Czech Power Ranking - Olympijský/ sprint triatlon 2015

1. MODEL Triatlon Opava, 18. 7. 2015
2. Triatlon Interval Ostrá, 31. 5. 2015
3. Kilpi Triatlon Račice , 21. 6. 2015
4. Triathlon Mělník, 25. 7. 2015
5. Velká cena E.ON, 2. 8. 2015
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015, 22. 8. 2015
7. Triatlon Jablonec nad Nisou, 29. 8. 2015
8. LODM Plzeň, 16. 6. 2015
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Kříž Tomáš (2000 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 1. 0:05:02.3 (6.) 0:19:40.9 (3.) 0:11:59.4 (2.) 0:36:42.7 0:00:00.0 »
1. Pospíšil Matyáš (2000 | CZE) PK JH --- 2. 0:04:41.6 (2.) 0:20:00.8 (6.) 0:12:01.5 (3.) 0:36:43.9 0:00:01.2 »
1. Stříhavka Jindřich (2000 | CZE) CzechTRI K. Team --- 3. 0:06:00.3 (23.) 0:19:19.6 (2.) 0:11:50.8 (1.) 0:37:10.7 0:00:28.0 »
1. Burian Matěj (2000 | CZE) SK Slavia Praha --- 4. 0:05:11.9 (8.) 0:19:58.6 (5.) 0:12:20.7 (4.) 0:37:31.3 0:00:48.6 »
1. Lahoda Jakub (2000 | CZE) SK Slavia Praha --- 5. 0:04:39.7 (1.) 0:20:02.2 (7.) 0:12:52.1 (7.) 0:37:34.2 0:00:51.4 »
1. Klimek David (2000 | CZE) TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 6. 0:05:40.0 (17.) 0:18:27.0 (1.) 0:13:30.0 (12.) 0:37:37.0 0:00:54.2 »
1. Škrjanc Jan (2001 | SVN) TK Trisport Kamnik --- 7. 0:04:55.4 (5.) 0:20:18.5 (8.) 0:12:43.1 (5.) 0:37:57.1 0:01:14.3 »
1. Stloukal Štěpán (2000 | CZE) ACT leraK --- 8. 0:05:30.5 (13.) 0:20:34.0 (9.) 0:12:48.4 (6.) 0:38:52.9 0:02:10.2 »
1. Šimek Milan (2000 | CZE) --- --- 9. 0:05:35.3 (16.) 0:19:52.4 (4.) 0:13:43.7 (16.) 0:39:11.4 0:02:28.7 »
1. Hájek Tomáš (2000 | CZE) JPK AXIS --- 10. 0:05:34.0 (15.) 0:20:42.0 (11.) 0:13:23.0 (11.) 0:39:39.0 0:02:56.2 »
1. Horák Vilém (2001 | CZE) Diana Sport ORGSU 11. 0:05:48.7 (20.) 0:20:52.2 (12.) 0:12:58.6 (8.) 0:39:39.6 0:02:56.8 »
1. Leszkow David (2000 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 12. 0:05:33.3 (14.) 0:20:41.9 (10.) 0:13:42.8 (15.) 0:39:58.1 0:03:15.4 »
1. Váňa Radek (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 13. 0:05:09.0 (7.) 0:21:23.0 (15.) 0:13:32.0 (13.) 0:40:04.0 0:03:21.2 »
2. Široký Václav (2000 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 14. 0:04:53.8 (4.) 0:21:21.2 (13.) 0:14:37.1 (21.) 0:40:52.2 0:04:09.4 »
2. Michálek Filip (2001 | CZE) PK JH --- 15. 0:05:26.4 (10.) 0:21:33.2 (17.) 0:14:33.1 (20.) 0:41:32.8 0:04:50.0 »
2. Macháček Tomáš (2000 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 16. 0:05:46.0 (19.) 0:21:22.0 (14.) 0:14:58.0 (25.) 0:42:06.0 0:05:23.2 »
