Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Míková Barbora (2007 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 1. 0:02:01.7 (1.) 0:08:47.0 (4.) 0:04:03.4 (1.) 0:14:52.2 0:00:00.0 »
1. Tučková Tereza (2007 | CZE) TriSK ČB --- 2. 0:02:08.9 (2.) 0:08:32.4 (2.) 0:04:16.0 (2.) 0:14:57.4 0:00:05.2 »
1. Chytilová Kateřina (2008 | CZE) Triatlon Plzeň --- 3. 0:02:11.7 (3.) 0:08:30.6 (1.) 0:04:27.8 (3.) 0:15:10.2 0:00:18.0 »
1. Dvořáková Kateřina (2007 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 4. 0:02:14.6 (4.) 0:08:59.8 (5.) 0:04:40.5 (6.) 0:15:55.0 0:01:02.7 »
1. Jungmannová Kateřina (2008 | CZE) TRIKV --- 5. 0:02:56.1 (17.) 0:08:34.3 (3.) 0:04:45.0 (8.) 0:16:15.5 0:01:23.2 »
2. Vachová Adéla (2007 | CZE) Loko Trutnov --- 6. 0:02:46.6 (14.) 0:09:15.4 (6.) 0:04:40.7 (7.) 0:16:42.7 0:01:50.5 »
2. Trinerová Nella (2007 | CZE) TRIKV --- 7. 0:02:40.4 (11.) 0:09:16.2 (7.) 0:05:11.2 (15.) 0:17:07.9 0:02:15.7 »
2. Petráčková Anna (2008 | CZE) Loko Trutnov --- 8. 0:03:04.4 (19.) 0:09:26.2 (8.) 0:04:39.4 (5.) 0:17:10.1 0:02:17.8 »
2. Vejrychova Nikola (2007 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 9. 0:02:18.9 (5.) 0:09:36.3 (9.) 0:05:17.6 (18.) 0:17:12.8 0:02:20.6 »
2. Mitisková Lucie (2007 | CZE) --- --- 10. 0:02:43.3 (12.) 0:10:10.9 (14.) 0:04:54.9 (10.) 0:17:49.2 0:02:57.0 »
3. Vokurková Adéla (2007 | CZE) VOKOLOPOLE --- 11. 0:02:53.6 (16.) 0:09:38.0 (10.) 0:05:19.8 (19.) 0:17:51.5 0:02:59.2 »
3. Potužníková Magdaléna (2008 | CZE) --- --- 12. 0:02:58.0 (18.) 0:10:13.6 (15.) 0:04:47.6 (9.) 0:17:59.4 0:03:07.1 »
3. Hrašová Tea (2007 | CZE) Elab --- 13. 0:02:28.0 (7.) 0:10:36.0 (19.) 0:05:02.0 (12.) 0:18:06.0 0:03:13.7 »
3. Lavičková Stella (2008 | CZE) Triatlon Plzeň --- 14. 0:02:27.5 (6.) 0:10:25.5 (16.) 0:05:16.6 (17.) 0:18:09.8 0:03:17.5 »
3. Ryšavá Anna (2008 | CZE) Elite Sport Boskovice --- 15. 0:02:44.4 (13.) 0:10:28.8 (17.) 0:05:01.8 (11.) 0:18:15.1 0:03:22.9 »
3. Káňová Kateřina (2007 | CZE) Loko Trutnov --- 16. 0:02:49.1 (15.) 0:09:56.9 (12.) 0:05:30.9 (20.) 0:18:17.0 0:03:24.7 »
3. Hanáčková Johana (2008 | CZE) Elab --- 17. 0:02:37.0 (10.) 0:11:13.0 (22.) 0:04:32.0 (4.) 0:18:22.0 0:03:29.7 »
3. Bönischová Adéla (2007 | CZE) --- --- 18. 0:03:04.7 (20.) 0:10:29.2 (18.) 0:05:06.7 (13.) 0:18:40.7 0:03:48.5 »
3. Koutná Barbora (2007 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 19. 0:02:36.0 (9.) 0:10:50.0 (21.) 0:05:16.0 (16.) 0:18:42.0 0:03:49.7 »
3. Pánková Emma (2007 | CZE) VOKOLOPOLE --- 20. 0:03:20.0 (22.) 0:09:52.1 (11.) 0:05:32.8 (21.) 0:18:45.0 0:03:52.7 »
3. Nováková Jarmila (2007 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 21. 0:03:14.4 (21.) 0:10:07.2 (13.) 0:05:40.3 (22.) 0:19:02.0 0:04:09.8 »
3. Štramberská Dorota (2007 | CZE) TITAN TRILIFE --- 22. 0:02:32.0 (8.) 0:11:32.0 (23.) 0:05:10.0 (14.) 0:19:14.0 0:04:21.7 »
Hodinová Vanda (2007 | CZE) --- --- 23. 0:03:57.7 (23.) 0:10:36.5 (20.) 0:06:02.8 (23.) 0:20:37.1 0:05:44.9 »
>