28. Žamberský duatlon

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Abrahám Luděk M 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121445 No
Adamec Filip M 2008 CZE 10-11 --- --- 120455 Yes
Adamec Filip M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121544 No
Anderle Jan M 1974 CZE 40-49 --- --- 120681 Yes
Anderlová Adéla F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 120679 Yes
Anderlová Monika F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 120680 Yes
Anička Stratilová F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122287 No
Balatka Jaroslav M 1954 CZE 60+ Lawi Sport Team z.s. --- 121191 Yes
Balcarová Julie F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 122218 No
Bartovvá Nicol F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121558 No
Bednarský Václav M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 120531 Yes
Bednarský Vojtěch M 1997 CZE 20-39 Individuální --- 120532 Yes
Bednářová Natálie F 2006 CZE 12-13 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 121460 Yes
Beneš Matěj M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 121433 No
Beneš Marek M 2008 CZE 10-11 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou --- 121979 No
Brabcová Milada F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 122265 Yes
Bryscejn Ondřej M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121479 No
Březina Vojtěch M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 120830 Yes
Březnová Radka F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 121571 Yes
Budínová Jana F 1975 CZE 40-49 Individuální --- 119771 No
Bujok Tomasz M 1970 CZE 40-49 --- --- 121903 Yes
Burešová Karolína F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121583 No
Capoušek Miroslav M 1970 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 121482 Yes
Černá Petra F 1977 CZE 40-49 Báječné ženy v běhu --- 121982 Yes
Černý Aleš M 1964 CZE 50-59 JKF Jaroměř --- 120209 No
Daňko Miroslav M 1977 CZE 40-49 LABE TRI CLUB --- 122091 Yes
David Václav M 1974 CZE 40-49 Smiřice --- 120552 Yes
Dejdarová Tereza F 2010 CZE 8 Iscarex junior team --- 122249 No
Dočekalová Tereza F 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121555 No
Doleček Roman M 1979 CZE 20-39 Sokol LÍŠNICE --- 120446 No
Doleček Josef M 1979 CZE 20-39 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121435 Yes
Doleček Přemysl M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121550 No
Doleček Vojtěch M 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121557 No
Doleček Jan M 1995 CZE 20-39 --- --- 121575 Yes
Doležal Tadeáš M 2004 CZE 14-15 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120340 Yes
DOLEŽAL Matyáš M 2007 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120341 Yes
Dostálek Vojtěch M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121453 No
Dražan Tomáš M 1988 CZE 20-39 --- --- 122111 Yes
Dušek Ondřej M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121520 No
Dvořák Martin M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121579 No
Dvořáková Tereza F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121538 No
Dvořáková Petra F 2005 CZE 12-13 KONRAD TOOLS --- 122086 No
Dvořáková Pavlína F 2008 CZE 10-11 BT Junior --- 122087 No
Fáber Viliam M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 121264 Yes
Fajfr František M 1972 CZE 40-49 Vencl servis Žamberk --- 120648 Yes
Fajfr Marek M 2006 CZE 12-13 OB Žamberk --- 121442 Yes
FAJFR Aleš M 2009 CZE 9 Sokol Žamberk --- 121441 Yes
Faltusová Štěpánka F 2010 CZE 8 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 121027 Yes
Faltusová Ema F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121527 No
Ferencová Vendula F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 122278 No
Fiala Enrico M 1971 CZE 40-49 Spartak Praha 4 --- 120783 Yes
Fikejs Vladimír M 1957 CZE 60+ 3D Fitness RC --- 120409 Yes
Franěk Jan M 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 121505 Yes
Franěk Tomáš M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 122281 Yes
Fraňková Natálie F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 122282 Yes
Gregora Jan M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 121157 Yes
Grossmannová Lucie F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121535 No
Grossmanová Tereza F 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121450 No
Grubner Tomáš M 1967 CZE 50-59 Triatlon team Chrudim --- 121570 No
Grulich Ondřej M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 121427 Yes
Hanuš Petr M 1964 CZE 50-59 Chládek a Tintěra Pardubice --- 120588 Yes
Hanuš Adam M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121539 No
Harcula Michal M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121477 No
Hartmannová Eliška F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122288 No
