CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
222 222 ??? ??? CZE --- --- 121350 No
211 211 ??? ??? CZE --- --- 121351 No
217 217 ??? ??? CZE --- --- 121352 No
221 221 ??? ??? CZE --- --- 121353 No
210 210 ??? ??? CZE --- --- 121354 No
212 212 ??? ??? CZE --- --- 121355 No
110 110 ??? ??? CZE --- --- 121356 No
219 219 ??? ??? CZE --- --- 121357 No
208 208 ??? ??? CZE --- --- 121358 No
220 220 ??? ??? CZE --- --- 121359 No
218 218 ??? ??? CZE --- --- 121363 No
214 214 ??? ??? CZE --- --- 121365 No
104 104 ??? ??? CZE --- --- 121366 No
Adamec Milan M 1964 CZE 50-59 Nový Bor --- 116529 No
Arazimová Markéta 72 F 1976 CZE 40-49 Individuální --- 121347 No
Auf Jakub 020 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 117006 No
Auf Jan 019 M 2009 CZE 9 TJ Spartak Třebíč --- 117007 No
Balcarová Julie 060 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120819 Yes
Bartoš Petr 209 M 1978 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 120983 Yes
Barvínková Adéla 097 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 120764 Yes
Bauer Ondřej 86 M 1984 CZE 20-39 WITTE bike team --- 121343 No
Bednarský Václav 55 M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 120529 No
Beneš Jan 128 M 1992 CZE 20-39 --- --- 121344 No
Bezyk Serhiy 70 M 1980 CZE 20-39 --- --- 121187 No
Biheller David M 1982 CZE 20-39 --- --- 117424 Yes
Boháčová Tereza 055 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 120682 Yes
Bönisch Antonín 039 M 2009 CZE 9 Triatlet Karlovy Vary --- 121234 No
Bönischová Adéla 040 F 2007 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 121235 No
Bošek Jan M 1991 CZE 20-39 1na1 --- 120000 No
Brantlová Jana F 1995 CZE 20-39 Individuální T.A. PLZEŇ 120714 No
Brožek František 78 M 1973 CZE 40-49 Witte bike team --- 120870 No
Brožek Vítek 77 M 1999 CZE 18-19 Witte bike team --- 120871 No
Březina Vojtěch 045 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 120550 Yes
Března Matěj 018 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 120025 No
Březnová Radka 101 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 120026 No
Burian Matěj 47 M 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 120232 Yes
Caha Jan 070 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 121090 No
Caha Jakub 069 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 121141 No
Cicvárek Fléglová Marie F 1988 CZE 20-39 --- --- 121002 Yes
Cihlář Jakub 0114 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 120604 Yes
CIMBÁK Ľuboslav 82 M 1982 SVK 20-39 --- --- 120287 Yes
Cogan Rudolf 38 M 1971 CZE 40-49 TJ Nová Paka --- 120502 Yes
Cogan Mikuláš Rudolf 032 M 2005 CZE 12-13 --- --- 120503 Yes
Cogan Jan 030 M 2003 CZE 14-15 TJ Nová Paka --- 120508 Yes
Cogan John 37 M 2002 CZE 16-17 TJ Nová Paka --- 120511 Yes
Cogan Rudolf 36 M 2002 CZE 16-17 TJ Nová Paka --- 120512 Yes
Coufal Lukáš 41 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 119914 No
Coufalová Tereza 015 F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 119916 No
Čermák Jan 99 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116259 Yes
Černý Jakub 01 M 2009 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 120361 No
Čížek Jan M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 116726 Yes
Derron Marc 7 M 1961 SUI 50-59 --- --- 120226 No
Dodok Oliver 19 M 2000 SVK 18-19 Prestigio Realiz Team --- 121165 No
Drahošová Eliška F 2000 CZE 18-19 KV Arena TEAM --- 115838 No
Duchková Tereza 0109 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 119725 No
Dušek Karel 84 M 1996 CZE 20-39 X-team BaNo --- 120967 No
Dvorská Kristýna 068 F 2009 CZE 9 Triatlet Karlovy Vary --- 120422 No
Dvořák Jan 0115 M 2004 CZE 14-15 X-team BaNo --- 121311 No
Dvořáková Kristýna 089 F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120329 No
Dvořáková Kateřina 09 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 120810 No
Fanturová Lenka 110 F 1978 CZE 40-49 VSK FTVS Praha --- 121144 No
Fencl Jiří M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119726 No
Fencl Marek M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 119727 No
Filippov David 53 M 1989 CZE 20-39 Tým Dvořák --- 116641 Yes
Flak David 125 M 1979 CZE 20-39 CSG TRI TEAM --- 121021 Yes
Franěk Tomáš 058 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 120683 Yes
Fraňková Natálie 057 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 120684 Yes
Fraňo Michal 123 M 1981 CZE 20-39 RACE SPACE --- 121001 Yes
Ginzel Petr 103 M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 115229 No
Gregora Jan 6 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 120256 Yes
