Nanosilver Epic 3 Challenge - Celá série

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Swim time 400m Prof. team Var. s. Paid
Adamíček Vítězslav M 1975 CZE 40-49 HO Vítkovice 5:46-6:00 --- 127598 No
Behounek Leszek M 1959 POL 50+ TG Sokół Zakopane >7:00 --- 135057 Yes
Behounek Magdalena F 1986 POL 20-39 TG Sokół Zakopane >7:00 --- 135471 Yes
Bienias Łukasz M 1984 POL 20-39 Litwin Triathlon Team >7:00 --- 135095 Yes
Blanik Jan M 1961 CZE 50+ --- < 5:00 --- 136829 Yes
Brzyski Maciej M 1985 POL 20-39 BrzyskiTriTeam 5:00-5:30 --- 129901 No
Czilling Petr M 1990 CZE 20-39 MOUNTAINTIME team >7:00 --- 127830 Yes
Dokoupil Petr M 1977 CZE 40-49 --- 6:46-7:00 --- 136715 Yes
Everts Benny M 1968 NLD 50+ SK FUGA >7:00 --- 127416 Yes
Francke Petra F 1982 CZE 20-39 HISPORT Team 5:31-5:45 --- 140711 Yes
Franek Peter M 1993 CZE 20-39 --- < 5:00 --- 127456 Yes
Glatz Matin M 1983 CZE 20-39 SK Fuga 6:16-6:30 --- 141043 Yes
Gregorová Eliška F 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC 5:31-5:45 --- 140636 Yes
Hajewski Tomasz M 1976 POL 40-49 TKKF Triathlon DG 6:16-6:30 --- 136763 No
Hanáková Markéta F 1974 CZE 40-49 --- >7:00 --- 140534 Yes
Hlavica Petr M 1975 CZE 40-49 Individuální >7:00 --- 134699 Yes
Holona Martin M 1977 CZE 40-49 --- >7:00 --- 140260 Yes
Holoubek Bohumil M 1979 CZE 40-49 SK Oceláci Ostrava 6:46-7:00 --- 127686 No
Hořínek Martin M 1981 CZE 20-39 MK Seitl Ostrava 6:46-7:00 --- 128435 Yes
Hošek Václav M 1987 CZE 20-39 Aspot 6:01-6:15 --- 135545 Yes
Hrabec Jan M 1991 CZE 20-39 SK Fuga 6:31-6:45 --- 135866 Yes
Jalůvka Petr M 1984 CZE 20-39 SK Jiří Team Ostrava 6:01-6:15 --- 135040 Yes
Janák Karel M 1957 CZE 50+ TITAN TRILIFE >7:00 --- 135656 No
Janda Radim M 1973 CZE 40-49 cremona stradivari tr < 5:00 --- 140193 No
Janková Nikola F 1978 CZE 40-49 VZS Ostrava >7:00 --- 134927 Yes
Jaroš Martin M 1971 CZE 40-49 SKP Nový Jičín >7:00 --- 136873 Yes
Jílek David M 1987 CZE 20-39 TITAN TRILIFE 5:00-5:30 --- 141045 Yes
Jonáš Michal M 1994 CZE 20-39 --- 5:00-5:30 --- 127689 No
Kloda Petr M 1992 CZE 20-39 SK Fuga 5:31-5:45 --- 137080 Yes
Kolek Daniel M 1989 CZE 20-39 SP Boarding >7:00 --- 141044 Yes
Kopczyński Filip M 1985 POL 20-39 --- < 5:00 --- 127811 No
Kopřiva Petr M 1981 CZE 20-39 inTrener.cz 5:00-5:30 --- 140627 No
Kořenek Martin M 1984 CZE 20-39 --- >7:00 --- 127479 Yes
Kozak Adam M 1964 POL 50+ Kuźnia Triathlonu >7:00 --- 129208 No
Krajewska-Matusiak Natalia F 1984 POL 20-39 Celironman >7:00 --- 128339 Yes
Krejčí Lukáš M 1976 CZE 40-49 Pepa team F-M 6:46-7:00 --- 127875 Yes
Kubita Viktor M 1981 CZE 20-39 Individuální >7:00 --- 136439 Yes
