Jihlavský triatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
ANDRLE Richard 46 M 1974 CZE 40-49 --- --- 158761 No
Auf Jan 158 M 2009 CZE 10-11 --- --- 163324 No
Bartík David 86 M 1980 CZE 40-49 MST Jihlava --- 163325 No
Bartík Michal 75 M 1977 CZE 40-49 MST Jihlava --- 163326 No
Bartík Ondřej 211 M 2006 CZE 14-15 --- --- 163327 No
Bezchleba Petr 66 M 1978 CZE 40-49 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159042 No
Brabcová Milada 27 F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 157942 No
Brejcha Pavel 10 M 1976 CZE 40-49 --- --- 156916 No
Brož Martin 204 M 2006 CZE 14-15 LAP --- 158221 No
Buček Vojtěch 208 M 2001 CZE 8-9 --- --- 163328 No
Buček Trněná 300 M 1900 CZE 18+ --- --- 163407 No
Bučková Lenka 65 F 1978 CZE 40-49 MST Jihlava --- 159068 No
Budínová Jana 23 F 1975 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 157790 No
Budínová Blanka 206 F 2007 CZE 12-13 --- --- 163329 No
Bujok Tomasz 60 M 1970 CZE 50-59 --- --- 158904 No
Čeloud Patrik 80 M 1989 CZE 30-39 --- --- 163330 No
Danielová Kateřina 49 F 1979 CZE 40-49 --- --- 158772 No
Danihel David 205 M 2005 CZE 14-15 --- --- 163331 No
Denša Ul 59 M 2004 SVN 16-17 Triatlonski klub Ljubljana --- 158878 No
Denša Tian 103 M 2007 SVN 12-13 Triatlonski klub Ljubljana --- 158879 No
Dokouplil Petr 116 M 1977 CZE 40-49 --- --- 163332 No
Drápal Pavel 42 M 1963 CZE 50-59 Individuální --- 158689 No
Drápalová Anna 400 F 1999 CZE 20-29 --- --- 163685 No
Dreisig Michal 55 M 1979 CZE 40-49 --- --- 158871 No
Dufek Zdeněk 78 M 1978 CZE 40-49 --- --- 163333 No
Dvořák Leoš 85 M 1971 CZE 40-49 --- --- 163334 No
Esner Filip 7 M 1959 CZE 60+ --- --- 156188 No
Fialová Lucie 91 F 1981 CZE 30-39 --- --- 163687 No
Fikrová Lenka 115 F 1978 CZE 40-49 --- --- 163336 No
Fričová Aneta 89 F 1977 CZE 40-49 --- --- 163337 No
Galek Tomáš 17 M 1986 CZE 30-39 --- --- 157629 No
Gottlieb Miroslav 94 M 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 163338 No
Hajdamach Jiří 6 M 1994 CZE 20-29 SK Sever Brno --- 156116 No
Hansl Matěj 106 M 2008 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159040 No
Hansl Milan 73 M 1972 CZE 40-49 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159072 No
Hanslová Lenka 74 F 1973 CZE 40-49 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159071 No
Havlík Lukáš 107 M 2008 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159039 No
Heřman Jakub 151 M 2009 CZE 10-11 --- --- 158764 No
Heřmanová Lucie 104 F 2007 CZE 12-13 --- --- 158765 No
Holub Jaroslav 98 M 1962 CZE 50-59 --- --- 163339 No
Chalupníková Valerie 159 F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 163340 No
Juřička Jiří 62 M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 159009 No
Juřičková Kateřina 202 F 2006 CZE 14-15 Individuální --- 159010 No
Karásek Jonáš 249 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 158826 No
Klusák Aleš 201 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 158843 No
Kocková Tereza 43 F 1997 CZE 20-29 HISPORT Team --- 158704 No
Kozler Albert 250 M 2011 CZE 8-9 LAP --- 158220 No
KOZLER Vladimír 63 M 1975 CZE 40-49 LAP --- 159062 No
Krčmářová Anna 19 F 2003 CZE 16-17 --- --- 157588 No
Krčmářová Julie 152 F 2010 CZE 10-11 --- --- 157589 No
Krcháková Irena 13 F 1987 CZE 30-39 - --- 157176 No
Křivánek Filip 92 M 1991 CZE 20-29 --- --- 163341 No
Křivánek Josef 84 M 1978 CZE 40-49 --- --- 163342 No
Kučera Jan 56 M 1981 CZE 30-39 Individuální --- 158862 No
Kučera Martin 67 M 1983 CZE 30-39 CSC Český Brod --- 159036 No
Kugler Ivan 77 M 1963 CZE 50-59 --- --- 163369 No
Lapeš Jaromír 120 M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 163370 No
Laur Zbyněk 82 M 1962 CZE 50-59 --- --- 163371 No
Lázňovská Markéta 83 F 1985 CZE 30-39 --- --- 163372 No
Lipenský Petr 12 M 1986 CZE 30-39 --- --- 157174 No
Matoušová Michaela 72 F 2000 CZE 20-29 Elitavers Jihlava --- 159070 No
Miláček Petr 81 M 1981 CZE 30-39 Individuální --- 163376 No