Hegerová Rozálie F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121561 No
Hermann Maťěj M 2000 CZE 18-19 KB Letohrad --- 121431 No
Hermann Jakub M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121480 No
Hofman Oldřich M 1963 CZE 50-59 TC DOBRUŠKA --- 121906 Yes
Holík Michal M 1990 CZE 20-39 Eleven Run Team --- 121873 Yes
Holubář Patrik M 2000 CZE 18-19 Vencl tým UO --- 120533 Yes
Horníček Tomáš M 1969 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121289 Yes
Horníček Jakub M 2005 CZE 12-13 --- --- 121290 Yes
Horníčková Adéla F 2008 CZE 10-11 --- --- 121291 Yes
Horník Jan M 1971 CZE 40-49 TJ Běleč nad Orlicí --- 119669 Yes
Hovorka Tomáš M 1974 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121339 Yes
Charvátová Tereza F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 122116 No
Jamont Przemysław M 1960 POL 50-59 KINESIS ZARY --- 120445 No
Jansa Šťepán M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121522 No
Jansa Matěj M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121540 No
Jílek Radim M 1971 CZE 40-49 --- --- 121909 No
Jindra Jiří M 1962 CZE 50-59 Dolní Kunvald --- 121405 Yes
Jirásko Lubomír M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 119655 Yes
Jurica Josef M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 120835 No
Kadidlo Jiří M 1972 CZE 40-49 CK Slovan Moravská Třebová --- 121276 Yes
Kalda Martin M 2009 CZE 9 TJ Spartak --- 121398 Yes
Kaldová Vendula F 1974 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 121318 Yes
Kaplan Vojtěch M 2001 CZE 16-17 Vencl tým Ústí nad Orlicí --- 121418 Yes
Kašpar Tomáš M 1978 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 121360 Yes
Kašpar Lukáš M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 122099 No
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 122252 No
Kirschová Nicol F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 122253 No
Kleibl Martin M 1973 CZE 40-49 AK Kuřim --- 121421 Yes
Knápek Šimon M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121554 No
Knápková Anežka F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121525 No
Koblížek Miroslav M 1992 CZE 20-39 KOB Ústí nad Orlicí --- 122117 Yes
Költö Matěj M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121451 No
Költö Tobias M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121526 No
Koníř Miloslav M 1973 CZE 40-49 --- --- 122118 Yes
Kopecká Klára F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121523 No
Kopecká Eliška F 1992 CZE 20-39 --- --- 122115 Yes
Kotěšovcová Pavla F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 121397 Yes
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 121983 No
Kožnarová Julie F 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121551 No
Kratochvíl Ladislav M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 120821 No
Kraus Filip M 2007 CZE 10-11 LSKF-M --- 119756 No
Krejčí Jaromír M 1966 CZE 50-59 SKI Klub Pastviny --- 121330 Yes
Kristejn Jiří M 2009 CZE 9 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120290 Yes
KRISTEJN Lukáš M 1989 CZE 20-39 SK Žamberk Tessuti sport --- 120160 Yes
Kristejnová Aneta F 2007 CZE 10-11 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 120292 Yes
Krpata Martin M 1984 CZE 20-39 --- --- 121885 Yes
Krsek Štěpán M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122275 No
Krutílek Marek M 1965 CZE 50-59 TT Pardubice --- 121892 Yes
KŘIVKA Adam M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121533 No
Křivohlávek David M 1989 CZE 20-39 Eva mě dá --- 122284 Yes
Kříž Matěj M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120829 No
Kříž Matěj M 2002 CZE 16-17 --- --- 122254 Yes
Kubíčková Nikita F 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121449 No
Kubíčková Nina F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121545 No
Kubík Zdeněk M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121513 No
Kubín Jan M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122269 No
Kubišta Michal M 1990 CZE 20-39 Šmídl Bike Team --- 121394 Yes
Kubová Klára F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121541 No
Kubová Lucie F 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121546 No
Kučerová Lucie F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 122250 Yes
Kučírek Tomáš M 1992 CZE 20-39 OMT Pardubice --- 122248 Yes
Kvaček Antonín M 2004 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121549 No
Kvačková Viktorie F 2008 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120612 Yes
Lauterbach Patrik M 1972 CZE 40-49 MP Žamberk --- 121302 Yes
Lauterbach David M 1998 CZE 20-39 KOB Ústí nad Orlicí --- 121303 Yes
Lipenský Martin M 1969 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121499 Yes
Liška Pavel M 1963 CZE 50-59 Fort SMC Usti nad Orlici --- 119585 Yes
