Šlapanický aquatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Bělohlávek Oliver Patrik M 2007 CZE 10-11 ATK Šlapanice --- 02:10 105916 No
Berka Leo M 2007 CZE 10-11 Skt Brankovice --- 01:55 106027 No
Čech Ondřej M 2006 CZE 12-13 ATK slapanice --- 01:40 105925 No
Daněk Matěj M 2004 CZE 14-15 ATK Šlapanice --- 05:30 106020 No
Dobčák Martin M 2008 CZE 10-11 ATK Šlapanice --- 02:20 105885 No
Dohnal Jakub M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:19 106030 No
Harapát Radim M 2004 CZE 14-15 --- --- --- 106243 No
Havlíček Adam M 2002 CZE 16-17 OSP Hodonín --- 07:00 106106 No
Heřman Jakub M 2009 CZE 9 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou --- 02:05 105275 No
Heřmanová Lucie F 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou --- 01:35 105276 No
Horák Lukáš M 2004 CZE 14-15 --- --- --- 106244 No
Hrozný Martin M 2006 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 03:40 106138 No
Hruda Tomáš M 2009 CZE 9 Drahanský sport team --- 02:00 106009 No
Hruda Petr M 2010 CZE 8 Drahanský sport team --- 03:00 106011 No
Kocman Matyáš M 2006 CZE 12-13 ACT leraK Blansko --- 04:00 105962 No
Kovář Kryštof M 2004 CZE 14-15 ACT leraK --- 02:45 105731 No
Králík Jakub M 2006 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 03:30 106134 No
Krásný Karel M 2008 CZE 10-11 SKT Brankovice --- 01:58 106064 No
Kraus Filip M 2007 CZE 10-11 LSKF-M --- 01:25 105932 No
Krupica Tomáš M 2003 CZE 14-15 ATK Šlapanice --- 02:47 105561 No
Křenová Petra F 2006 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 03:50 106123 No
Lopour Šimon M 2006 CZE 12-13 --- --- 03:00 105968 No
Machotová Anežka F 2003 CZE 14-15 Plavecký klub Kuřim --- 02:30 106028 No
Machotová Romana F 1969 CZE 40-49 --- --- 08:00 106029 No
Marek Samuel M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 05:40 105999 No
Máša Matěj M 2004 CZE 14-15 --- --- 02:15 106128 No
Mičková Kateřina F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:35 106048 No
Mičková Anna F 2010 CZE 8 --- --- --- 106242 No
Mífek Štěpán M 2010 CZE 8 OSP Hodonín --- 02:00 106099 No
Mífek Zdeněk M 2007 CZE 10-11 OSP Hodonín --- 01:35 106100 No
Otáhalová Monika F 2007 CZE 10-11 SKT Brankovice --- 02:50 106137 No
Pink Lukáš M 2007 CZE 10-11 ATK Šlapanice --- 01:45 105874 No
Pinková Michaela F 2009 CZE 9 TJ Stadion Brno --- 05:00 105956 No
Procházková Leona F 2006 CZE 12-13 --- --- 03:01 105492 No
Procházková Jolana F 2008 CZE 10-11 --- --- 01:59 105493 No
Růžička David M 2009 CZE 9 ATK Šlapanice --- 20:00 106023 No
Ryšavá Anna F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:22 106121 No
Ryšavá Emílie F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 02:35 106122 No
Starý Šimon M 2008 CZE 10-11 SKT Brankovice --- 03:00 106136 No
Svoboda Marek M 2005 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 03:00 106139 No
Svobodník Nikola M 2005 CZE 12-13 --- --- 03:15 105652 No
Svobodníková Sára F 2009 CZE 9 --- --- 01:20 105653 No
Svobodníková Agáta F 2010 CZE 8 --- --- 02:00 105654 No
Vintr Ondřej M 2006 CZE 12-13 ACT leraK --- 03:20 106083 No
Zavřel Jiří M 2009 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 02:00 105960 No
Zavřelová Adéla F 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 02:00 105959 No
Žák Jakub M 2006 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:30 105842 No
Žák Filip M 2008 CZE 10-11 ATK Šlapanice --- 02:15 105843 No
Žáková Erika F 2006 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 04:30 105973 No
Žáková Apolena F 2004 CZE 14-15 SKT Brankovice --- 04:00 105974 No

50 registered racers
>