Gregorová Lucie F 1987 CZE 20-39 --- --- 121005 Yes
Gröschl Václav 07 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119728 Yes
Gröschl Vojtěch 08 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119729 Yes
Grulich Ondřej 102 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 119692 Yes
Günther Jan 66 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 120765 Yes
Hadravová Kateřina 092 F 2005 CZE 12-13 --- --- 121308 No
Hájek Tomáš 106 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119682 Yes
Hála Luboš 221 M 1964 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 120453 Yes
Hamata Lukáš 041 M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 120155 No
Hanek Adam 029 M 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 121011 No
Havlík Milan 12 M 1978 CZE 40-49 --- 119646 Yes
Heran Robert M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 119962 Yes
Hladík Oldřich 74 M 2002 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 119789 Yes
Hnyk Michal 214 M 1960 CZE 50-59 --- --- 120862 No
Hodinová Agáta 062 F 2005 CZE 12-13 PROFI SPORT Cheb --- 121210 No
Hodinová Vanda 063 F 2007 CZE 10-11 PROFI SPORT Cheb --- 121211 No
Holešovská Monika 44 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 120624 Yes
Holomoucký Adam 92 M 1999 CZE 18-19 Individuální --- 120887 Yes
Hotař Pavel 73 M 1990 CZE 20-39 JPK AXIS --- 120793 Yes
Hradil Pavel 31 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 120359 No
Hrdlička Hynek 075 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 120212 Yes
Hrdlička Jakub 8 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 120213 Yes
Hylák Jakub 15 M 1991 CZE 20-39 Individuální --- 120276 Yes
Hylák Adam 16 M 1988 CZE 20-39 Individuální --- 120277 Yes
Hyláková Dana 14 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 120275 Yes
Charvát Matyáš 04 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 120299 Yes
Chmátal David 0100 M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 120169 Yes
Chmátalová Adéla 0101 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 120167 Yes
Churavá Veronika 038 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120468 Yes
Chytilová Kateřina 022 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 121081 No
Ihn Ondřej 27 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 115969 No
Ihnačinec Jakub 107 M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116260 Yes
Janak Karel 35 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 120784 No
Janoušek Martin 031 M 2003 CZE 14-15 TJ Nová Paka --- 121031 Yes
Janovská Kateřina 2 F 1981 CZE 20-39 NeVrSport Team --- 121250 No
Jedličková Barbora 082 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120518 Yes
Jiřík Adam 091 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116261 Yes
Jungmannová Kateřina 066 F 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 120356 Yes
Juránek Lukáš 93 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 120952 No
Jurica Josef 121 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 120551 Yes
Kábrt Aleš 095 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 120766 Yes
Kábrt Lukáš 64 M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 120767 Yes
Kahuda Jiří 67 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 120718 Yes
Káňová Kateřina 083 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 120768 Yes
Karhan Michal 69 M 1981 CZE 20-39 Elab --- 115951 Yes
Kindl Robert 217 M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 119675 No
Kirsch Radomír 65 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 120769 Yes
Kirschová Nicol 087 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 120770 Yes
Klingorová Irena 29 F 1990 CZE 20-39 Individuální --- 120603 No
Knejzlík Tomáš 090 M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 115574 Yes
Knobloch Florian 088 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 120742 Yes
Kokeš Richard 122 M 1987 CZE 20-39 Favorit --- 121046 No
Kolářová Hana 129 F 1988 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 120813 No
Konrad Filip 21 M 1986 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116453 Yes
Kopřiva Jiří 57 M 1988 CZE 20-39 --- --- 115091 Yes
Koráb Ondřej M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 120312 No
Korecký Štěpán M 1996 CZE 20-39 Elab --- 120197 No
Korellus Lukáš 067 M 2009 CZE 9 --- --- 121032 No
Korous Martin 49 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 120814 No
Korous David 080 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 120961 No
Korousová Nikola 081 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 120962 No
