Startovní listina Klasik Duatlon, 16. 9. 2012

Zrušit filtr

Jméno St. č. Pohl. Ročník Země Věk. kat. Sportovní klub Název štafety Profi stáj Var. s. Zapl.
Babica Milan 68 M 1981 CZE 30-34 IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM --- 14367 Ne
Balatka Jaroslav 58 M 1954 CZE 55-59 TJ BIŽU JBC --- 17167 Ano
Barabáš Jan 61 M 1976 CZE 35-39 TTC Olomouc --- 14360 Ne
Bayerová Tereza 101 F 1989 CZE 18-24 Etriatlon --- 17164 Ne
Beránek Jiří 72 M 1983 CZE 25-29 --- 14378 Ne
Both Martin 5 M 1987 CZE 25-29 TRILIFE --- 17162 Ano
Brynda Jaroslav 66 M 1977 CZE 35-39 TRI STAR Kučera --- 14358 Ne
Candrová Jana 110 F 1975 CZE 35-39 B a H Triatlon Č.Budějovice --- 14361 Ne
Cibulka Stanislav 12 M 1981 CZE 30-34 IRON STARS BEROUN --- 1717 Ne
Dřínovský Petr 1 M 1989 CZE 18-24 --- 17132 Ne
Dubec Jan 64 M 1984 CZE 25-29 CK Vinohradské šlapky --- 14364 Ne
Ekl Tomáš 6 M 1983 CZE 25-29 --- 17153 Ano
Erben Lukáš 71 M 1982 CZE 30-34 TT CYKLORENOVA --- 14377 Ne
Fojt Robert 26 M 1976 CZE 35-39 LABE TRI CLUB --- 17142 Ne
Fráz Lukáš 74 M 1984 CZE 25-29 SP KOLO LOAP SPECIALIZED TRISPORT TEAM --- 14371 Ne
Gavenda Antonín 2 M 1988 CZE 18-24 --- 17163 Ne
Hostinská Petra 106 F 1982 CZE 30-34 HISPORT Team --- 17128 Ne
Hradecký Jan 7 M 1983 CZE 25-29 E-On triatlon team --- 17157 Ano
Jakubíček Jan 13 M 1982 CZE 30-34 SK Slavia Praha --- 17160 Ne
Janďourek Petr 27 M 1973 CZE 35-39 --- 1718 Ano
JERNEKOVÁ Michaela 109 F 1979 CZE 30-34 --- 14376 Ne
Jíra Jaroslav 38 M 1971 CZE 40-44 TT Cyklorenova Cvikov --- 17126 Ano
Jiránek Tomáš 67 M 1973 CZE 35-39 IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM --- 14359 Ne
Jiránková Petra 114 F 1979 CZE 30-34 --- 14369 Ne
Kašpárek Pavel 54 M 1961 CZE 50-54 SK OMT Pardubice --- 17122 Ne
Kervitcer Jan 14 M 1978 CZE 30-34 Kerteam --- 17146 Ne
Kindl Robert 39 M 1972 CZE 40-44 IRON STARS BEROUN --- 17114 Ne
Korous Martin 28 M 1974 CZE 35-39 E-On triatlon team --- 17137 Ano
Kovařík Vít 15 M 1978 CZE 30-34 Etriatlon team --- 17133 Ne
Kovařík Oldřich 60 M 1960 CZE 50-54 TTC Olomouc --- 14373 Ne
Králová Lenka 102 F 1985 CZE 25-29 Etriatlon team --- 17115 Ne
Krejčí Miroslav 48 M 1964 CZE 45-49 EKOL TEAM --- 1716 Ano
Kroupa Štěpán 29 M 1975 CZE 35-39 HISPORT Team --- 17111 Ne
Křeček Tomáš 40 M 1972 CZE 40-44 IRON STARS BEROUN --- 17145 Ne
Křivánek Josef 16 M 1979 CZE 30-34 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 17118 Ne
Kubát David 76 M 1979 CZE 30-34 Lokomotiva Nymburk --- 14370 Ne
Lácha Pavel 41 M 1969 CZE 40-44 B a H Triatlon Č.Budějovice --- 17165 Ne
Langhammer Tomáš 42 M 1971 CZE 40-44 Krušnoman TT Litvínov --- 1714 Ano
Linhart Martin 30 M 1977 CZE 35-39 --- 17110 Ano
Lipárová Svetlana 103 F 1987 CZE 25-29 TRILIFE --- 17131 Ano
Loubková Ivana 112 F 1980 CZE 30-34 --- 14362 Ne
Loubková Kateřina 113 F 1981 CZE 30-34 --- 14368 Ne
Mach Zbyněk 43 M 1970 CZE 40-44 Oxygen --- 17168 Ne
