Triatlon Pardubice-ČP žactva

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Auf Jakub M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156133 No
Bača Jáchym M 2007 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 155597 Yes
Bakoč Hynek M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 156969 No
Bakočová Ema F 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 156970 No
Bednářová Nela F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 156603 Yes
Böse Patricie F 2012 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 156683 Yes
Böse Adam M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 156684 Yes
Bradáčová Nikola F 2007 CZE 12-13 ACT leraK --- 157214 No
Bradáčová Aneta F 2010 CZE 10-11 ACT leraK --- 157215 No
Března Matěj M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156069 No
Coufalová Tereza F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 156586 No
Duba Lucas M 2006 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 155976 Yes
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 155771 No
Dvořáková Pavlína F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 156553 No
Dvořáková Petra F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 156554 No
Götz Oliver M 2007 CZE 12-13 --- --- 156965 No
Hamata Lukas M 2005 CZE 14-15 TRIKV --- 156065 Yes
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156991 No
Heřman Jakub M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou --- 156516 Yes
Heřmanová Lucie F 2007 CZE 12-13 AK Olymp Brno --- 156518 Yes
Hofman Marek M 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156975 No
Holá Aneta F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155933 Yes
Horák Radek M 2007 CZE 12-13 --- --- 156974 No
Houška Matyáš M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 155866 Yes
Hrazdilová Tereza F 2011 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 155656 No
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 14-15 PK JH T.A. PLZEŇ 156891 No
Chmátal David M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 157083 No
Churavá Veronika F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156914 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 156963 No
Jadrníčková Šárka F 2006 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 155970 Yes
Jedličková Barbora F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 157051 No
Jelínek Pavel M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155785 Yes
Kábrt Aleš M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 156973 No
Kadlec Šimon M 2006 CZE 14-15 Individuální --- 155985 No
Káňová Kateřina F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156967 No
Kirschová Nicol F 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 156972 No
Krátká Kateřina F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 155706 Yes
Krátký Marek M 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 155732 Yes
Kratochvíl Marek M 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156045 Yes
Kratochvílová Šárka F 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156044 Yes
Kraus Filip M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 156873 No
Krausová Sofie F 2012 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 156874 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 155457 Yes
Marinkova Viktorie F 2005 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 157049 No
Marková Nela F 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 156618 No
Mazánková Klára F 2005 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 156992 No
Michálek Šimon M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 155412 No
Mitisková Michaela F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 155652 Yes
Mitisková Lucie F 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155653 Yes
Mittner Jakub M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol Podlázky-Dalovice --- 156163 Yes
Navrátilová Kateřina F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 156613 Yes
Nýdrle Filip M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 155526 No
Oborný Daniel M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 156571 Yes
Pánková Emma F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156993 No
Petráček Milan M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 156968 No
Petráčková Anna F 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156971 No
Plic Lukáš M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 156881 No
Plic Ondřej M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 156882 No
Procházka Matěj M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155705 Yes
Rutarová Karolína F 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 156957 No
Rutarová Magdalena F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 156958 No
Ryashko Stepan M 2006 CZE 14-15 Individuální --- 155612 No
Řepa Vilém M 2005 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 157050 No
Řezníček Václav M 2006 CZE 14-15 --- --- 157054 No
Řezníček Josef M 2008 CZE 12-13 --- --- 157055 No
Slaníková Martina F 2004 CZE TAP Plzeň --- 157170 No
Souček Jakub M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156265 Yes
STÁDNÍK Filip M 2009 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 155778 Yes
Straňák Tomáš M 1982 CZE AC GOMANGO HOGNER --- 157089 No
Svatoš Adam M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156964 No
Šmídová Anna F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156913 No
Šrollová Viktorie F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156966 No
Švecová Andrea F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156894 No
Večeřa Matyáš M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebič --- 156190 No
Voda Jan M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155524 Yes
Vodová Nikola F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155525 Yes
Vokurková Adéla F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156994 No
Vokurková Zuzana F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 156995 No
Volf Štěpán M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156996 No
Všetička Jan M 2007 CZE 12-13 TC DOBRUŠKA --- 157111 Yes
Zavřel Jiří M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 157016 No
Zavřelová Adéla F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157017 No

82 registered racers
>