Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Kučerová Eliška (2005 | CZE) TRIKV --- 1. 0:06:28.3 (5.) 0:11:31.4 (3.) 0:07:50.4 (3.) 0:25:50.1 0:00:00.0 »
1. WALTER Sarah (2006 | GER) --- --- 2. 0:06:24.1 (4.) 0:11:51.9 (6.) 0:07:50.2 (2.) 0:26:06.3 0:00:16.1 »
1. Hadravová Kateřina (2005 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 3. 0:07:17.1 (19.) 0:11:33.8 (5.) 0:07:21.7 (1.) 0:26:12.8 0:00:22.6 »
1. Mitisková Michaela (2005 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 4. 0:06:47.6 (13.) 0:11:33.0 (4.) 0:08:04.2 (4.) 0:26:24.9 0:00:34.8 »
1. Radová Daniela (2005 | CZE) SK Slavia Praha --- 5. 0:06:39.0 (9.) 0:10:58.6 (1.) 0:08:59.3 (10.) 0:26:37.0 0:00:46.8 »
1. Jedličková Barbora (2006 | CZE) Triatlon Plzeň --- 6. 0:06:21.8 (3.) 0:12:09.2 (8.) 0:08:26.0 (5.) 0:26:57.0 0:01:06.9 »
1. Kirschová Nicol (2006 | CZE) Loko Trutnov --- 7. 0:05:53.5 (2.) 0:12:11.0 (9.) 0:09:06.2 (11.) 0:27:10.8 0:01:20.7 »
1. Korousová Nikola (2006 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 8. 0:06:31.0 (6.) 0:12:35.8 (16.) 0:08:44.5 (8.) 0:27:51.4 0:02:01.2 »
1. Dvořáková Kristýna (2005 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 9. 0:06:45.0 (12.) 0:11:28.1 (2.) 0:09:41.3 (16.) 0:27:54.4 0:02:04.3 »
1. Teplá Magdaléna (2005 | CZE) SOPKo --- 10. 0:06:44.7 (11.) 0:12:42.1 (18.) 0:08:29.7 (6.) 0:27:56.6 0:02:06.4 »
1. Hrašová Berenika (2005 | CZE) Elab --- 11. 0:07:07.0 (17.) 0:12:18.0 (12.) 0:08:35.0 (7.) 0:28:00.0 0:02:09.8 »
1. Stuchlíková Natálie (2005 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 12. 0:06:36.0 (7.) 0:12:21.8 (13.) 0:09:20.0 (14.) 0:28:17.9 0:02:27.7 »
1. Jarošová Karolína (2006 | CZE) --- --- 13. 0:06:48.2 (14.) 0:12:24.8 (14.) 0:09:11.6 (13.) 0:28:24.7 0:02:34.6 »
2. Kopáčová Marie (2005 | CZE) PK Pardubice --- 14. 0:05:42.8 (1.) 0:12:51.5 (19.) 0:09:57.3 (20.) 0:28:31.7 0:02:41.5 »
2. Churavá Veronika (2005 | CZE) Triatlon Plzeň --- 15. 0:07:03.1 (15.) 0:12:17.0 (11.) 0:09:11.6 (12.) 0:28:31.8 0:02:41.6 »
2. Svobodová Agáta (2005 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 16. 0:06:39.8 (10.) 0:12:13.5 (10.) 0:09:55.1 (18.) 0:28:48.6 0:02:58.4 »
2. Švecová Andrea (2005 | CZE) Triatlon Plzeň --- 17. 0:07:10.0 (18.) 0:12:00.0 (7.) 0:09:56.0 (19.) 0:29:06.0 0:03:15.8 »
2. Teplá Simona (2006 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 18. 0:08:00.8 (23.) 0:12:34.2 (15.) 0:09:25.6 (15.) 0:30:00.7 0:04:10.5 »
2. Kotišová Karolína (2006 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 19. 0:08:30.4 (25.) 0:13:29.5 (21.) 0:08:52.3 (9.) 0:30:52.3 0:05:02.2 »
3. Šimonová Anežka (2005 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 20. 0:07:07.0 (16.) 0:13:42.0 (23.) 0:10:19.0 (23.) 0:31:08.0 0:05:17.8 »
3. Kratochvílová Šárka (2006 | CZE) --- --- 21. 0:06:36.7 (8.) 0:13:18.2 (20.) 0:11:32.3 (26.) 0:31:27.3 0:05:37.1 »
3. Marinková Viktorie (2005 | CZE) --- --- 22. 0:09:05.1 (29.) 0:12:41.6 (17.) 0:10:23.8 (24.) 0:32:10.6 0:06:20.5 »
3. Kučerová Beáta (2006 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 23. 0:08:02.0 (24.) 0:14:26.0 (27.) 0:09:46.0 (17.) 0:32:14.0 0:06:23.8 »
3. Burlová Tereza (2006 | CZE) Triatlon Plzeň --- 24. 0:08:47.0 (28.) 0:13:30.0 (22.) 0:10:10.0 (22.) 0:32:27.0 0:06:36.8 »
3. Šťastná Lucie (2006 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 25. 0:08:44.6 (27.) 0:14:02.5 (25.) 0:10:06.2 (21.) 0:32:53.4 0:07:03.3 »
3. Bartošová Kristýna (2006 | CZE) --- --- 26. 0:07:41.0 (20.) 0:14:55.0 (29.) 0:10:39.0 (25.) 0:33:15.0 0:07:24.8 »
Němečková Eliška (2006 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 27. 0:07:45.1 (21.) 0:14:28.7 (28.) 0:11:32.8 (27.) 0:33:46.7 0:07:56.5 »
Krůtová Eliška (2006 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 28. 0:07:57.9 (22.) 0:14:11.6 (26.) 0:11:46.7 (28.) 0:33:56.3 0:08:06.1 »
Marešová Magdaléna (2006 | CZE) Triatlon Plzeň --- 29. 0:08:35.6 (26.) 0:13:55.1 (24.) 0:12:07.3 (29.) 0:34:38.1 0:08:47.9 »
>