Czech Power Ranking - Olympijský triatlon, 2014

1. ČEZ Triatlon Račice 2014, 15. 6. 2014
2. City Triathlon Bratislava, 18. 5. 2014
3. 22. EKOL Superprestige 2014, 24. 5. 2014
4. Model Triatlon Opava, 12. 7. 2014
5. Triatlon Telč, 19. 7. 2014
6. Triathlon Mělník, 26. 7. 2014
7. Velká cena E.ON, Triatlon Tábor, 3. 8. 2014
8. Triatlon Jablonec nad Nisou, 9. 8. 2014
9. City Triathlon, Olympic Hopes Race, 16. 8. 2014
10. Triatlon Sokolov, 30. 8. 2014
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Řehula Jakub (1999 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 1. 0:04:52.7 (4.) 0:15:40.9 (5.) 0:09:43.0 (1.) 0:30:16.8 0:00:00.0 »
1. Soós Gergö (1999 | HUN) hungarian team --- 2. 0:05:04.6 (10.) 0:15:33.1 (2.) 0:09:51.6 (3.) 0:30:29.4 0:00:12.5 »
1. Zikmund Tomáš (1999 | CZE) TRI KLUB Příbram --- 3. 0:04:53.8 (6.) 0:15:28.1 (1.) 0:10:13.0 (4.) 0:30:35.0 0:00:18.2 »
1. Bertrandi Thomas (1999 | ITA) Torino Triathlon --- 4. 0:05:11.0 (16.) 0:15:35.5 (3.) 0:10:24.3 (5.) 0:31:10.9 0:00:54.0 »
1. Semerád Martin (1999 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 5. 0:05:17.0 (17.) 0:16:08.0 (11.) 0:09:46.0 (2.) 0:31:11.0 0:00:54.1 »
1. Mészáros Viktor (1999 | HUN) hungarian team --- 6. 0:05:02.8 (9.) 0:15:42.9 (6.) 0:11:01.1 (8.) 0:31:46.8 0:01:30.0 »
1. Dévay Zsombor (2000 | HUN) hungarian team --- 7. 0:05:00.1 (8.) 0:15:39.2 (4.) 0:11:28.7 (12.) 0:32:08.0 0:01:51.1 »
1. Vaczkó Gábor (1999 | HUN) hungarian team --- 8. 0:04:56.4 (7.) 0:15:51.4 (8.) 0:11:36.8 (13.) 0:32:24.8 0:02:07.9 »
1. Pospíšil Matyáš (2000 | CZE) PK JH --- 9. 0:04:52.8 (5.) 0:15:52.7 (9.) 0:11:41.9 (15.) 0:32:27.5 0:02:10.6 »
1. Trutna Jan (1999 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 10. 0:05:07.4 (15.) 0:16:21.5 (12.) 0:11:10.6 (10.) 0:32:39.6 0:02:22.7 »
1. Burian Matěj (2000 | CZE) SK Slavia Praha --- 11. 0:05:19.3 (20.) 0:16:26.7 (14.) 0:10:54.4 (7.) 0:32:40.5 0:02:23.6 »
1. Nejedlý Jakub (1999 | CZE) SK Slavia Praha --- 12. 0:05:07.4 (14.) 0:15:55.1 (10.) 0:11:40.9 (14.) 0:32:43.5 0:02:26.6 »
2. Mráz Martin (1999 | SVK) Realiz sport team --- 13. 0:05:06.4 (13.) 0:17:04.9 (20.) 0:11:09.2 (9.) 0:33:20.7 0:03:03.8 »
2. Kříž Tomáš (2000 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 14. 0:05:27.1 (22.) 0:16:33.4 (16.) 0:11:26.9 (11.) 0:33:27.5 0:03:10.6 »
2. Stříhavka Jindřich (2000 | CZE) CzechTRI K. Team --- 15. 0:06:31.6 (39.) 0:16:22.4 (13.) 0:10:50.3 (6.) 0:33:44.4 0:03:27.6 »
2. Dvořák Šimon (1999 | CZE) TriSK ČB --- 16. 0:04:35.1 (1.) 0:16:49.3 (17.) 0:12:26.7 (18.) 0:33:51.2 0:03:34.3 »
2. Klimek David (2000 | CZE) TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 17. 0:05:50.4 (29.) 0:15:43.0 (7.) 0:12:55.7 (23.) 0:34:29.3 0:04:12.4 »
2. Váňa Radek (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 18. 0:05:25.0 (21.) 0:17:21.7 (24.) 0:11:54.5 (17.) 0:34:41.3 0:04:24.5 »
2. Macháček Tomáš (2000 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 19. 0:05:41.0 (27.) 0:16:31.0 (15.) 0:12:52.0 (22.) 0:35:04.0 0:04:47.1 »
