Tips for registration

Aplikace Czech triathlon series je určena pro podporu pořadatelů a závodníků, aby byla on-line evidence závodů, možnost přihlášek k závodům, jednotný přístup k výsledkům a průběžným výsledkům Českých pohárů, případně jiných sérií.První přihlášení k systému

Do aplikace je třeba se přihlásit pomocí odkazu v dolní liště aplikace. Před prvním přihlášením je nutné vytvořit uživatelský účet klepnutím na tlačítko "Nový účet".

Na obrazovce "Nový uživatelský účet" je nutné zadat základní evidenční údaje. Po odsouhlasení tlačítkem "Ověřit uživatele", se systém pokusí vyhledat podobný záznam v databázi ČTA.

Pokud je nalezen odpovídající závodník, pokračuje se na další obrazovku pro zadání nového uživatelského jména a hesla. Po stisknutí tlačítka Uložit, jsou přihlašovací údaje přiřazeny k existujícímu záznamu a zobrazena stránka s profilem.

Pokud závodník v databázi ještě není, pokračuje se zadáním nového uživatelského jména a hesla. Po stisknutí tlačítka Uložit, je vytvořen nový profil a zobrazí se stránka s možností změny osobních údajů.

Přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo) slouží pro následná přihlášení k systému.

Přihlášení se do závodu

Pokud se závodník chce přihlásit do závodu, může tak učinit i prostřednictvím této aplikace. Nejprve je nutné se přihlásit (případně registrovat, při prvním použití aplikace). Po přihlášení si je třeba na úvodní obrazovce ("Hlavní stránka") vybrat seriál, v něm pomocí šipek vybrat konkrétní závod (případně vybrat v sekci "Závody").Název závodu (včetně data konání) je aktivní, jeho stiskem se objeví charakteristika závodu. Na spodním okraji obrazovky je několik tlačítek, pomocí volby "Přihláška" je možné se do závodu přihlásit. Do přihlášky se přenesou základní údaje závodníka, je možné je doplnit a tím, že přihlášku uložíme.

Po přihlášení se aktualizuje startovní lisitna a tento závod se objeví i v profilu závodníka (dostupný po klepnutí na "Můj profil" na dolní liště) v záložce "Přihlášky". Přihlášku lze zrušit tlačítkem "Zrušit přihlášku".