Kuča Martin M 1992 CZE 20-39 HISPORT Team 6:31-6:45 --- 127690 Yes
Kučera Michal M 1989 CZE 20-39 Míša je jednička >7:00 --- 127414 Yes
Kučera Jan M 1981 CZE 20-39 Individuální < 5:00 --- 140544 No
Lorencová Martina F 1979 CZE 40-49 --- < 5:00 --- 140582 Yes
Maiwaelder Lukáš M 1991 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM < 5:00 --- 127636 Yes
Malošík Jan M 1985 CZE 20-39 SK Fuga 5:46-6:00 --- 140556 Yes
Maly Martin M 1972 CZE 40-49 --- >7:00 --- 135046 Yes
Matusiak Szczepan M 1975 POL 40-49 Celironman >7:00 --- 128340 Yes
Munk Rudolf M 1979 CZE 40-49 VZS Ostrava >7:00 --- 140370 Yes
Nádvorník Tomáš M 1988 CZE 20-39 --- 6:46-7:00 --- 135608 Yes
Navrátil Jakub M 1991 CZE 20-39 AD team 5:31-5:45 --- 127676 Yes
Neoral Jiří M 1984 CZE 20-39 Individuální 6:46-7:00 --- 135037 Yes
Ostrega Arkadiusz M 1978 POL 40-49 Ostregas Team 6:31-6:45 --- 137265 Yes
Owczarek Krzysztof M 1992 POL 20-39 --- < 5:00 --- 140726 No
Pavelka Libor M 1977 CZE 40-49 Sk Oceláci Ostrava 6:16-6:30 --- 135041 Yes
Pavelka Tobi M 1999 CZE 20-39 SK Oceláci Ostrava 6:16-6:30 --- 137382 Yes
Penhakerova Pavlina F 1980 CZE 20-39 --- >7:00 --- 135047 Yes
Podivinský Ladislav M 1961 CZE 50+ --- >7:00 --- 127791 Yes
Powada Jakub M 1993 CZE 20-39 Kerberos < 5:00 T.A. PLZEŇ 140702 Yes
Przebinda Łukasz M 1988 POL 20-39 --- 6:01-6:15 --- 137391 Yes
Rosová Veronika F 1996 CZE 20-39 --- 5:46-6:00 --- 134864 Yes
Schwarz Daniel M 1977 CZE 40-49 Individuální >7:00 --- 127558 Yes
Smékal Václav M 1989 CZE 20-39 SK Černé plíce >7:00 --- 140682 Yes
Sommer René M 1966 CZE 50+ Team 2012 >7:00 --- 140639 Yes
Stratyński Filip M 1975 POL 40-49 CELIRONMAN 6:31-6:45 --- 127458 Yes
Sumpich Jakub M 1978 CZE 40-49 --- >7:00 --- 140381 Yes
Svozil Vít M 1992 CZE 20-39 --- 5:46-6:00 --- 140637 Yes
Špaček Martin M 1976 CZE 40-49 Červená jahoda >7:00 --- 137277 Yes
Štefek Lukáš M 1989 CZE 20-39 --- 6:01-6:15 --- 140549 Yes
Štorková Barbora F 1987 CZE 20-39 BeTri >7:00 --- 127438 Yes
Topiarz Lukáš M 1981 CZE 20-39 SK Fuga >7:00 --- 128215 Yes
Urbančík Martin M 1974 CZE 40-49 SK Oceláci Ostrava >7:00 --- 127415 Yes
Valošek Adam M 1979 CZE 40-49 SK Fuga 6:31-6:45 --- 127413 Yes
Veselský Petr M 1994 CZE 20-39 ASPOT 6:01-6:15 --- 134740 Yes
Vraníková Lenka F 1972 CZE 40-49 --- >7:00 --- 137101 Yes
Wojtyla Tomas M 1977 CZE 40-49 Smrt na trati >7:00 --- 140467 Yes
Wowtoniuk Mariusz M 1978 POL 40-49 TiM Małego 6:01-6:15 --- 139280 Yes
Wróbel Grzegorz M 1975 POL 40-49 --- 5:46-6:00 --- 128689 No
Zedníček Ivan M 1965 CZE 50+ Zedservis >7:00 --- 136650 Yes
Zigl Michal M 1982 CZE 20-39 Individuální 6:16-6:30 --- 128812 Yes

77 registered racers
>