2. Lahoda Jakub (2000 | CZE) SK Slavia Praha --- 20. 0:05:18.6 (18.) 0:17:11.1 (22.) 0:12:47.4 (21.) 0:35:17.1 0:05:00.3 »
2. Kowalski Kuba (2000 | POL) GTT DIAMENT --- 21. 0:05:53.7 (32.) 0:17:04.9 (19.) 0:12:39.2 (20.) 0:35:37.9 0:05:21.0 »
2. Dobiáš Jan (1999 | CZE) TriSK ČB --- 22. 0:04:48.8 (2.) 0:17:30.6 (26.) 0:13:48.7 (37.) 0:36:08.2 0:05:51.4 »
2. Winkel Wojciech (1999 | POL) DELF Gryfino --- 23. 0:05:54.6 (34.) 0:17:00.0 (18.) 0:13:20.0 (29.) 0:36:14.8 0:05:57.9 »
2. Schwarz Roman (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 24. 0:05:51.5 (30.) 0:17:07.3 (21.) 0:13:16.6 (27.) 0:36:15.5 0:05:58.6 »
2. Tesárek Jakub (1999 | CZE) TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 25. 0:04:49.8 (3.) 0:17:54.9 (29.) 0:13:32.0 (33.) 0:36:16.8 0:05:59.9 »
3. Urban Tomáš (1999 | CZE) Hopman Team Žatec --- 26. 0:05:27.2 (23.) 0:18:09.6 (32.) 0:12:56.0 (24.) 0:36:32.8 0:06:16.0 »
3. Vosejpka Jan (1999 | CZE) Triguns --- 27. 0:06:43.0 (40.) 0:18:06.0 (30.) 0:11:45.0 (16.) 0:36:34.0 0:06:17.1 »
3. Sołtysiak Aleksander (2000 | POL) DELF Gryfino --- 28. 0:05:53.7 (33.) 0:17:20.8 (23.) 0:13:21.1 (30.) 0:36:35.7 0:06:18.8 »
3. Gajewski Łukasz (2000 | POL) DELF Gryfino --- 29. 0:05:41.9 (28.) 0:17:49.0 (28.) 0:13:09.8 (25.) 0:36:40.8 0:06:23.9 »
3. Zábojník Matěj (2000 | CZE) Zlínský plavecký klub --- 30. 0:05:30.0 (24.) 0:18:23.4 (35.) 0:13:12.1 (26.) 0:37:05.7 0:06:48.8 »
3. Dvořák Jakub (1999 | CZE) --- --- 31. 0:05:19.0 (19.) 0:18:19.0 (33.) 0:13:36.0 (34.) 0:37:14.0 0:06:57.1 »
3. Míka Josef (2000 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 32. 0:06:11.3 (37.) 0:18:06.1 (31.) 0:13:30.3 (31.) 0:37:47.8 0:07:30.9 »
3. Krejča Zdeněk (1999 | CZE) SBR TT Ústí nad Labem --- 33. 0:05:05.0 (11.) 0:17:29.0 (25.) 0:15:20.0 (40.) 0:37:54.0 0:07:37.1 »
3. Mareš Libor (2000 | CZE) SK Vyhlídka Šternberk --- 34. 0:06:14.8 (38.) 0:18:20.2 (34.) 0:13:19.4 (28.) 0:37:54.6 0:07:37.7 »
3. Široký Václav (2000 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 35. 0:05:31.0 (25.) 0:18:52.7 (37.) 0:13:36.4 (35.) 0:38:00.1 0:07:43.3 »
3. Hengerič Štěpán (1999 | CZE) --- --- 36. 0:05:34.6 (26.) 0:19:02.5 (38.) 0:13:48.6 (36.) 0:38:25.8 0:08:09.0 »
3. Vaněk Tomáš (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 37. 0:06:04.0 (36.) 0:17:43.0 (27.) 0:15:13.0 (39.) 0:39:00.0 0:08:43.1 »
Leszkow David (2000 | CZE) ŠUTRI Prachatice --- 38. 0:05:51.5 (31.) 0:19:20.2 (39.) 0:14:12.5 (38.) 0:39:24.2 0:09:07.4 »
Šimůnek Rostislav (2000 | CZE) TriSK ČB --- 39. 0:05:05.5 (12.) 0:18:33.1 (36.) 0:16:01.5 (41.) 0:39:40.2 0:09:23.3 »
Gregora Jan (2000 | CZE) ACTIVITY LANŠKROUN --- 40. 0:08:58.0 (43.) 0:19:50.0 (41.) 0:12:32.0 (19.) 0:41:20.0 0:11:03.1 »
Smutny Michael (1999 | CZE) - --- 41. 0:08:37.9 (42.) 0:19:21.2 (40.) 0:13:30.4 (32.) 0:41:29.6 0:11:12.7 »
Tala Alexander (1999 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 42. 0:05:59.1 (35.) 0:20:21.6 (42.) 0:16:26.5 (42.) 0:42:47.3 0:12:30.5 »
Šnajdr Jakub (2000 | CZE) KVM 1881 --- 43. 0:08:28.0 (41.) 0:21:28.6 (43.) 0:17:08.9 (43.) 0:47:05.6 0:16:48.7 »
>