Poděbradský triatlon

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Můj 1 triatlon Prof. team Var. s. Paid
Andrlová Veronika F 1990 CZE 20-29 Kerberos NE --- 108895 No
Balcarová Julie F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 108836 No
Bálek Oldřich M 1972 CZE 40-49 --- NE --- 105613 Yes
Beneš Vladimír M 1969 CZE 40-49 Joskatel Team NE --- 108710 Yes
Beňo Tomáš M 1983 CZE 30-39 Hisport team ANO --- 108964 No
Bican Stanislav M 1979 CZE 30-39 TJ Packa Praha NE --- 105211 No
Bittner Miroslav M 1973 CZE 40-49 TTT --- 105047 Yes
Bláha Jiří M 1976 CZE 40-49 Elab --- 108957 No
Bludský Matěj M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE ANO --- 105501 Yes
borecky Ladislav M 1987 CZE 30-39 --- NE --- 108896 No
Bouma jiří M 1978 CZE 40-49 Joskatel Team NE --- 108118 No
Bouřa Marek M 1971 CZE 40-49 TTF NE --- 108779 No
Brabec Michal M 1976 CZE 40-49 --- NE --- 108725 Yes
Brynda Jaroslav M 1977 CZE 40-49 LABE TRI CLUB NE --- 108658 No
Bulava František M 1966 CZE 50+ TT LOKO Beroun NE --- 108331 Yes
Buršík Michal M 1990 CZE 20-29 --- NE --- 105031 No
Canal Priel M 1988 CZE 30-39 Tomu ver NE --- 108916 No
Cibulka Stanislav M 1981 CZE 30-39 IRON STARS BEROUN NE --- 105746 Yes
Cibulková Markéta F 1983 CZE 30-39 IRON STARS BEROUN NE --- 105751 Yes
Ciprová Dita F 1981 CZE 30-39 --- NE --- 105217 Yes
Culka Petr M 1984 CZE 30-39 Salming ANO --- 107623 No
Čejka Bořivoj M 1980 CZE 30-39 TRI Chrudim NE --- 105536 Yes
Černý Vladimír M 1981 SVK 30-39 HolecBekele NE --- 105104 No
Červinka Jan M 1978 CZE 40-49 --- ANO --- 105555 No
Čížek Petr M 1984 CZE 30-39 Petr a Jirka NE --- 105063 Yes
David Pavel M 1972 CZE 40-49 Lokomotiva Nymburk ANO --- 109012 No
Dobiáš Luděk M 1973 CZE 40-49 Tria klub Poděbrady NE --- 107692 Yes
Duba Lucas M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 107523 No
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 107522 No
Dubová Johana F 2002 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 107524 No
Dufek Milan M 1985 CZE 30-39 --- NE --- 104937 Yes
Dvořák Martin M 1974 CZE 40-49 Etriatlon Team NE --- 105445 Yes
Dvořák Petr M 1975 CZE 40-49 --- ANO --- 105124 No
Dvořáková Simona F 1981 CZE 30-39 Tria klub Podebrady NE --- 108573 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 108904 No
Fandelová Pavla F 1983 CZE 30-39 --- NE --- 108912 No
Fiala Aleš M 1966 CZE 50+ SK Slavia Praha NE --- 105000 Yes
Fiala Matěj M 2006 CZE 12-13 Highland sport NE --- 105173 Yes
Fiala Dan M 2002 CZE 16-17 Highland sport NE --- 105172 Yes
Gavlas Petr M 1978 CZE 40-49 SK ČNB NE --- 105817 Yes
Gregora Jan M 2000 CZE 18-19 Individuální NE --- 105831 Yes
Günther Jan M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 105794 Yes
