CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Var. s. Paid
Arazimová Markéta F 1976 CZE 40-49 --- --- 98522 No
Bauer Ondřej M 1984 CZE 20-39 WITTE Bike Team --- 95620 No
Behúň Tomáš M 1996 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 97871 No
Beneš Matěj M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 93821 No
Bořil Jan M 1989 CZE 20-39 AC Rozdělov --- 95167 No
Bošek Jan M 1991 CZE 20-39 Jeden na jednoho --- 97356 No
Bowles David M 1971 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 95829 No
Brožek František M 1973 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95621 No
Brožek Vít M 1999 CZE 18-19 WITTE Bike Team --- 95624 No
Coufal Lukáš M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 95062 No
Coufal Jakub M 1986 CZE Relay WITTE Bike Team A WITTE Bike Team A --- 95869 No
Coufal Jakub M 1986 CZE Relay WITTE Bike Team WITTE Bike Team - Brozek Family --- 95870 No
Čermák Jan M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98611 No
Čížek Jan M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 98586 No
Drahošová Eliška F 2000 CZE 16-17 Eliška Drahošová --- 93438 No
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TRI SKI Horní Počernice --- 94364 No
Fairaislová Iveta F 1998 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95830 No
Fencl Jiří M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95831 No
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 97938 No
Gregora Jan M 2000 CZE 16-17 Individuální --- 98598 No
Gregorová Eliška F 1998 CZE 18-19 Triatlon Jablonec, z. s. --- 98508 No
Grulich Ondřej M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 97825 No
Hájek Tomáš M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 94353 No
Heran Robert M 1978 CZE 20-39 Individuální --- 95550 No
Holman Jan M 1984 CZE 20-39 --- --- 98672 No
Hovorková Barbora F 1992 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 94464 No
Hrdličková Anna F 2001 CZE 16-17 PK JH --- 96797 No
Hrušková Anežka F 1999 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 97366 No
Hrušková Alžběta F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 97367 No
Hylák Jakub M 1991 CZE 20-39 VyVet Vyškov --- 95468 No
Hylák Adam M 1988 CZE 20-39 VyVet Vyškov --- 95469 No
Hyláková Dana F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 95467 No
Ihnačinec Jakub M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 98612 No
Janak Karel M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 98886 No
Janovská Kateřina F 1981 CZE 20-39 NeVrSport Team --- 97486 No
JIRKOVSKÝ Libor M 1972 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95618 No
Jirků Petr M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 95832 No
Jurica Josef M 1998 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 98555 No
Kalina Bohumil M 1976 CZE 40-49 SK Kardašova Řečice --- 95160 No
Kalný Jiří M 1975 CZE 40-49 Individuální --- 94735 No
Kesner Radek M 1970 CZE 40-49 --- --- 98452 No
Kmoníčková Pavla F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 98558 No
Kmuníček Miloš M 1961 CZE 50-59 Individuální --- 96748 No
Knyttl Vojtech M 1985 CZE 20-39 GoOut.cz --- 93519 No
Kolomazník Jan M 1999 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 98587 No
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95833 No
Kronika Jan M 1970 CZE Relay Slavie Karlovy Vary Chalupáři --- 98142 No
Kučera Robert M 1971 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95626 No
Kučera Jan M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 98651 No
Kučerová Lucie F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 97365 No
Landiga Michal M 1957 CZE 60+ TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 97369 No
Lesová Eva F 1998 CZE 18-19 Jeden na jednoho --- 97360 No
Leszkow David M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 98446 No
Lipenský Robin M 1987 CZE 20-39 WITTE Bike Team --- 95619 No
Lišková Barbora F 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98613 No
Loeffler Vladimir M 1971 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95615 No
Macháček Marek M 1976 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 98353 No
Maiwaelder Lukáš M 1991 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 98400 No
Martinez Ramirez Francesca F 2000 MEX 16-17 Triatlet Karlovy Vary --- 98575 No
Michalec Robert M 1979 CZE 20-39 --- --- 97914 No
Michálek Filip M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 95114 No
Mika Tomáš M 1987 CZE 20-39 EasyGoRun --- 98897 No
Müller Martin M 1968 CZE 40-49 LK Pernink --- 95574 No
Myšička David M 1998 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 98480 No
Navrátil Václav M 1966 CZE 50-59 --- --- 95149 No
Nejdlová Valérie F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98614 No
Novák František M 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 98474 No
Novák Boleslav M 1970 CZE 40-49 --- --- 98521 No
Obermannová Lucie F 1998 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 98484 No
Odl Jakub M 1989 CZE 20-39 WITTE Bike Team --- 95614 No
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 95834 No
Ottenschläger Oto M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 98615 No
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 94976 No
Paták Pavel M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 94426 No
Pekárek Lukáš M 1997 CZE 20-39 Lawi Sport Team z.s. --- 95543 No
Peroutka Tomáš M 1981 CZE 20-39 --- --- 95613 No
Petratur Radim M 1977 CZE 40-49 --- --- 94291 No
Pičmanová Zuzana F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 96765 No
Pokorná Dagmar F 1977 CZE 40-49 Elab --- 93493 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 98652 No
Procházková Michaela F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 98437 No
Raková Gabriela F 1975 CZE 40-49 Individuální --- 96747 No
Reindl Michal M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 98616 No
Reindlová Michaela F 1998 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 98617 No
Rutar Věra F 1968 CZE Relay --- Duracellky --- 98653 No
Santo Pavel M 1962 CZE 50-59 X-team BaNo --- 98247 No
Schoval František M 1988 CZE 20-39 Elab --- 95801 No
Skuhrová Tereza F 1994 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 95799 No
Sommer Tadeáš M 1993 CZE Relay WITTE Bike Team WITT Bike Team B --- 95864 No
Srch Jiří M 1998 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 98580 No
Střihavka Jindřich M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 95835 No
Stříhavková Petra F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 95836 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 93966 No
Svoboda Václav M 1993 CZE 20-39 1na1 --- 97357 No
Svobodová Tereza F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 98556 No
Svobodová Dominika F 1998 CZE 18-19 --- --- 98565 No
Sykora Jakub M 1972 CZE 40-49 --- --- 95959 No
Sýkorová Jindra F 1977 CZE 40-49 Elab --- 94903 No
Šatava Oleh M 1973 CZE Relay --- Bikeři --- 98144 No
Šilhan Jiří M 1976 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95616 No
Šimíček Marek M 1971 CZE 40-49 1na1 --- 97358 No
Švec Miroslav M 1964 CZE 50-59 X-team BaNo --- 98178 No
Švecová Lenka F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 97487 No
Táborská Lenka F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 98594 No
Thoma Jiri M 1983 CZE 20-39 --- --- 96833 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95837 No
Uhlíková Kateřina F 1976 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95625 No
Uhlíková Mirka F 1972 CZE Relay --- Delfíni --- 98226 No
Urban Filip M 1998 CZE 18-19 SKJ Žatec --- 98578 No
Vargová Pavlína F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 98486 No
Vidim Tomáš M 1971 CZE 40-49 AC Trepky --- 95515 No
Vidim Kryštof M 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 95516 No
Vodrážka Borek M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98618 No
Wohl Pavel M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 98585 No
Zelená Eliška F 1998 CZE 18-19 SOPKo --- 97512 No
Zeman Zbyněk M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 97404 No
Zigl Michal M 1982 CZE 20-39 Individuální --- 98275 No
Zmeškal Ondřej M 1991 CZE 20-39 Jeden na jednoho --- 97359 No
Žlnay Tomáš M 1986 SVK 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 98428 No

119 registered racers
>