2. Mareš Libor (2000 | CZE) SK Vyhlídka Šternberk --- 17. 0:06:22.0 (27.) 0:22:26.0 (19.) 0:13:39.0 (14.) 0:42:27.0 0:05:44.2 »
2. Heidrich Jakub (2001 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 18. 0:05:30.0 (12.) 0:23:52.0 (26.) 0:13:07.0 (9.) 0:42:29.0 0:05:46.2 »
2. Čermák Jan (2000 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 19. 0:05:43.1 (18.) 0:23:09.3 (23.) 0:13:48.4 (17.) 0:42:40.8 0:05:58.1 »
2. Šimůnek Rostislav (2000 | CZE) TriSK ČB --- 20. 0:04:47.6 (3.) 0:22:30.4 (20.) 0:15:25.9 (27.) 0:42:44.0 0:06:01.2 »
2. Kopřiva Filip (2001 | CZE) PK JH --- 21. 0:05:21.0 (9.) 0:22:57.0 (21.) 0:14:45.0 (24.) 0:43:03.0 0:06:20.2 »
2. Matula Michal (2000 | CZE) --- --- 22. 0:05:27.5 (11.) 0:23:16.8 (24.) 0:14:27.0 (18.) 0:43:11.4 0:06:28.6 »
2. Schwarz Roman (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 23. 0:06:06.5 (24.) 0:21:27.6 (16.) 0:15:54.2 (29.) 0:43:28.3 0:06:45.6 »
2. Kava Ondřej (2001 | CZE) SBR TT Ústí nad Labem --- 24. 0:06:20.4 (26.) 0:22:15.5 (18.) 0:15:16.7 (26.) 0:43:52.7 0:07:09.9 »
2. Klásek Adam (2000 | CZE) ZŠ Bezručova --- 25. 0:05:58.9 (22.) 0:23:18.3 (25.) 0:14:44.7 (23.) 0:44:02.1 0:07:19.4 »
3. Kahuda Jiří (2000 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 26. 0:06:23.6 (28.) 0:24:59.1 (33.) 0:14:32.0 (19.) 0:45:54.7 0:09:12.0 »
3. Dvořák Jan (2001 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 27. 0:06:46.0 (32.) 0:24:34.4 (32.) 0:14:37.6 (22.) 0:45:58.1 0:09:15.3 »
3. Kolarczyk Matěj (2001 | CZE) Individuální --- 28. 0:06:06.6 (25.) 0:24:26.0 (31.) 0:15:34.6 (28.) 0:46:07.3 0:09:24.6 »
3. Banszel Vojtěch (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 29. 0:06:50.0 (33.) 0:23:05.0 (22.) 0:16:21.0 (30.) 0:46:16.0 0:09:33.2 »
3. Hodboď Ondřej (2001 | CZE) --- --- 30. 0:08:58.7 (35.) 0:24:20.8 (30.) 0:13:18.5 (10.) 0:46:38.1 0:09:55.3 »
3. Mičík Martin (2000 | SVK) Triax Bratislava --- 31. 0:06:31.9 (29.) 0:23:53.5 (27.) 0:17:13.5 (32.) 0:47:39.0 0:10:56.3 »
Svítil Robert (2000 | CZE) --- --- 32. 0:06:50.3 (34.) 0:24:01.8 (29.) 0:17:43.7 (33.) 0:48:36.0 0:11:53.2 »
Veselý Matěj (2001 | CZE) TT Frenštát --- 33. 0:06:42.7 (31.) 0:25:07.6 (34.) 0:17:09.9 (31.) 0:49:00.3 0:12:17.6 »
Grossmann David (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 34. 0:06:35.6 (30.) 0:26:04.8 (35.) 0:19:59.3 (34.) 0:52:39.8 0:15:57.1 »
Juna MIchal (2001 | CZE) --- --- 35. 0:05:56.0 (21.) 0:27:36.0 (36.) 0:20:26.0 (35.) 0:53:58.0 0:17:15.2 »
Šnajdr Jakub (2000 | CZE) KVM 1881 --- 36. 0:10:21.2 (36.) 0:23:58.5 (28.) 0:21:30.2 (36.) 0:55:49.9 0:19:07.2 »
>