Czech Power Ranking - Olympijský/ sprint triatlon 2015

1. MODEL Triatlon Opava, 18. 7. 2015
2. Triatlon Interval Ostrá, 31. 5. 2015
3. Kilpi Triatlon Račice , 21. 6. 2015
4. Triathlon Mělník, 25. 7. 2015
5. Velká cena E.ON, 2. 8. 2015
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015, 22. 8. 2015
7. Triatlon Jablonec nad Nisou, 29. 8. 2015
8. LODM Plzeň, 16. 6. 2015
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Fairaislová Iveta (1998 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 1. 0:09:06.0 (1.) 0:38:51.5 (1.) 0:22:20.0 (1.) 1:10:17.7 0:00:00.0 »
1. Zábojníková Klára (1999 | CZE) TITAN TRILIFE --- 2. 0:09:10.5 (3.) 0:39:10.0 (2.) 0:22:46.5 (2.) 1:11:07.1 0:00:49.4 »
1. Zelená Eliška (1998 | CZE) SOPKo --- 3. 0:09:08.1 (2.) 0:39:13.8 (3.) 0:24:29.4 (3.) 1:12:51.4 0:02:33.7 »
1. Třebická Diana (1998 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 4. 0:09:54.5 (7.) 0:40:05.2 (4.) 0:25:01.3 (5.) 1:15:01.1 0:04:43.4 »
1. Rochell Yaheli (1999 | ISR) --- --- 5. 0:09:45.3 (6.) 0:40:07.3 (7.) 0:25:10.6 (6.) 1:15:03.3 0:04:45.6 »
1. Heidrichová Anna (1999 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 6. 0:10:05.3 (11.) 0:40:28.4 (8.) 0:24:50.6 (4.) 1:15:24.5 0:05:06.8 »
1. Březnová Radka (1999 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 7. 0:09:57.8 (8.) 0:40:06.3 (6.) 0:25:24.1 (9.) 1:15:28.3 0:05:10.6 »
1. Koubková Jana (1999 | CZE) SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 8. 0:10:14.7 (12.) 0:40:37.9 (9.) 0:25:18.8 (8.) 1:16:11.5 0:05:53.8 »
1. Obermannová Lucie (1998 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 9. 0:09:17.4 (5.) 0:42:02.3 (16.) 0:25:18.0 (7.) 1:16:37.7 0:06:20.0 »
2. Vargová Pavlína (1999 | CZE) TTK Slavia VŠ Plzeň --- 10. 0:09:58.6 (9.) 0:40:06.3 (5.) 0:27:20.5 (16.) 1:17:25.5 0:07:07.8 »
2. Petters Klaudia (1999 | POL) --- --- 11. 0:09:13.1 (4.) 0:43:23.9 (19.) 0:25:29.0 (10.) 1:18:06.2 0:07:48.4 »
2. Pičmanová Zuzana (1999 | CZE) SK Slavia Praha --- 12. 0:10:22.9 (14.) 0:41:32.8 (12.) 0:27:18.3 (15.) 1:19:14.2 0:08:56.5 »
2. Hájková Jana (1998 | CZE) Karlovy Vary --- 13. 0:10:17.3 (13.) 0:41:42.8 (14.) 0:28:00.8 (19.) 1:20:00.9 0:09:43.2 »
2. Táborská Lenka (1999 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 14. 0:10:54.6 (18.) 0:41:09.5 (11.) 0:28:03.4 (20.) 1:20:07.7 0:09:49.9 »
2. Bohatá Anna (1999 | CZE) TITAN TRILIFE --- 15. 0:13:34.7 (25.) 0:41:42.5 (13.) 0:25:53.2 (12.) 1:21:10.5 0:10:52.8 »
2. GREEN ROTEM (1999 | ISR) --- --- 16. 0:10:02.3 (10.) 0:42:33.8 (18.) 0:28:48.3 (23.) 1:21:24.5 0:11:06.8 »
2. Krpcová Zuzana (1998 | CZE) Individuální --- 17. 0:11:05.1 (21.) 0:41:59.4 (15.) 0:28:22.5 (21.) 1:21:27.2 0:11:09.4 »
2. Benešová Nikol (1999 | CZE) Spartak Police --- 18. 0:14:07.6 (26.) 0:40:58.4 (10.) 0:27:26.0 (18.) 1:22:32.1 0:12:14.4 »
2. Svobodová Tereza (1999 | CZE) --- --- 19. 0:11:04.3 (20.) 0:44:09.2 (20.) 0:27:20.5 (17.) 1:22:34.1 0:12:16.4 »
2. maor shai (1999 | ISR) --- --- 20. 0:10:39.4 (15.) 0:46:33.1 (24.) 0:25:43.3 (11.) 1:22:55.8 0:12:38.1 »
2. Kunclová Tereza (1998 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 21. 0:10:43.9 (16.) 0:46:12.6 (22.) 0:26:09.6 (13.) 1:23:06.2 0:12:48.5 »
3. Fialová Klára (1999 | CZE) SBR TT Ústí nad Labem --- 22. 0:10:57.0 (19.) 0:42:08.3 (17.) 0:31:38.4 (26.) 1:24:43.8 0:14:26.0 »
3. Oren Amit (1999 | ISR) --- --- 23. 0:11:44.1 (23.) 0:45:09.0 (21.) 0:28:35.8 (22.) 1:25:29.0 0:15:11.3 »
3. Halaban Rotem (1999 | ISR) --- --- 24. 0:10:45.3 (17.) 0:46:19.4 (23.) 0:29:01.5 (24.) 1:26:06.4 0:15:48.7 »
3. Ernestová Viktoria (1998 | CZE) --- --- 25. 0:11:34.3 (22.) 0:47:41.2 (26.) 0:26:58.9 (14.) 1:26:14.5 0:15:56.7 »
Reindlová Michaela (1998 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 26. 0:12:00.3 (24.) 0:49:39.1 (27.) 0:30:37.0 (25.) 1:32:16.5 0:21:58.7 »
Kazíková Nikola (1999 | CZE) --- --- 27. 0:22:10.3 (27.) 0:47:41.0 (25.) 0:38:53.5 (27.) 1:48:44.9 0:38:27.1 »
>