Velká cena E.ON

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adam Roman M 1980 CZE 20-39 Bechyně --- 117127 No
Altman Petr M 1979 CZE 20-39 TriSK ČB --- 116786 No
Avisar Adi M 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116557 No
Bacon Corey M 1973 AUS 40-49 --- --- 116825 No
Bartovský Tomáš M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116758 No
Beary Nadav M 2001 ISR 16-17 Asa Ruppin --- 116558 No
Bludský Matěj M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 108993 Yes
Brož Martin M 2006 CZE 12-13 LAP --- 116549 Yes
Budínová Jana F 1975 CZE 40-49 --- --- 111458 Yes
Černý Josef M 1983 CZE 20-39 --- --- 115875 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 108908 No
Fairaislová Iveta F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 116998 Yes
Gregora Jan M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 116386 No
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 116795 Yes
Gröschl Václav M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 116796 Yes
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116339 No
Hašlar Přemysl M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 116340 No
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116341 No
Horák Vilém M 2001 CZE 16-17 Diana Sport --- 115986 Yes
Horák Vojtěch M 2003 CZE 14-15 Diana Sport --- 115989 Yes
Horák Václav M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 116691 Yes
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 115730 No
Hrouda Lukáš M 2005 CZE 12-13 --- --- 116609 No
Chmielowski Tymek M 2010 POL 8 Edinburgh RC --- 104636 No
Chmielowski Adam M 1975 POL 40-49 --- --- 114917 No
Churavá Veronika F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 116366 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 116887 Yes
Chytilová Adéla F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 116888 Yes
Jahoda Vojtěch M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 116438 Yes
Kafka Šimon M 2004 CZE 14-15 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 116661 No
Kalus Jiří M 1993 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116393 No
Kesler Etay M 2001 ISR 16-17 ASA Rupin --- 116705 No
Kincová Petra M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team Tábor --- 116981 No
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 115573 No
Knobloch Florian M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116342 No
Kočíb Pavel M 1975 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 116761 No
Kratochvíl Ladislav M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 115221 Yes
Kratochvílová Lucie F 1995 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 115067 Yes
Kubičík Tomáš M 1993 CZE 20-39 Novatop Lapierre --- 117003 No
Kumšta Pavel M 1991 CZE 20-39 Sportability z.s. --- 104866 No
Kýbus Tadeáš M 2003 CZE 14-15 --- --- 108269 No
Kynický Lukáš M 1997 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116858 No
Linduška František M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 115560 No
Macek Tomáš M 1971 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 116979 No
Málková Zelechovska Jana F 1977 CZE 40-49 --- --- 116356 No
Marciánová Hana F 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 116991 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 115569 No
Marek Jakub M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 116196 No
Marková Ladislava F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 115571 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 111574 Yes
Michálek Šimon M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 116651 No
Olšar Ondřej M 1997 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 116840 Yes
Ottenschläger Oto M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 116759 No
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 110734 No
Penner Tadeáš M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 115552 Yes
Petr Martin M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 115719 No
Petráček Milan M 2009 CZE 9 P.J.P.T. junior team --- 117009 Yes
Petráčková Anna F 2008 CZE 10-11 P.J.P.T. junior team --- 117001 Yes
Pilc Daniel M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 105443 No
Pilc Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 108784 No
Plic Lukáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116901 Yes
Plic Ondřej M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116902 Yes
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 116725 Yes
Poláček Kamil M 1981 CZE 20-39 Folksofie --- 104786 No
Procházka Matěj M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 117103 No
Reindl Michal M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 116770 No
Rež Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116813 No
Rozsíval Erik M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117096 No
Řimnáč Jakub M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 116243 No
Salvet Martin M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116808 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 104808 No
Süsserová Lucie F 1976 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 116774 No
Šmíd Jakub M 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 116992 No
Šmídová Adéla F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 116988 No
Šorm Daniel M 1985 CZE 20-39 --- --- 117119 No
Šťastná Lucie F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 116631 Yes
Štěpán Vladimír M 1971 CZE 40-49 OCA --- 115517 Yes
Štěpánová Lenka F 1993 CZE 20-39 --- --- 116527 No
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 115925 No
Štolba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 115926 No
Štolba Marek M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 115927 Yes
Teplá Magdaléna F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 112359 No
Tučková Tereza F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 115313 No
Vilnai Tal M 2002 ISR 16-17 --- --- 116714 No
Vokurková Adéla F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116343 No
Vokurková Zuzana F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 116344 No
Vomastek Petr M 1981 CZE 20-39 TVANADEJE.CZ --- 115123 Yes
Zadražil Filip M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 116701 No
Zeman Zbyněk M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 109103 No

89 registered racers
>