Lušovský Jan M 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121446 No
Macháček Michal M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 121893 No
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120833 Yes
Málek Michael M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121553 No
Málková Lucie F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121524 No
Maloch Václav M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 120831 Yes
Maloch Aleš M 1979 CZE 20-39 OMT Pardubice --- 121958 Yes
Marek Ondřej M 1989 CZE 20-39 HO J. Gagarina --- 121407 Yes
Mařík Jiří M 1972 CZE 40-49 3D Fitness race team --- 120780 Yes
Menzelová Denisa F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122286 No
Mikyska Jakub M 2004 CZE 14-15 SkiTri Jablonné --- 121244 No
Mikyska Michal M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 121301 Yes
Mikysková Tereza F 1997 CZE 20-39 SkiTri Jablonné --- 121300 Yes
Mikysková Darja F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121543 No
Mikysková Svatava F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 122263 No
Minář Patrik M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 120874 Yes
Moravcová Klára F 1983 CZE 20-39 Ski klub Jablonec --- 122285 Yes
Moravec Pavel M 1980 CZE 20-39 TC DOBRUŠKA --- 120184 Yes
Moravec Jaroslav M 1958 CZE 60+ SK Tesutti Žamberk --- 122247 Yes
Moravec Vojtěch M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122273 No
Motlová Lucie F 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121454 No
Musil Jindřich M 1953 CZE 60+ EXTREM TEAM VYSTRKOV --- 120084 No
Novák Jakub M 1983 CZE 20-39 --- --- 119810 Yes
Novotný Luděk M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 121322 Yes
Novotný Jan M 1990 CZE 20-39 PIJATLON --- 121323 Yes
Novotný Petr M 1988 CZE 20-39 Cycling Team Brandýs --- 121402 Yes
Nový Jakub M 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121529 No
Olšová Veronika F 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120786 Yes
Ondřejka Jiří M 1999 CZE 18-19 KB Letohrad --- 121430 No
Ottenschläger Oto M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 121884 Yes
Palán Šimon M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121542 No
Palán Šimon M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122274 No
Palla František M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121578 No
Palla Martin M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 122262 No
Pátek Michal M 1986 CZE 20-39 K.O.B Chocen --- 121327 No
Pecháček Dominik M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122276 No
Pešek Pavel M 1990 CZE 20-39 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 121367 Yes
Petečel Alexej M 2004 CZE 14-15 --- --- 121890 Yes
Petráček Milan M 2009 CZE 9 P.J.P.T. junior team --- 121912 Yes
Petráčková Anna F 2008 CZE 10-11 P.J.P.T. junior team --- 121911 Yes
Pirkl Miroslav M 1976 CZE 40-49 CzechTRI K. Team --- 121406 Yes
Pittner Roman M 1974 CZE 40-49 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 120804 Yes
Pleskot Ondřej M 1984 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 119828 Yes
Pochobradský Jan M 1975 CZE 40-49 Fort SMC Ústí nad Orlicí --- 120599 Yes
Pořízek Libor M 1972 CZE 40-49 Vysočina cycling --- 120823 Yes
Pozdenkov Michael M 1994 CZE 20-39 --- --- 121974 No
Prchalová Magdaléne F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121514 No
Procházka Jakub M 1996 CZE 20-39 Biatlon Letohrad --- 121295 Yes
Procházková Nikola F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 122193 No
Ptáčková Anna F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120832 Yes
Ráb Pavel M 1952 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 120463 Yes
Rajmanová Klára F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122289 No
Rautenkranc Miroslav M 1964 CZE 50-59 SK Donocykl --- 121468 Yes
Roháček Jan M 1982 CZE 20-39 XCS.CZ --- 122256 No
Roleček Milan M 1976 CZE 40-49 Pěčín --- 121448 Yes
Rosová Veronika F 1996 CZE 20-39 --- --- 121139 Yes
Rous Martin M 2009 CZE 9 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120619 Yes
Řehák Jaroslav M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122290 No
Samek Pavel M 1958 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121338 Yes
Semirád Jan M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121475 No
Scheuer Jan M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 119604 Yes
Schoval František M 1988 CZE 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 120475 Yes
Schwalbe Ulrike F 1978 DEU 40-49 ATS Kulmbach --- 120076 Yes
Skořepa Adam M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 122100 No
Skuhrová Tereza F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 121268 Yes
Slezák Adam M 2006 CZE 12-13 Plavecký klub Pardubice --- 121959 No