Maleček Martin 31 M 1975 CZE 35-39 Žižkovský tygři --- 17150 Ano
Martínek Jan 62 M 1963 CZE 45-49 TK Vyšehrad Praha --- 14366 Ne
Mathy Jan 17 M 1979 CZE 30-34 TT Cyklorenova Cvikov --- 1715 Ne
Michálek Martin 32 M 1975 CZE 35-39 TRI KLUB Příbram --- 17152 Ne
Mikula Miroslav 44 M 1968 CZE 40-44 IRON STARS BEROUN --- 17156 Ne
Minařík Petr 33 M 1976 CZE 35-39 TITAN SC --- 17138 Ano
Novák Radek 45 M 1971 CZE 40-44 TTC Olomouc --- 17144 Ne
Novotný Bronislav 46 M 1970 CZE 40-44 TITAN SC --- 17158 Ne
Olšan Martin 8 M 1987 CZE 25-29 HISPORT Team --- 17149 Ne
Petrásek Václav 70 M 1976 CZE 35-39 TRILIFE --- 14380 Ne
Procházka Zdeněk 49 M 1967 CZE 45-49 ACES TEAM KARLOVY VARY --- 17148 Ne
Pudil Jaroslav 55 M 1961 CZE 50-54 SCV Blatná --- 17125 Ne
Rába Kristian 65 M 1969 CZE 40-44 --- 14374 Ne
Rašpličková Eliška 104 F 1985 CZE 25-29 3atlon Team Uničov --- 17123 Ano
Rexa Martin 18 M 1979 CZE 30-34 TRILIFE --- 17119 Ano
Rosenbaum Vít 19 M 1979 CZE 30-34 --- 17166 Ne
Roubal Jiří 20 M 1982 CZE 30-34 Praha --- 17127 Ano
Rudolf Tomáš 69 M 1972 CZE 40-44 ENERGY TEAM --- 14379 Ne
Ruttner Jiří 21 M 1979 CZE 30-34 --- 17135 Ne
Sajdl Martin 73 M 1981 CZE 30-34 Žižkovský tygři - Pivo Ski Team --- 14363 Ne
Sajner David 22 M 1980 CZE 30-34 Etriatlon team --- 17124 Ne
Skalický Zdeněk 56 M 1960 CZE 50-54 PLUTO TEAM PRAHA --- 17130 Ne
Slabý Josef 57 M 1961 CZE 50-54 --- 17161 Ano
Stowasser Filip 9 M 1983 CZE 25-29 --- 1711 Ne
Suchomel Marcel 34 M 1974 CZE 35-39 --- 17129 Ne
Svěráková Dagmar 107 F 1979 CZE 30-34 VSK FTVS Praha --- 17169 Ano
Svoboda Josef 75 M 1977 CZE 35-39 IRON STARS BEROUN --- 14372 Ne
Ščerba Marek 47 M 1969 CZE 40-44 SK SKIVELO neslyšících Olomouc --- 17170 Ne
Šiml Jan 50 M 1967 CZE 45-49 NOVIS TK Praha --- 17141 Ne
Šneberger Jan 10 M 1985 CZE 25-29 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1713 Ano
Šromotová Pavlína 108 F 1979 CZE 30-34 TTC Olomouc --- 14375 Ne
Šůs Jaroslav 51 M 1965 CZE 45-49 NOVIS TK Praha --- 17140 Ne
Švarc Petr 52 M 1966 CZE 45-49 TRI KLUB Příbram --- 17116 Ano
Teplý Ondřej 23 M 1978 CZE 30-34 HISPORT Team --- 17120 Ano
Tomanek Radek 35 M 1976 CZE 35-39 Varadero --- 17155 Ne
Truhlář Luboš 11 M 1987 CZE 25-29 TRI SPORT TEAM --- 17139 Ano
Tvrzník Tomáš 24 M 1979 CZE 30-34 HISPORT Team --- 17136 Ne
Uhlíř Radek 53 M 1967 CZE 45-49 TriSK ČB --- 17151 Ne
Větrovský Tomáš 36 M 1974 CZE 35-39 --- 17159 Ano
Vojta Pavel 37 M 1975 CZE 35-39 --- 17171 Ne
Volejník Michal 3 M 1988 CZE 18-24 HISPORT Team --- 17143 Ne
Vykoukalová Simona 105 F 1983 CZE 25-29 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 17117 Ne
Wurzel Jakub 25 M 1980 CZE 30-34 Varadero --- 17154 Ne
Zeman Zbyněk 59 M 1954 CZE 55-59 Litvínov --- 17134 Ne
Zemelka Tomasz 63 M 1981 POL 30-34 Praha --- 14365 Ne
Zikmund Jan 4 M 1990 CZE 18-24 E-On triatlon team --- 17121 Ne
 
89 přihlášených