Epic 3 Challenge - Albrechtický Triatlon - Mistrovství Moravskoslezského kraje

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adamíček Vítězslav 35 M 1975 CZE 40+ HO Vítkovice --- 122035 No
Berka Martin 1 M 1987 CZE 20-39 Lawi Sport Team z.s. --- 122001 No
Bičanová Margaréta 12 F 2001 CZE 16-17 --- --- 122012 No
Bilous Martin 55 M 1973 CZE 40+ --- --- 122055 No
Czilling Petr 30 M 1990 CZE 20-39 JulboWay --- 122030 No
Everts Benny 50 M 1968 CZE 40+ --- --- 122050 No
Fiala David 43 M 1970 CZE 40+ Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 122043 No
Franek Peter 47 M 1993 CZE 20-39 --- --- 122047 No
Gadaj Grzegorz 36 M 1986 CZE 20-39 --- --- 122036 No
Glac Stanislav 80 M 1962 CZE 40+ --- --- 122080 No
Heczko Adam 10 M 1984 CZE 20-39 TKKF Triathlon DG --- 122010 No
Hlaušek Roman 40 M 1974 CZE 40+ --- --- 122040 No
Holona Martin 27 M 1977 CZE 40+ --- --- 122027 No
Holoubek Bohumil 51 M 1979 CZE 20-39 --- --- 122051 No
Hořínek Martin 48 M 1981 CZE 20-39 --- --- 122048 No
Hosnedl Marek 34 M 1991 CZE 20-39 Individuální --- 122034 No
Chvatík Zdeněk 52 M 1986 CZE 20-39 --- --- 122052 No
Jalůvka Petr 19 M 1984 CZE 20-39 SK Jiří Team Ostrava --- 122019 No
Janda Radim 32 M 1973 CZE 40+ cremona stradivari tr --- 122032 No
Jarolím Jakub 24 M 1994 CZE 20-39 --- --- 122024 No
Jonáš Michal 71 M 1995 CZE 20-39 --- --- 122071 No
Kahánek Stanislav 22 M 1981 CZE 20-39 Visual Unity --- 122022 No
Kahánek Dalibor 59 M 1969 CZE 40+ --- --- 122059 No
Klinik Paweł 31 M 1982 CZE 20-39 --- --- 122031 No
Kloda Petr 7 M 1992 CZE 20-39 --- --- 122007 No
Knapík Štěpán 38 M 1992 CZE 20-39 --- --- 122038 No
Kopczyński Filip 81 M 1985 POL 20-39 --- --- 122081 No
Kopřiva Petr 4 M 1981 CZE 20-39 BKP --- 122004 No
Kořenek Martin 70 M 1984 CZE 20-39 --- --- 122070 No
Kotásek Robert 20 M 1979 CZE 20-39 BKP --- 122020 No
Král David 14 M 1987 CZE 20-39 --- --- 122014 No
Krpec Lukáš 2 M 1979 CZE 20-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 122002 No
Krutílková Petra 60 F 2000 CZE 18-19 --- --- 122060 No
Křefká Dagmar 67 F 1976 CZE 40+ Na pohodu! Bike team Píšť --- 122067 No
Křefký Manfred 37 M 1964 CZE 40+ Na pohodu! Bike team Píšť --- 122037 No
Kuča Martin 53 M 1992 CZE 20-39 --- --- 122053 No
Kučera Michal 64 M 1989 CZE 20-39 --- --- 122064 No
Kurtyka Agnieszka 85 F 1980 CZE 20-39 --- --- 122085 No
Kuśka Adam 23 M 1992 POL 20-39 WLKS KMICIC Czestochowa --- 122023 No
Kwiatkowski Jacek 65 M 1983 POL 20-39 --- --- 122065 No
Lajtner Miroslav Kristián 74 M 1985 CZE 20-39 --- --- 122074 No
Ligocki Adam 68 M 1993 CZE 20-39 --- --- 122068 No
Maciejczyk Tomáš 72 M 1990 CZE 20-39 --- --- 122072 No
Maleňák Filip 5 M 1990 CZE 20-39 Alfa Tri Team --- 122005 No
Malošík Jan 39 M 1985 CZE 20-39 SK Fuga --- 122039 No
Marszalek Piotr 18 M 1977 POL 40+ --- --- 122018 No
Mikeš Jan 63 M 1996 CZE 20-39 Individuální --- 122063 No
Minář Patrik 3 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 122003 No
Mitták Marcel 57 M 1971 CZE 40+ --- --- 122057 No
Musilová Pavla 75 F 1976 CZE 40+ --- --- 122075 No
Neprašová Iveta 62 F 1992 CZE 20-39 --- --- 122062 No
Pacana Krzysztof 69 M 1988 POL 20-39 --- --- 122069 No
Palider Jan 16 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 122016 No
Pavelka Libor 11 M 1977 CZE 40+ --- --- 122011 No
Pavlík Miroslav 29 M 1964 CZE 40+ MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 122029 No
Pietrzyk Rostislav 49 M 1977 POL 40+ --- --- 122049 No
Píchová Karolína 56 F 1990 CZE 20-39 --- --- 122056 No
Románková Věra 41 F 1991 CZE 20-39 --- --- 122041 No
Rosová Veronika 28 F 1996 CZE 20-39 --- --- 122028 No
Schwarz Jan 54 M 1987 CZE 20-39 --- --- 122054 No
Schwarz Daniel 61 M 1977 CZE 40+ Individuální --- 122061 No
Sima Jiri 46 M 1983 CZE 20-39 --- --- 122046 No
Sumpich Jakub 21 M 1978 CZE 40+ --- --- 122021 No
Suruvka Kamil 73 M 1980 CZE 20-39 Individuální --- 122073 No
Šíbal Jan 25 M 1976 CZE 40+ ROCKTECHNIK TRIATLON --- 122025 No
Šindelářová Michaela 79 F 1998 CZE 20-39 --- --- 122079 No
Škurek Viktor 13 M 1971 CZE 40+ Brantice --- 122013 No
Šlachta Petr 44 M 1980 CZE 20-39 PK Bohumín --- 122044 No
Šnajdr Jiří 33 M 1986 CZE 20-39 BKP --- 122033 No
Štefek Lukáš 8 M 1989 CZE 20-39 --- --- 122008 No
Štorková Barbora 78 F 1987 CZE 20-39 --- --- 122078 No
Tokar4ikov8 Michaela 66 F 1987 CZE 20-39 --- --- 122066 No
Topiarz Lukáš 15 M 1980 CZE 20-39 --- --- 122015 No
Urbančík Martin 45 M 1974 CZE 40+ --- --- 122045 No
Valošek Adam 26 M 1979 CZE 20-39 --- --- 122026 No
Vaneček Peter 42 M 1975 CZE 40+ --- --- 122042 No
Vaneček Alexander 58 M 2000 CZE 18-19 --- --- 122058 No
Vávra Petr 76 M 1977 CZE 40+ --- --- 122076 No
Vlček Tomáš 84 M 1972 CZE 40+ --- --- 122084 No
Vorlíček Jiří 83 M 1972 CZE 40+ --- --- 122083 No
Witzlack-Makarevich Kai 6 M 1974 POL 40+ --- --- 122006 No
Wojkovska Magdalena Maria 82 F 1980 POL 20-39 --- --- 122082 No
Zahorán Tomáš 77 M 1980 CZE 20-39 --- --- 122077 No
Zajíček Petr 9 M 1974 CZE 40+ ROCKTECHNIK TRIATLON --- 122009 No
Zigl Michal 17 M 1982 CZE 20-39 Individuální --- 122017 No

85 registered racers
>