Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Gröschl Vojtěch (2007 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 1. 0:02:05.5 (4.) 0:08:21.3 (1.) 0:03:55.9 (1.) 0:14:22.9 0:00:00.0 »
1. Kozojed Ondřej (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 2. 0:02:02.0 (3.) 0:08:22.6 (2.) 0:04:10.9 (4.) 0:14:35.7 0:00:12.8 »
1. Šafránek Jáchym (2007 | CZE) Elite Sport Boskovice --- 3. 0:02:33.2 (17.) 0:08:32.4 (4.) 0:04:07.9 (3.) 0:15:13.7 0:00:50.7 »
1. Kovář Jan (2008 | CZE) Diana Sport --- 4. 0:02:34.5 (18.) 0:08:49.8 (9.) 0:04:03.2 (2.) 0:15:27.6 0:01:04.7 »
1. Franěk Tomáš (2008 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 5. 0:02:26.1 (12.) 0:08:52.5 (10.) 0:04:14.2 (5.) 0:15:32.9 0:01:09.9 »
1. Bača Jáchym (2007 | CZE) CzechTRI K. Team --- 6. 0:01:52.2 (1.) 0:09:19.7 (14.) 0:04:23.3 (6.) 0:15:35.2 0:01:12.3 »
1. Dohnal Jakub (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 7. 0:02:26.0 (11.) 0:08:44.0 (5.) 0:04:32.0 (11.) 0:15:42.0 0:01:19.0 »
1. Procházka Matěj (2007 | CZE) IRON STARS BEROUN --- 8. 0:02:30.0 (14.) 0:08:48.0 (7.) 0:04:24.0 (7.) 0:15:42.0 0:01:19.0 »
1. Tabulka Štěpán (2007 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 9. 0:02:36.6 (19.) 0:08:47.3 (6.) 0:04:24.5 (8.) 0:15:48.5 0:01:25.6 »
2. Toul Filip (2007 | CZE) --- --- 10. 0:02:18.0 (5.) 0:09:04.0 (11.) 0:04:37.0 (14.) 0:15:59.0 0:01:36.0 »
2. Marek Lukáš (2007 | CZE) Individuální --- 11. 0:02:30.0 (15.) 0:08:49.8 (8.) 0:04:56.5 (18.) 0:16:16.5 0:01:53.5 »
2. Mitáš Robert (2007 | CZE) --- --- 12. 0:02:59.0 (24.) 0:08:32.0 (3.) 0:04:47.0 (16.) 0:16:18.0 0:01:55.0 »
2. Hašlar Přemysl (2007 | CZE) VOKOLOPOLE --- 13. 0:02:54.0 (23.) 0:09:18.0 (13.) 0:04:28.0 (10.) 0:16:40.0 0:02:17.0 »
2. Maloch Václav (2008 | CZE) CzechTRI K. Team --- 14. 0:02:33.0 (16.) 0:09:36.0 (17.) 0:04:36.0 (13.) 0:16:45.0 0:02:22.0 »
2. Adam Petr (2007 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 15. 0:02:23.0 (9.) 0:09:22.0 (15.) 0:05:01.0 (21.) 0:16:46.0 0:02:23.0 »
2. Homola Matěj (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 16. 0:02:41.0 (20.) 0:09:27.0 (16.) 0:04:38.0 (15.) 0:16:46.0 0:02:23.0 »
2. Gröschl Václav (2007 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 17. 0:02:18.9 (6.) 0:10:00.0 (20.) 0:04:27.8 (9.) 0:16:46.8 0:02:23.8 »
2. RYŠÁNKA Jáchym (2007 | CZE) --- --- 18. 0:01:57.6 (2.) 0:09:44.3 (18.) 0:05:14.2 (22.) 0:16:56.2 0:02:33.3 »
2. Horák Václav (2008 | CZE) Diana Sport --- 19. 0:02:23.3 (10.) 0:09:06.6 (12.) 0:05:26.5 (24.) 0:16:56.5 0:02:33.5 »
2. Hrubý David (2007 | CZE) TriSK ČB --- 20. 0:02:20.0 (7.) 0:09:48.0 (19.) 0:04:49.0 (17.) 0:16:57.0 0:02:34.0 »
3. ŠČUDLA Ondřej (2008 | CZE) --- --- 21. 0:02:21.1 (8.) 0:10:24.5 (26.) 0:04:59.3 (20.) 0:17:45.0 0:03:22.0 »
3. Bernášek Tomáš (2007 | ABW) Elab --- 22. 0:02:28.0 (13.) 0:10:02.0 (21.) 0:05:22.0 (23.) 0:17:52.0 0:03:29.0 »
3. Hanek Adam (2008 | CZE) --- --- 23. 0:03:27.2 (26.) 0:10:07.3 (23.) 0:04:32.0 (12.) 0:18:06.7 0:03:43.7 »
3. Bajer Vojtěch (2008 | CZE) PS Kroměříž --- 24. 0:02:51.0 (22.) 0:10:24.0 (25.) 0:04:57.0 (19.) 0:18:12.0 0:03:49.0 »
Šiška Matěj (2008 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 25. 0:02:48.8 (21.) 0:10:02.9 (22.) 0:06:18.8 (28.) 0:19:10.6 0:04:47.7 »
Blažek Jan (2007 | CZE) --- --- 26. 0:03:36.1 (27.) 0:10:36.7 (27.) 0:05:58.7 (25.) 0:20:11.6 0:05:48.6 »
Blažek Matěj (2007 | CZE) --- --- 27. 0:03:45.1 (28.) 0:10:22.0 (24.) 0:06:18.7 (27.) 0:20:25.9 0:06:02.9 »
Šimša Jan (2007 | CZE) --- --- 28. 0:03:14.0 (25.) 0:11:45.0 (28.) 0:06:06.0 (26.) 0:21:05.0 0:06:42.0 »
>