Hála Luboš M 1964 CZE 50+ TJ Spartak Třebíč NE --- 105744 Yes
Havel Jan M 1986 CZE 30-39 TJ Tatran Sedlčany NE --- 105790 Yes
Havlicek Tomas M 1986 CZE 30-39 Dejvice NE --- 108407 Yes
Hoferek Karel M 1971 CZE 40-49 Triatlon Mladá Boleslav NE --- 104990 Yes
Holka Matěj M 2006 CZE 12-13 Loko Teplice-beh na lyzich NE --- 105072 No
Holý Jakub M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 105495 Yes
Hoskovcová Žaneta F 1990 CZE 20-29 ChaBrusiči NE --- 105478 Yes
Houška Michal M 1978 CZE 40-49 Individuální NE --- 105205 No
Hurych Roman M 1971 CZE 40-49 --- NE --- 108551 No
Ježek Michal M 1978 CZE 40-49 Individuální NE --- 105541 Yes
Kábrt Lukáš M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 105795 Yes
Kalina Martin M 1993 CZE 20-29 --- ANO --- 106103 Yes
Kalous Jiří M 1975 CZE 40-49 HISPORT Team NE --- 105301 Yes
Kébl Karel M 1968 CZE 50+ Triatlon Mladá Boleslav NE --- 107849 Yes
Kešner Adam M 1981 CZE 30-39 TriMoto NE --- 108750 No
Kirsch Radomír M 1975 CZE 40-49 Loko Trutnov NE --- 105747 Yes
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 105796 Yes
Klamert Rudolf M 1959 CZE 50+ --- NE --- 105398 Yes
Knejzlík Marek M 1976 CZE 40-49 Tri Club Haven Česká Lípa NE --- 108933 No
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa NE --- 108934 No
Knyttl Jan M 1978 CZE 40-49 Individuální NE --- 107678 Yes
Knyttl Vojtech M 1985 CZE 30-39 --- NE --- 107985 Yes
Kocián Jiří M 1960 CZE 50+ bez registrace ANO --- 108781 Yes
Kondračin Josef M 1982 CZE 30-39 ČT sport NE --- 105188 Yes
Kopecký Jonáš M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby NE --- 108966 No
Kopecký Štěpán M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby NE --- 108967 No
Kopecký Vít M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby NE --- 108965 No
Korecký Štěpán M 1996 CZE 20-29 --- NE --- 108108 Yes
Kovařík Vít M 1986 CZE 30-39 CykloVape NE --- 105073 No
Králová Lenka F 1985 CZE 30-39 Etriatlon Team NE --- 108625 Yes
Kratochvíl Ladislav M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC NE --- 105476 Yes
Kratochvílová Lucie F 1995 CZE 20-29 Pardubice NE --- 105497 Yes
Krejčí Vlastimil M 1980 CZE 30-39 --- NE --- 105365 Yes
Kroupa Štěpán M 1975 CZE 40-49 HISPORT Team NE --- 105982 No
Kudrna David M 1977 CZE 40-49 TJ Slavoj Čáslav NE --- 105335 Yes
Kurtulik Juraj M 1992 CZE 20-29 --- NE --- 105983 Yes
Laur Zbyněk M 1962 CZE 50+ --- NE --- 105457 Yes
Lebeda Jakub M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN NE --- 105662 Yes
Lebedová Magdaléna F 2002 CZE 16-17 IRON STARS BEROUN NE --- 105663 Yes
Leitermannová Ellen Elisabeth F 2006 CZE 12-13 Loko Teplice - beh na lyzich ANO --- 105095 Yes
Lhotsky Frantisek M 2002 CZE 16-17 Koravstvi Soucek Team Benatky NE --- 106296 Yes