Kostlán Robert 086 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 120815 No
Kotiš Martin 072 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 119957 No
Kotišová Karolína 073 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 119956 No
Koutná Barbora 049 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 120685 Yes
Koutný Roman 056 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 120686 Yes
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119735 No
Kozojed Ondřej 026 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 121015 No
Kozojed Martin 025 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 121016 No
Krůtová Eliška 052 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 120687 Yes
Kříž Tomáš 112 M 2000 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 120538 No
Kubíček Jan 94 M 1980 CZE 20-39 Individuální --- 121252 No
Kubrová Ida 119 F 1982 CZE 20-39 Plzeň --- 121033 No
Kučera Robert 104 M 1971 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 119874 No
Kučera Jan M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 120400 No
Kučerová Eliška 0107 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 119876 No
Kühne Anja 62 F 1974 GER 40-49 Polizei Berlin --- 121039 No
Kuchařová Karolína 028 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 120273 Yes
Kvasničková Radka 205 F 1976 CZE 40-49 --- --- 121348 No
Lachout Lukáš M 1981 CZE 20-39 Here To Win team --- 117792 No
Lavičková Stella 033 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 121306 No
Lesová Eva F 1998 CZE 20-39 1na1 --- 120002 No
Leszkow David 91 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 120891 Yes
Löffler Vladimír M 1971 CZE 40-49 --- --- 120548 Yes
Lukeš Šimon 094 M 2010 CZE 8 Triatlon Plzeň --- 121307 No
Lukeš Matěj 108 M 2002 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby T.A. PLZEŇ 121341 No
Mach František 120 M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 121342 No
Macháček Marek 219 M 1976 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 117148 Yes
Macháček Michal 76 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 120816 No
Macháček Tomáš 75 M 2000 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 120930 No
Maixnerová Eliška 044 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120547 Yes
Maleček Václav M 1983 CZE 20-39 Koa Squad --- 121223 Yes
Marciánová Hana 098 F 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 119816 Yes
Marek Jakub 4 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 121037 Yes
Marek Daniel 5 M 1971 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 121038 Yes
Marek Matěj 3 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 121075 Yes
Marešová Magdaléna 074 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 121085 Yes
Marinkova Viktorie 064 F 2005 CZE 12-13 PROFI SPORT Cheb --- 121212 Yes
Masopust Ivan 207 M 1958 CZE 60+ Akademik Cheb --- 121349 No
Mašek Jan 56 M 1982 CZE 20-39 --- --- 120509 Yes
Matějka Jiří 54 M 1975 CZE 40-49 SK Profisport --- 120427 Yes
Matějovič Filip 61 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 119974 No
Matějovič Martin 60 M 1969 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 120883 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 121242 No
Mielke Dawid 1 M 2002 POL 16-17 YMCA Krakow --- 120382 No
Michálek Šimon 096 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 119711 No
Michálek Martin 208 M 1975 CZE 40-49 TRI KLUB Příbram --- 120424 Yes
Michálek Antonín 065 M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 120425 Yes
Mikeš Jan 18 M 1996 CZE 20-39 Individuální --- 115862 No
Miklišová Lucie 32 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 120877 No
Míková Barbora 050 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 120104 Yes
Minář Patrik 116 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 120858 No
Mitisková Michaela 017 F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116722 No
Mitisková Lucie 016 F 2007 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 116723 No
Mojžíš Jan 24 M 1986 CZE 20-39 --- --- 121006 Yes
Navrátil Václav M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 120236 Yes
Nejdlová Valérie 100 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 116263 Yes
Němec Matyáš 0110 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 119737 Yes
Němečková Eliška 053 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 120688 Yes
Nikodém Michal M 1976 CZE 40-49 --- --- 117827 No
Nollová Šárka 220 F 1974 CZE 40-49 Jdu běhat --- 120156 Yes
Nosek Pavel 218 M 1975 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 120378 Yes
