Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Frintová Vendula (1983 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 1. 0:19:45.0 (4.) 1:10:31.0 (5.) 0:37:33.0 (1.) 2:07:49.0 0:00:00.0 »
1. Gajdošová Romana (1994 | SVK) --- --- 2. 0:20:10.5 (6.) 1:07:51.9 (2.) 0:41:45.9 (3.) 2:09:48.4 0:01:59.4 »
1. Zimovjanová Tereza (1995 | CZE) Triatlon Plzeň --- 3. 0:20:41.9 (8.) 1:03:34.9 (1.) 0:45:44.8 (10.) 2:10:01.7 0:02:12.7 »
1. Fairaislová Iveta (1998 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 4. 0:20:08.7 (5.) 1:07:55.8 (3.) 0:42:17.0 (6.) 2:10:21.5 0:02:32.5 »
1. Andrlová Veronika (1990 | CZE) Kerberos --- 5. 0:23:20.6 (16.) 1:09:49.8 (4.) 0:43:14.3 (9.) 2:16:24.8 0:08:35.8 »
1. Poláčková Pavlína (1996 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 6. 0:22:08.6 (11.) 1:11:30.3 (6.) 0:42:57.6 (7.) 2:16:36.6 0:08:47.6 »
1. Rudolfová Jitka (1986 | CZE) ENERGY TEAM --- 7. 0:20:26.5 (7.) 1:13:53.1 (8.) 0:43:10.5 (8.) 2:17:30.1 0:09:41.1 »
2. Veselá Petra (1989 | CZE) MST Jihlava --- 8. 0:24:25.0 (20.) 1:15:21.0 (9.) 0:42:09.6 (5.) 2:21:55.7 0:14:06.7 »
2. Kotopulu Helena (1980 | CZE) TITAN TRILIFE --- 9. 0:27:03.2 (24.) 1:13:36.9 (7.) 0:41:47.6 (4.) 2:22:27.9 0:14:38.9 »
2. Kolářová Hana (1988 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 10. 0:19:39.9 (3.) 1:16:15.2 (12.) 0:48:39.7 (14.) 2:24:34.9 0:16:45.9 »
2. Zelená Eliška (1998 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 11. 0:18:49.0 (1.) 1:15:46.9 (10.) 0:51:09.6 (24.) 2:25:45.5 0:17:56.5 »
2. Procházková Michaela (1995 | CZE) SK Slavia Praha --- 12. 0:18:53.1 (2.) 1:16:10.9 (11.) 0:51:05.4 (23.) 2:26:09.5 0:18:20.5 »
2. Strnadová Kateřina (1991 | CZE) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 13. 0:22:51.7 (13.) 1:17:43.3 (15.) 0:45:55.5 (11.) 2:26:30.6 0:18:41.6 »
2. Gerychová Michaela (1982 | CZE) Individuální --- 14. 0:28:30.7 (28.) 1:18:53.2 (18.) 0:40:41.7 (2.) 2:28:05.6 0:20:16.6 »
2. Skuhrová Tereza (1994 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 15. 0:23:16.9 (14.) 1:16:20.2 (13.) 0:49:10.3 (17.) 2:28:47.4 0:20:58.4 »
2. Šimůnková Simona (1997 | CZE) TriSK ČB --- 16. 0:20:43.8 (9.) 1:19:53.6 (21.) 0:49:27.0 (19.) 2:30:04.5 0:22:15.5 »
2. Janovská Kateřina (1981 | CZE) NeVrSport Team --- 17. 0:21:43.9 (10.) 1:17:41.4 (14.) 0:50:45.7 (22.) 2:30:11.1 0:22:22.1 »
2. Cibulková Markéta (1983 | CZE) IRON STARS BEROUN --- 18. 0:22:44.5 (12.) 1:21:04.7 (22.) 0:47:05.2 (12.) 2:30:54.5 0:23:05.5 »
2. Kubrová Ida (1982 | CZE) Plzeň --- 19. 0:24:01.5 (18.) 1:18:08.2 (16.) 0:50:27.7 (21.) 2:32:37.5 0:24:48.5 »
3. Gregorová Eliška (1998 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 20. 0:25:29.2 (23.) 1:21:28.2 (23.) 0:49:02.8 (16.) 2:36:00.3 0:28:11.3 »
3. Kratochvílová Lucie (1995 | CZE) OMT --- 21. 0:27:08.8 (25.) 1:19:38.0 (20.) 0:49:17.1 (18.) 2:36:04.0 0:28:15.0 »
3. Machová Jana (1988 | CZE) Individuální --- 22. 0:28:17.6 (26.) 1:18:59.4 (19.) 0:48:56.8 (15.) 2:36:13.9 0:28:24.9 »
3. Klingorová Irena (1990 | CZE) Individuální --- 23. 0:25:15.1 (22.) 1:18:12.0 (17.) 0:52:47.2 (26.) 2:36:14.4 0:28:25.4 »
3. Kotěšovcová Anna (1996 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 24. 0:23:19.1 (15.) 1:24:38.6 (24.) 0:54:10.0 (27.) 2:42:07.8 0:34:18.8 »
3. Olšová Veronika (1993 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 25. 0:28:19.5 (27.) 1:27:25.0 (25.) 0:47:18.0 (13.) 2:43:02.6 0:35:13.6 »
Bajerová Žaneta (1997 | CZE) TITAN TRILIFE --- 26. 0:24:30.6 (21.) 1:29:07.2 (28.) 0:54:46.7 (28.) 2:48:24.6 0:40:35.6 »
Štěpánová Lenka (1993 | CZE) BKP --- 27. 0:23:29.8 (17.) 1:28:15.2 (27.) 0:56:44.2 (29.) 2:48:29.3 0:40:40.3 »
Teplá Jana (1979 | CZE) --- --- 28. 0:30:01.1 (29.) 1:27:31.4 (26.) 0:51:32.4 (25.) 2:49:05.1 0:41:16.1 »
Svobodová Dominika (1998 | CZE) USK Akademik Cheb --- 29. 0:33:10.0 (31.) 1:30:30.9 (29.) 0:49:50.8 (20.) 2:53:31.7 0:45:42.7 »
Komárková Kateřina (1995 | CZE) SK Slavia Praha --- 30. 0:24:11.9 (19.) 1:32:42.1 (31.) 1:02:07.1 (31.) 2:59:01.2 0:51:12.2 »
Zítková Kateřina (1988 | CZE) --- --- 31. 0:30:38.6 (30.) 1:31:19.5 (30.) 1:01:42.5 (30.) 3:03:40.8 0:55:51.8 »
Suková Zdeňka (1986 | CZE) --- --- 32. 0:33:27.2 (32.) 1:32:47.6 (32.) 1:06:19.2 (32.) 3:12:34.1 1:04:45.1 »
>