Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Zikmund Tomáš (1999 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 1. 0:08:53.2 (1.) 0:31:08.1 (2.) 0:18:31.0 (5.) 0:58:32.4 0:00:00.0 »
1. Burian Matěj (2000 | CZE) SK Slavia Praha --- 2. 0:09:06.2 (3.) 0:30:57.5 (1.) 0:18:59.9 (6.) 0:59:03.8 0:00:31.3 »
1. Semerád Martin (1999 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 3. 0:09:44.7 (9.) 0:31:57.2 (3.) 0:17:56.8 (1.) 0:59:38.8 0:01:06.4 »
1. Trutna Jan (1999 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 4. 0:09:06.1 (2.) 0:32:39.7 (5.) 0:18:20.3 (2.) 1:00:06.1 0:01:33.7 »
1. Kříž Tomáš (2000 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 5. 0:09:26.5 (6.) 0:32:26.3 (4.) 0:18:25.2 (4.) 1:00:18.1 0:01:45.6 »
1. Stříhavka Jindřich (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 6. 0:09:49.7 (10.) 0:33:14.9 (7.) 0:18:24.9 (3.) 1:01:29.6 0:02:57.1 »
1. Dodok Oliver (2000 | SVK) --- --- 7. 0:09:25.0 (5.) 0:34:27.0 (15.) 0:19:47.0 (10.) 1:03:39.0 0:05:06.5 »
1. Velíšek Petr (1999 | CZE) LAP --- 8. 0:11:55.4 (26.) 0:32:48.0 (6.) 0:19:12.3 (7.) 1:03:55.8 0:05:23.3 »
1. Hájek Tomáš (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 9. 0:09:51.7 (11.) 0:33:39.9 (11.) 0:20:27.6 (13.) 1:03:59.3 0:05:26.9 »
1. Minář Patrik (2000 | CZE) TJ Šumperk --- 10. 0:10:27.3 (14.) 0:33:23.4 (9.) 0:20:19.8 (12.) 1:04:10.5 0:05:38.1 »
1. Ihn Ondřej (2000 | CZE) Triatlon klub Ostrava --- 11. 0:10:06.9 (13.) 0:33:28.4 (10.) 0:20:41.3 (17.) 1:04:16.7 0:05:44.2 »
1. Vosejpka Jan (1999 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 12. 0:10:58.0 (17.) 0:33:53.0 (13.) 0:19:32.0 (8.) 1:04:23.0 0:05:50.5 »
2. Hettych Daniel (2000 | SVK) --- --- 13. 0:09:36.0 (7.) 0:34:21.0 (14.) 0:20:41.0 (15.) 1:04:38.0 0:06:05.5 »
2. Vodrážka Borek (2000 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 14. 0:11:10.6 (19.) 0:33:22.2 (8.) 0:20:57.8 (19.) 1:05:30.7 0:06:58.3 »
2. Ihnačinec Jakub (1999 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 15. 0:11:53.1 (25.) 0:33:49.2 (12.) 0:20:15.0 (11.) 1:05:57.4 0:07:25.0 »
2. Leszkow David (2000 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 16. 0:09:53.1 (12.) 0:36:05.8 (19.) 0:20:41.2 (16.) 1:06:40.2 0:08:07.7 »
2. Gregora Jan (2000 | CZE) Individuální --- 17. 0:11:37.9 (21.) 0:34:52.1 (16.) 0:20:53.2 (18.) 1:07:23.3 0:08:50.8 »
2. Holomoucký Adam (1999 | CZE) Individuální --- 18. 0:11:50.3 (24.) 0:36:31.4 (22.) 0:19:45.5 (9.) 1:08:07.3 0:09:34.9 »
2. Matula Michal (2000 | CZE) Mika training --- 19. 0:09:40.6 (8.) 0:35:35.4 (17.) 0:22:57.7 (26.) 1:08:13.8 0:09:41.3 »
2. Straka Martin (2000 | CZE) --- --- 20. 0:09:09.0 (4.) 0:39:04.0 (26.) 0:20:59.0 (20.) 1:09:12.0 0:10:39.5 »
2. Kahuda Jiří (2000 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 21. 0:11:38.7 (22.) 0:36:23.3 (21.) 0:21:15.5 (23.) 1:09:17.6 0:10:45.1 »
2. Kábrt Lukáš (2000 | CZE) Loko Trutnov --- 22. 0:10:59.0 (18.) 0:37:31.4 (24.) 0:21:14.9 (22.) 1:09:45.5 0:11:13.0 »
3. Macháček Tomáš (2000 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 23. 0:11:10.9 (20.) 0:36:56.0 (23.) 0:23:45.4 (27.) 1:11:52.5 0:13:20.0 »
3. Koudelka David (1999 | CZE) SK Slavia Praha --- 24. 0:14:38.0 (28.) 0:36:16.0 (20.) 0:21:11.5 (21.) 1:12:05.6 0:13:33.1 »
3. Brožek Vítek (1999 | CZE) --- --- 25. 0:13:16.8 (27.) 0:38:31.6 (25.) 0:20:36.0 (14.) 1:12:24.5 0:13:52.0 »
3. Váňa Radek (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 26. 0:10:40.5 (16.) 0:35:57.9 (18.) 0:26:07.1 (28.) 1:12:45.6 0:14:13.2 »
3. Čermák Jan (2000 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 27. 0:11:47.7 (23.) 0:40:30.7 (27.) 0:22:41.1 (25.) 1:14:59.6 0:16:27.2 »
3. Arnold Oliver (1999 | CZE) --- --- 28. 0:10:33.0 (15.) 0:42:57.0 (28.) 0:22:25.0 (24.) 1:15:55.0 0:17:22.5 »
>