Slezáková Veronika F 2008 CZE 10-11 --- --- 122092 No
Slouka Jiří M 1983 CZE 20-39 --- --- 122098 Yes
Stará Emma F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121532 No
Stratilová Eliška F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 122277 No
Strnad Adam M 2000 CZE 18-19 3D Fitness RT --- 121340 Yes
Strnad Jan M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121521 No
Strnad Vít M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122270 No
Stříhavka Jindřich M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 120595 Yes
Suchodol Josef M 1967 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 119588 Yes
Suchodol Lukáš M 2008 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120616 Yes
Suchodol Kryštof M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121519 No
Suchodol Štěpán M 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121552 No
Suchodol Ondřej M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121556 No
SUCHODOLOVÁ Tereza F 2005 CZE 12-13 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 120614 Yes
Suchomel František M 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121548 No
Svoboda Ondřej M 2003 CZE 14-15 --- --- 121478 Yes
Svobodová Tereza F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 120834 Yes
SVOBODOVÁ Klára F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121531 No
Šafránek Jáchym M 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 120506 Yes
Šafránková Anna F 2010 CZE 8 Elite Sport Boskovice --- 120505 Yes
Šebek Jindřich M 1956 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121262 Yes
Šebek Michal M 1984 CZE 20-39 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121334 Yes
Šedová Tereza F 2003 CZE 14-15 Cyklo Bendl Vysoké Mýto --- 121181 Yes
Šilarová Michaela F 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121452 No
šimek Jakub M 2001 CZE 16-17 --- --- 121975 No
Šindelář Ondřej M 1988 CZE 20-39 Elite Sport Boskovice --- 119927 Yes
Škrobánek Jaroslav M 2004 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121560 No
Škrobánková Viola F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121582 No
Špaček Martin M 1985 CZE 20-39 Fitness Kopidlno --- 122234 Yes
Špinlerová Vanesa F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122279 No
Šrolerová Jana F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121559 No
Šteh Jakub M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122292 No
Štruncová Ella F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122272 No
Štumpf Eduard M 1980 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 121415 Yes
Šuba Dalibor M 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121447 No
Tlamka Filip M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 121474 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 120442 Yes
Urbanová Anna F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121536 No
Urdová Daniela F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121547 No
Vácha Jan M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122291 No
Vachová Adéla F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 122101 No
Valenta Martin M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122271 No
Valíček Robert M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121429 No
Vaníčková Štěpánka F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121516 No
Vaníčková Barbora F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122268 No
Vávra Tomáš M 1983 CZE 20-39 Individuální --- 122103 Yes
Vencl Jiří M 1974 CZE 40-49 VENCL SERVIS --- 121562 Yes
Venzara David M 1976 CZE 40-49 OMT --- 121331 Yes
Vesecká Renáta F 1973 CZE 40-49 Pankration gym --- 119862 No
Vesecká Nicol F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 119863 No
Vesecká Sarah F 2010 CZE 8 Pankration gym --- 119865 No
Veselý Jakub M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121517 No
Veselý Jan M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121518 No
Veselý Jaroslav M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121580 No
Viktora Milan M 1990 CZE 20-39 veslařský klub Hodonín --- 120801 No
Vondráček Jakub M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121581 No
Všetička Jan M 2007 CZE 10-11 TriClub Dobruška --- 122090 No
Vymetálek Petr M 1985 CZE 20-39 3DFRT --- 119614 Yes
Vymetálek Tomáš M 1982 CZE 20-39 --- --- 119937 Yes
Zdražilová Zoe F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 121469 Yes
Zvercová Marie F 2008 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 121458 Yes
Zvercová Adéla F 2009 CZE 9 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 122259 Yes
Žarlok Zdeněk M 1958 CZE 60+ SK Jiří Team Ostrava --- 122109 No
Živný Marek M 1991 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 122233 Yes

261 registered racers
>