
Gurnik Stanislav (1987 | SVK) TRIEXPERT MILT racing team --- 68. 0:29:49.8 (68.) 1:21:42.5 (69.) 0:53:19.9 (72.) 2:44:52.3 0:50:10.7 »
Hroch Martin (1994 | CZE) --- --- 69. 0:31:53.6 (77.) 1:25:03.9 (78.) 0:48:05.8 (54.) 2:45:03.3 0:50:21.7 »
Horký Karel (1990 | CZE) --- --- 70. 0:29:51.7 (69.) 1:22:54.9 (73.) 0:53:13.3 (71.) 2:46:00.0 0:51:18.4 »
Paul Vojtěch (1993 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 71. 0:30:23.3 (71.) 1:26:51.6 (80.) 0:48:56.2 (57.) 2:46:11.2 0:51:29.6 »
Žlábek Pavel (1979 | CZE) Individuální --- 72. 0:36:54.5 (88.) 1:22:44.1 (72.) 0:46:38.3 (47.) 2:46:17.0 0:51:35.4 »
Hylák Adam (1988 | CZE) --- --- 73. 0:32:34.9 (80.) 1:20:07.0 (63.) 0:55:58.4 (81.) 2:48:40.4 0:53:58.7 »
Cibulka Radim (1989 | CZE) IRON STARS BEROUN --- 74. 0:29:07.9 (65.) 1:24:52.2 (76.) 0:55:18.6 (76.) 2:49:18.9 0:54:37.3 »
Mikeš Jan (1996 | CZE) Individuální --- 75. 0:31:29.0 (74.) 1:25:00.1 (77.) 0:53:00.7 (68.) 2:49:29.9 0:54:48.3 »
Varlamov Anton (1991 | RUS) --- --- 76. 0:33:56.5 (81.) 1:24:50.2 (75.) 0:50:52.7 (60.) 2:49:39.4 0:54:57.8 »
Vyplašil Michal (1984 | CZE) --- --- 77. 0:32:00.0 (79.) 1:21:52.4 (70.) 0:55:56.1 (80.) 2:49:48.6 0:55:07.0 »
Adam Roman (1980 | CZE) --- --- 78. 0:31:44.4 (76.) 1:20:39.1 (65.) 0:57:34.3 (83.) 2:49:57.9 0:55:16.3 »
Hotař Pavel (1990 | CZE) JPK AXIS --- 79. 0:26:17.1 (54.) 1:28:44.3 (83.) 0:55:08.9 (75.) 2:50:10.4 0:55:28.7 »
Zadražil Lukáš (1997 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 80. 0:23:04.0 (37.) 1:35:39.7 (86.) 0:52:57.2 (67.) 2:51:41.0 0:56:59.4 »
Fedorčák Ondřej (1988 | CZE) --- --- 81. 0:33:58.3 (83.) 1:22:17.2 (71.) 0:55:45.0 (79.) 2:52:00.6 0:57:19.0 »
Regula Jakub (1988 | CZE) --- --- 82. 0:35:48.6 (86.) 1:20:43.4 (66.) 0:55:33.6 (77.) 2:52:05.8 0:57:24.2 »
Bondar Grygorii (1990 | UKR) --- --- 83. 0:33:57.4 (82.) 1:29:04.2 (84.) 0:51:02.6 (62.) 2:54:04.2 0:59:22.6 »
Mojžíš Jan (1986 | ) --- --- 84. 0:31:58.1 (78.) 1:28:29.0 (82.) 0:56:43.4 (82.) 2:57:10.5 1:02:28.9 »
Vizinger Karel (1979 | CZE) --- --- 85. 0:30:03.8 (70.) 1:39:16.6 (87.) 0:52:38.2 (66.) 3:01:58.6 1:07:17.0 »
Mašek Jan (1982 | CZE) --- --- 86. 0:36:25.5 (87.) 1:31:00.3 (85.) 0:57:41.8 (84.) 3:05:07.7 1:10:26.1 »
CIMBÁK Ľuboslav (1982 | SVK) --- --- 87. 0:31:32.9 (75.) 1:40:44.7 (88.) 1:00:21.5 (88.) 3:12:39.2 1:17:57.6 »
Nosek Kryštof (1998 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 88. 0:21:20.6 (25.) 1:58:56.9 (89.) 0:59:12.3 (87.) 3:19:30.0 1:24:48.4 »
Beneš Jan (1992 | CZE) --- --- 89. 0:49:51.5 (89.) 1:27:00.8 (81.) 1:03:28.3 (89.) 3:20:20.6 1:25:39.0 »
>