Nosek Martin 023 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 120880 Yes
Novák Josef 0112 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116264 Yes
Novák Boleslav 71 M 1970 CZE 40-49 --- --- 120318 Yes
Novotný Jindřich M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 119738 No
Ondráčková Barbora 0116 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 120771 Yes
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119739 No
Pagáč Ondřej 34 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 120807 No
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 110735 No
Papež Michal 96 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 120772 Yes
Parez Jan 059 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 120732 Yes
Parezová Anna 051 F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 120733 Yes
Pásler Kryštof 084 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 120773 Yes
Pech Roman 203 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 121361 No
Pejchar Ladislav 113 M 1967 CZE 50-59 STL Plzeň --- 117174 Yes
Pejcharová Klára 0108 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 120985 Yes
Pejsar Martin 52 M 1981 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 120889 No
Pekárek Milan M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team --- 121175 No
Petratur Radim 210 M 1977 CZE 40-49 --- --- 117875 Yes
Pilc Daniel 89 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 121238 No
Pilc Adam 0111 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 121310 No
Plic Lukáš 037 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120285 Yes
Plic Ondřej 036 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120286 Yes
Ploc Jaroslav 111 M 1984 CZE 20-39 SK Kola Víšek --- 121063 No
Pluhař David 034 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 117441 Yes
Pokorná Pavlína 87 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 120166 Yes
Pražák Tobiáš 63 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 120774 Yes
Procházková Nikola 43 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 120393 Yes
Procházková Michaela 109 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 120758 Yes
Prokop Jan 212 M 1970 CZE 40-49 --- --- 121008 Yes
Prokop Evžen 202 M 1968 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- 121061 Yes
Ptáčková Anna 043 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120549 Yes
Půstová Šárka 45 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 120346 Yes
Regula Jakub 23 M 1988 CZE 20-39 --- --- 120956 Yes
Rozsíval Erik 0103 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117098 No
Rybařík Marek 33 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 121162 No
Salvet Martin 011 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116268 Yes
Semerád Martin 40 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 120958 No
Skořepa Adam 085 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 120775 Yes
Skořepa Matěj 079 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 120928 No
Skuhrová Tereza 88 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 121041 Yes
Slabý Jan 127 M 1987 CZE 20-39 --- --- 120075 Yes
Smažinka Dalibor M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 120488 No
Smažinková Klára F 1977 CZE 40-49 Individuální --- 120492 No
Souček Jakub 042 M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120737 Yes
Srogoňová Alena 061 F 2003 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 120435 No
Stibor Petr 215 M 1973 CZE 40-49 Pupkani KV --- 121364 No
Strejc Michal 68 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 121054 Yes
Strnadová Kateřina 115 F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 120300 Yes
Stříhavka Jindřich 59 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119740 Yes
Stuchl Jindřich 206 M 1974 CZE 40-49 --- --- 121362 No
Stuchlík Jiří 98 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 120817 No
Stuchlík Jiří 97 M 1975 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 120980 No
Stuchlíková Natálie 0105 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 120818 No
Stupková Barbora 114 F 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 120525 No
Suková Zdeňka 39 F 1986 CZE 20-39 TJ Nová Paka --- 120510 Yes
Svoboda Václav M 1993 CZE 20-39 1na1 --- 120001 No
Svobodová Agáta 0102 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 117507 Yes
Svobodová Dominika 10 F 1998 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 120188 Yes
Svobodová Tereza 26 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 120553 Yes