Lhotský Michal M 1972 CZE 40-49 Kovarstvi Soucek Benatky NE --- 106295 Yes
Liška Jan M 1983 CZE 30-39 TTT --- 105048 Yes
Logojda Jiří M 1971 CZE 40-49 Individuální NE --- 108731 Yes
Lukášek Jiří M 1983 CZE 30-39 Individuální NE --- 104946 Yes
Marcol Lukáš M 1990 CZE 20-29 TTT --- 105051 Yes
MATOUŠEK Jirí M 1984 CZE 30-39 --- NE --- 105189 No
Medlík Jan M 1991 CZE 20-29 NWOW NE --- 108918 No
Melzer Rudolf M 1974 CZE 40-49 --- NE --- 105021 No
Milerová Anna F 1994 CZE 20-29 --- ANO --- 105359 No
Mišík Juraj M 1992 SVK 20-29 --- ANO --- 104958 Yes
Mlčkovský Petr M 1984 CZE 30-39 --- NE --- 105008 No
Mrkvička Robert M 1971 CZE 40-49 Individuální NE --- 105150 Yes
Mužíček Pavel M 1984 CZE 30-39 TTT NE --- 105044 Yes
Nádhera Petr M 1967 CZE 50+ --- NE --- 105753 Yes
Nádherová Hana F 1968 CZE 50+ --- NE --- 105549 Yes
Němec Václav M 1973 CZE 40-49 Pardubice NE --- 105081 Yes
Němec Arnošt M 1968 CZE 50+ --- NE --- 105754 Yes
Nikodém Michal M 1976 CZE 40-49 Kola Podolí NE --- 108987 No
Noha Jakub M 1988 CZE 30-39 Traverza Mukařov ANO --- 105758 Yes
Novák Jiří M 1977 CZE 40-49 --- NE --- 107740 Yes
Novotný Jan M 1978 CZE 40-49 TTT --- 105046 Yes
Obrtel Tomáš M 1976 CZE 40-49 NE --- 107913 No
Oliva Marek M 1983 CZE 30-39 Elab NE --- 108667 Yes
Opletal Martin M 1988 CZE 30-39 HISPORT Team NE --- 104934 No
Opletal Robert M 1970 CZE 40-49 Individuální NE --- 105816 Yes
Papež Michal M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 105797 Yes
Paroulek Jaroslav M 1970 CZE 40-49 SKP Nymburk NE --- 105547 Yes
Pavlů Dušan M 1974 CZE 40-49 Individuální NE --- 105535 No
Pejchal Petr M 1982 CZE 30-39 Prague Bears Racing Team NE --- 105143 No
Peřinka Filip M 1988 CZE 30-39 TTT NE --- 105049 Yes
Peterka Marek M 1970 CZE 40-49 Individuální NE --- 107995 Yes
Pilc Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 108780 No
Píša Ondřej M 1988 CZE 30-39 --- ANO --- 105820 Yes
Plachý Zdeněk M 1974 CZE 40-49 --- NE --- 106355 No
Plocek Lukáš M 1990 CZE 20-29 Individuální NE --- 105477 Yes
Pohanková Gabriela F 1984 CZE 30-39 Individuální NE --- 105950 Yes
Pokorná Dagmar F 1977 CZE 40-49 Elab NE --- 109006 No
Polcar Jiří M 1977 CZE 40-49 AC Moravská Slávia Brno ANO --- 105819 Yes
Poupa Petr M 1982 CZE 30-39 Koa Squad NE --- 108914 No
Pražák Tobiáš M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 105798 Yes
Procházková Barbora F 1983 CZE 30-39 --- NE --- 105218 Yes
Rožánková Tereza F 1978 CZE 40-49 --- NE --- 108423 No
Rudolf Tomáš M 1972 CZE 40-49 ENERGY TEAM NE --- 105128 No
Ryashko Boris M 1974 CZE 40-49 Individuální NE --- 108893 No
Řeřicha Jan M 1983 CZE 30-39 --- ANO --- 105529 Yes
Schoval František M 1988 CZE 30-39 BTS klub Brno NE --- 109027 No
Skála Radek M 1969 CZE 40-49 CSC ČESKÝ BROD NE --- 108948 No
