Postup registrace v ČTA – fyzická osoba (závodník, trenér, rozhodčí, manažer, atd)

 1. Pro registraci je nutné mít vytvořený uživatelský účet na www.czechtriseries.cz. Přihlásit se můžete zde. Pokud nemáte zřízený účet, vytvořte jej zde.
 2. Po přihlášení klepněte na Přejít na registrační formulář na této stránce nebo vyberte ze sekce Registr ČTA z hlavní nabídky položku Přihláška ke členství v ČTA - fyzická osoba nebo ve Vašem profilu v levém sloupci zvolte Členství v ČTA a následně klikněte na Chci se stát členem ČTA.
 3. Osoby mladší 18 let nemohou vytvořit uživatelský účet samy. Uživatelský účet a následnou žádost o členství v ČTA může za mladistvé podat odpovědná osoba (zákonný zástupce). Odpovědná osoba se tedy přihlásí do svého uživatelského účtu nebo si jej vytvoří. Následně ve svém profilu zvolí v levém sloupci Seznam mladistvých a dále klikne na Přidat nového svěřence. Pro podání žádosti o členství v ČTA pak zobrazí profil mladistvého a v levém sloupci zvolí Členství v ČTA a následně Chci se stát členem ČTA.
 4. Vyplňte svá licenční data a klikněte na tlačítko Odeslat přihlášku. Můžete si tuto přihlášku i vytisknout (doporučeno).
 5. O dalším průběhu Vaší registrace budete informováni e-mailem ze sekretariátu ČTA.
 6. V případě, že jste „Individuál“ (člen bez klubové příslušnosti), tak čekáte na schválení sekretariátem ČTA. Upozornění o registraci obdržíte e-mailem ze sekretariátu ČTA.
 7. V případě Vaší žádosti o registraci do klubu, který je již členem ČTA dochází k čekací lhůtě, kde musí dojít k potvrzení ze strany tohoto klubu, pokud žádost o registraci nepodává přímo tato právnická osoba za fyzickou osobu. Upozornění o registraci obdržíte emailem ze sekretariátu ČTA.
 8. Registrace není dokončena bez uhrazení členských příspěvků a administrativních poplatků.
 9. Po dokončení registrace lze členské licence atd. vyzvednout po domluvě na sekretariátu ČTA nebo je pošleme poštou.
 10. Po dokončení registrace lze čerpat výhody člena ČTA vycházející zejména ze Stanov ČTA či další nabídky.
 11. V případě nejasností kontaktujte sekretariát ČTA na triatlonse@triatlon.cz nebo na tel.: 242 429 259.

Registrace je v souladu s platným Licenčním Řádem ČTA (stáhnout), Příspěvky a poplatky ČTA (stáhnout) a Stanovami ČTA (stáhnout).Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
triatlonse@triatlon.cz

Přejít na registrační formulář