Mitisková Lucie 113 F 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 163377 No
Mitisková Michaela 209 F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 163378 No
Mrkvička Robert 25 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 157868 No
Mullen Oliver 114 M 2007 CZE 12-13 --- --- 163379 No
Mullen Sylva 76 F 1975 CZE 40-49 Etriatlon Team --- 163380 No
Mullen Viktorie Anna 160 F 2010 CZE 10-11 --- --- 163381 No
Munteanu Hana 34 F 1972 CZE 40-49 --- --- 158525 No
Musil Jindřich 54 M 1953 CZE 60+ --- --- 163404 No
Němec Roman 20 M 1972 CZE 40-49 win4youth --- 157691 No
Niebauer František 9 M 1976 CZE 40-49 EUROVIA CS --- 156927 No
Oberreiter Martin 58 M 1988 CZE 30-39 Elitavers Jihlava --- 158875 No
Oborný Daniel 108 M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 163688 No
Ouřada Petr 79 M 1975 CZE 40-49 --- --- 163382 No
Panuška josef 119 M 1967 CZE 50-59 --- --- 163383 No
Pavlíček Martin 96 M 1983 CZE 30-39 --- --- 163384 No
Petruška Bohumil 53 M 1988 CZE 30-39 --- --- 158812 No
Píša Ondřej 52 M 1988 CZE 30-39 TUNA Triathlon Club --- 158784 No
Pospíšilová Alžběta 39 F 1996 CZE 20-29 --- --- 158549 No
Procházka Jan 99 M 1993 CZE 20-29 --- --- 163385 No
Procházka Luděk 33 M 1970 CZE 50-59 TT ASTRA Benešov - ŽS --- 158529 No
Procházka, Schwarz Berky 299 M 1900 CZE 18+ --- --- 163406 No
Řehová Lucie 51 F 1985 GBR 30-39 TUNA TC --- 158783 No
Schneiderová Vanda 105 F 2008 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159041 No
Simandl Pavel 203 M 2006 CZE 14-15 LAP --- 159064 No
Slunéčko Jindřich 32 M 1970 CZE 50-59 TT ASTRA Benešov - ŽS --- 158309 No
Smetna Josef 37 M 1969 CZE 50-59 Eurofoam sport team --- 158537 No
Sochorová Věra 61 F 1978 CZE 40-49 AZ tým Světlá nad Sázavou --- 158905 No
Staněk Daniel 157 M 2010 CZE 10-11 --- --- 163386 No
Staněk Tomáš 109 M 2008 CZE 12-13 --- --- 163387 No
Staňková Lucie 207 F 2012 CZE 8-9 --- --- 163388 No
STUNA Tomáš 50 M 1985 CZE 30-39 --- --- 158778 No
Šenkýř michal 100 M 1983 CZE 20-29 --- --- 163389 No
Ševčík Luděk 36 M 1959 CZE 60+ --- --- 158543 No
Škarka René 48 M 1976 CZE 40-49 SK Termit --- 158811 No
Škarka Daniel 121 M 1978 CZE 40-49 --- --- 163390 No
Škarková Markéta 71 F 2004 CZE 16-17 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159037 No
Šnajdr Jaroslav 122 M 1974 CZE 40-49 --- --- 163391 No
Šťáva Petr 16 M 1967 CZE 50-59 Triclub Jihlava --- 157566 No
Štěpánek Martin 87 M 1993 CZE 20-29 --- --- 163392 No
Štěpánek Martin 117 M 1981 CZE 30-39 --- --- 163393 No
Šubrtová Šárka 101 F 2007 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 159038 No
Trněná Jasmína 153 F 2010 CZE 10-11 Musher klub Obří skály --- 159026 No
Trněná Leontýna 110 F 2007 CZE 12-13 --- --- 163394 No
Trněná Kateřina 300 F 1978 CZE 40-49 --- --- 163395 No
Trněný Matyáš 154 M 2010 CZE 10-11 Musher klub Obří skály --- 159027 No
TRUPL Filip 102 M 2007 CZE 12-13 LAP --- 159063 No
Tuna Jaroslav 97 M 1977 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 163396 No
Turek Jan 38 M 1995 CZE 20-29 --- --- 158536 No
Turna Milan 118 M 1984 CZE 30-39 --- --- 163397 No
Turna Jaromír 68 M 1990 CZE 30-39 --- --- 159032 No
Tvrdá Markéta 31 F 1977 CZE 40-49 Individuální --- 158215 No
Tvrdík Vladimír 57 M 1984 CZE 30-39 SKI team VYSOČINA --- 158848 No
Vávra Jan 41 M 1975 CZE 40-49 --- --- 158588 No
Večeřa Matyáš 156 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 163398 No
Vít Richard 40 M 1972 CZE 40-49 --- --- 158620 No
Voda Jan 111 M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 163399 No
Vodová Nikola 112 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 163400 No
Voráčková Nikola 88 F 1996 CZE 20-29 --- --- 163401 No
Votava Miroslav 15 M 1986 CZE 30-39 MST Jihlava --- 157373 No
Vrábel Pavel 90 M 1979 CZE 40-49 MST Jihlava --- 163402 No
Vrba Ondřej 14 M 1984 CZE 30-39 TJ Sokol Studenec --- 157393 No
Zbožínková Lucie 95 F 1991 CZE 20-29 --- --- 163403 No
Zeman Petr 47 M 1971 CZE 40-49 TT ASTRA Benešov - ŽS --- 158794 No

125 registered racers
>