Slavík Šimon M 2006 CZE 12-13 Atletika Stará Boleslav ANO --- 109010 No
Smékal Jan M 1989 CZE 20-29 --- NE --- 105623 No
Souček Jiří M 1993 CZE 20-29 Lawi Sport Team z.s. NE --- 104998 No
Soukup Martin M 1976 CZE 40-49 Triaklub NE --- 107687 Yes
Stach Jan M 1972 CZE 40-49 Zentiva Praha NE --- 105208 Yes
Svoboda Milan M 1983 CZE 30-39 Etriatlon team NE --- 105792 No
Šimek Jiří M 1977 CZE 40-49 --- ANO --- 105904 Yes
Šimek Petr M 1976 CZE 40-49 Hnědá se nedá! NE --- 107706 Yes
Šiml Jan M 1967 CZE 50+ NOVIS TK Praha NE --- 105071 Yes
Šimsa Jan M 1977 CZE 40-49 --- NE --- 108406 Yes
Šimša Jan M 2007 CZE 10-11 --- NE --- 108409 Yes
Šimšová Adéla F 1979 CZE 30-39 --- NE --- 108408 Yes
Škvánová Alena F 2003 CZE 14-15 Atletika JM NE --- 105878 No
Šneberger Jan M 1985 CZE 30-39 TT Příbram, z. s. NE --- 105978 Yes
Šnebergerová Lucie F 1983 CZE 30-39 TT Příbram, z. s. NE --- 105789 Yes
Šťastný Jakub M 1967 CZE 50+ --- NE --- 105319 Yes
Šůs Jaroslav M 1965 CZE 50+ NOVIS TK Praha NE --- 105285 Yes
Tajč Jan M 1968 CZE 50+ --- NE --- 108456 Yes
Teplá Jana F 1979 CZE 30-39 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy NE --- 105526 Yes
Teplý Ondřej M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team NE --- 105525 Yes
Tuček Petr M 1980 CZE 30-39 AC Tučňák NE --- 105206 Yes
Tučková Tereza F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB NE --- 109034 No
Tvrdá Markéta F 1977 CZE 40-49 --- ANO --- 104956 Yes
Tvrzník Tomáš M 1979 CZE 30-39 HISPORT Team NE --- 105060 Yes
Valent Viliam M 1994 SVK 20-29 --- NE --- 108705 Yes
Valtr Matěj M 1977 CZE 40-49 TRIVA Praha NE --- 108433 Yes
Váňa Radek M 1971 CZE 40-49 --- ANO --- 108037 Yes
Vaněk Jan M 1983 CZE 30-39 TTC Postřelná NE --- 108420 Yes
Vavák Libor M 1965 CZE 50+ BK Sadská NE --- 105650 Yes
Vecko Lukáš M 1984 CZE 30-39 --- NE --- 106231 Yes
Velínová Monika F 1988 CZE 30-39 --- NE --- 106237 Yes
Vesecká Renáta F 1973 CZE 40-49 --- NE --- 108852 No
Vesecká Sarah F 2010 CZE 8 Pankration gym NE --- 108854 No
Vesecká Nicol F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB PŘÍBRAM NE --- 108853 No
Vodehnal Jan M 1973 CZE 40-49 OMT NE --- 107694 Yes
Vrbenský Jakub M 1995 CZE 20-29 TJ Slavoj Čáslav NE --- 105039 Yes
Vyleťal Zbyněk M 1972 CZE 40-49 Poděbrady NE --- 108685 Yes
Vyleťalovà Tereza F 2005 CZE 12-13 SKP Nymburk NE --- 108684 Yes
Walter Jan M 1992 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 108757 Yes
Zahradnik Tomas M 1994 CZE 20-29 --- ANO --- 105496 Yes
Zelenka Filip M 1977 CZE 40-49 Dolni Pocernice NE --- 104987 Yes
Zeman Zbyněk M 1954 CZE 50+ Krušnoman TT Litvínov NE --- 105629 Yes
Zeman Martin M 2002 CZE 16-17 Sparta Praha florbal NE --- 108913 No

173 registered racers
>