Svobodová Eliška 42 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 120844 No
Šafránek Jáchym 06 M 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 120054 Yes
Šafránková Anna 05 F 2010 CZE 8 Elite Sport Boskovice --- 120055 Yes
ŠANGALA Adam 48 M 1971 CZE 40-49 FcB Team Triathlon --- 120798 Yes
Ševčík Alfred 204 M 1969 CZE 40-49 BG Chrástky --- 120825 Yes
Šilhan Jiří 201 M 1976 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 120582 No
Šimeček Michal 95 M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 120720 Yes
Šiml Jan M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 120781 No
Šimůnková Simona 58 F 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 120697 Yes
Šindelářová Michaela 17 F 2002 CZE 16-17 Individuální --- 115861 Yes
Šlauf Dalibor M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 117819 No
Šmehlík Timm 054 M 2010 CZE 8 --- --- 121278 No
Šmíd Jakub 014 M 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 121220 No
Šmídová Adéla 012 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 121219 No
Šoula Václav 010 M 2009 CZE 9 E.ON Triathlon Tábor --- 120971 No
Šťastná Lucie 0106 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 119996 Yes
Štěpka Tadeáš 093 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 121160 No
Štěrba Jiří 11 M 1992 CZE 20-39 --- --- 120913 Yes
Štolba Jakub 078 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 120402 No
Štolba Tomáš 077 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 120403 No
Štolba Marek 076 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 120404 No
Šůcha Jan M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 115171 No
Šulc Miroslav M 1973 CZE 40-49 Handbike ČR --- 115093 No
Švecová Lenka 9 F 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 119676 Yes
Švecová Andrea 024 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120477 No
Taflík Miroslav 222 M 1977 CZE 40-49 --- --- 119843 Yes
Teplá Tereza 03 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 115802 Yes
Teplá Simona 02 F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115803 Yes
Thoma Jiří 83 M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 120696 Yes
Tlamka Filip 20 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 120587 Yes
Trinerová Nella 027 F 2007 CZE 10-11 --- --- 120988 No
Trutna Jan 50 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119746 No
Tučková Tereza 035 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 115315 Yes
Tůma Zdeněk 25 M 1966 CZE 50-59 VANAMAN --- 121266 No
Tuž Jiří 0104 M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 120827 No
Václavík Filip 30 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 120840 No
Valdová Marie F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 119749 No
Vargová Pavlína 105 F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 120165 No
Vejrychova Nikola 071 F 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 120878 No
Velísková Veronika 79 F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 119667 No
Vesecká Nicol 0113 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 120954 Yes
Vizinger Karel 118 M 1979 CZE 20-39 --- --- 119949 Yes
Vodrážka Borek 81 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116269 Yes
Vokurková Adéla 046 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 120743 Yes
Vokurková Zuzana 047 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 120744 Yes
Vrobel Lukáš 211 M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 120778 Yes
Vrobel Richard 048 M 2010 CZE 8 Kerberos --- 121208 No
Vyplašil Michal 46 M 1984 CZE 20-39 individual --- 120542 Yes
Walter Jan 90 M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120374 Yes
Weber Adam 099 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 121226 No
Wohl Pavel 28 M 1997 CZE 20-39 Elab --- 120297 No
Zadražil Filip 126 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 120650 Yes
Zdražilová Zoe 80 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 120647 Yes
Zelená Eliška F 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 120689 No
Zikmund Tomáš 22 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 120690 Yes
Zítko Vojtěch 51 M 1982 CZE 20-39 Individuální --- 121345 No
Zítko Vojtěch 51 M 1982 CZE 20-39 Individuální --- 121390 No
Zítková Kateřina 117 F 1988 CZE 20-39 ZPcyklo Proofy Corratec team --- 121007 Yes
Žirovnický Jan 021 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 121230 No
Živnůstka Martin M 1982 CZE 20-39 Witte Bike Team --- 121080 No
Žlábek Pavel 124 M 1979 CZE 20-39 Individuální --- 120344 No

312 registered racers
>